Як вивчити англійську мову самостійно? Поради від NES

kak vyuchit anglijjskijj yazyk samostoyatelno sovety ot nes19 Як вивчити англійську мову самостійно? Поради від NESСьогодні школа Native English School повідає вам секрети, які дозволять вам вільно говорити на одному з найдивовижніших засобів комунікації на планеті, англійською мовою.

Ви дізнаєтеся, навички, поради та підказки, але ще важливіше спосіб мислення, який дозволить вам говорити англійською, незалежно від вашого рівня. Якщо ви хочете створити бізнес, спілкуватися з друзями, або просто насолоджуватися знайомствами з іншими людьми, незалежно від ваших знань і досвіду, використовуйте наші поради на практиці і це значно допоможе вам у вивченні англійської мови.

Якщо ви хотіли б говорити по-англійськи краще, або навіть якщо ви нічого не знаєте взагалі, і просто хочу фору, ця книга є те, що ви так довго чекали, ключ до створення англійської те, що ви, та ви, можна говорити, крім вашого найсміливіші мрії.

10 порад від NES як вивчити англійську мову самостійно

kak vyuchit anglijjskijj yazyk samostoyatelno sovety ot nes20 Як вивчити англійську мову самостійно? Поради від NES

1. Зрозумійте, що ви можете бути гарні в англійській мові.
Будь-яка людина може стати хорошим в англійській мові. Ви можете стати хорошим в англійській мові. Гонка не має значення. Мільйони американців говорять англійською, але тисячі з них є біологічно точно такими ж, як ви. Де ви народилися не має значення. Більшість носіїв англійської мови в сучасному світі вивчили англійську мову в якості другого або навіть третього мови. Де ви проживаєте не має значення. А якщо бути точніше, важливо не те, де ви живете, а як ви думаєте! Думаємо позитивно!

kak vyuchit anglijjskijj yazyk samostoyatelno sovety ot nes21 Як вивчити англійську мову самостійно? Поради від NES2. Усвідомте, що англійська мова дуже легкий.
Як ви думаєте, англійська складний? Якщо ви так думаєте, то ви ніколи не навчитеся говорити добре. Ключ до успіху — це зрозуміти, що англійська дуже легкий у вивченні. Вивчити англійську мову самостійно — це операція на головному мозку або квантова механіка? Ні, це просто іноземна мова, якою говорять мільйони людей щодня, не замислюючись. Це як їзда на велосипеді або за кермом автомобіля. Це те, чого ви можете досягти. І ви можете досягти цього легко. Вивчення вимагає трохи зусиль і правильний спосіб мислення. Англійська — це легко.

Читайте також:
Він, вона чи воно: категорія роду в англійській мові.

kak vyuchit anglijjskijj yazyk samostoyatelno sovety ot nes22 Як вивчити англійську мову самостійно? Поради від NES3. Робіть що-небудь, що вам подобається.
Ви повинні полюбити англійську мову. Розглядайте його не як роботу, а як гру. Ваша пристрасть риболовля, чи мода? Цікавитеся цінами на акції або новинками музики? А як щодо вашої сім’ї або дітей? Уявіть щось, що дуже сильно впливає на ваше життя щодня. А тепер читайте, слухайте і говорите пристрасно на цю тему, але на англійській мові.

kak vyuchit anglijjskijj yazyk samostoyatelno sovety ot nes23 Як вивчити англійську мову самостійно? Поради від NES4. Поставити мету.
Без мети, як не намагайтеся, ви ніколи нічого не доб’ється. Вам потрібна конкретна мета. Може у вас така вже є? Може бути, вам потрібен певний рівень англійської мови для просування або підвищення заробітної плати? Може бути, є особливий для вас людина, з яким ви хочете поговорити англійською мовою? Може бути, у вас відрядження найближчим часом? Встановіть цілі, ідіть до них кожен день і ви їх досягнете.

kak vyuchit anglijjskijj yazyk samostoyatelno sovety ot nes24 Як вивчити англійську мову самостійно? Поради від NES5. Візьміть на себе відповідальність.
Як вивчити англійську самостійно? Перш за все ми повинні взяти на себе відповідальність за все, що з нами відбувається. Наші успіхи у вивченні мови залежать від нас. Є мільйони людей в слаборозвинених країнах, які не мають ні їжі, ні освіти і ніяких ресурсів, але вони просто вирішили вивчити англійську мову і зробили це. Вони взяли на себе відповідальність і вжили заходів. Якщо ви візьмете на себе відповідальність і прийміть заходи, ви досягнете успіху. Може бути, ви відчуваєте, що вам бракує часу? Що ви дуже зайняті? Але хто вирішує, як ви проводите свій час? Не звинувачуйте інших людей. Як ви вирішите провести свій час повністю вирішувати вам. Знайдіть час п’ять хвилин після відправлення дітей до школи. 20 хвилин їзди на роботу. Додаткові 10 хвилин при обіді. Ваш час за вами. П’ять хвилин до сніданку. Ваш час за вами. Все починається з вас. Ви господар своєї долі, тільки ви можете визначити, наскільки краще ви хочете стати. Вирішіть сьогодні. Візьміть на себе відповідальність. Станьте блискучим оратором!

Читайте також:
Незнайомі значення знайомих слів. Частина 2.

kak vyuchit anglijjskijj yazyk samostoyatelno sovety ot nes25 Як вивчити англійську мову самостійно? Поради від NES6. Думаємо позитивно.
Успіх вивчають мову — це завжди дивитися на позитивну сторону речей. Якщо на шляху вивчення ми робимо помилки, або втрачаємо віру, це все не має значення, поки ми постійно дивимося вперед. Багато людей замість фокусування на хороших речах зосереджені на поганих. Вони постійно думають про помилки, які вони зробили, вони побоюються, що у них нічого не вийде. Якщо так думати, так з вами і станеться. Думайте кожен день в позитивному напрямку. Коли ви робите помилки, ви робите з них висновки і рухаєтеся далі. Ви знаєте, що англійська мова є тим, що ви можете освоїти. Самостійно вивчити англійську не складно, було б бажання. Ви знаєте, що навіть якщо люди не розуміють, що ви говорите в перший раз, ви спробуєте ще раз вони дійсно зрозуміють вас. Думаючи тільки позитивно ми викликаємо тільки позитивні результати.

kak vyuchit anglijjskijj yazyk samostoyatelno sovety ot nes26 Як вивчити англійську мову самостійно? Поради від NES7. Кожен крок має значення.
Усвідомте, що вивчення англійської кожен день, як покласти п’ятак в скарбничку. Кожен раз, коли ви відкладаєте кілька копійок, сума у вашій скарбничці збільшується і збільшується. Англійська мова є тим же самим. Кожен раз, коли ви робите навіть трохи додає і додає до ваших результатів.

kak vyuchit anglijjskijj yazyk samostoyatelno sovety ot nes27 Як вивчити англійську мову самостійно? Поради від NES8. Будьте чесні.
Якщо хтось говорить вам: «Нічого собі, ви говорите чудово!». Не повертайтеся і не відповідайте: «О, ні, я не говорю по-англійськи!». Це брехня! Ви говорите по-англійськи! Скажіть «Спасибі» у відповідь і порадійте своїм успіхам.

kak vyuchit anglijjskijj yazyk samostoyatelno sovety ot nes28 Як вивчити англійську мову самостійно? Поради від NES9. Візьміть відпустку за кордоном. Це може бути дешевше!
Я завжди кажу це друзям, а вони завжди кажуть «Це занадто дорого!». Не завжди, перевірте в Інтернеті, і ви зможете знайти багато економ турів.
Уникайте турагентств, ви самі можете забронювати собі рейс і готель. Це зовсім не страшно. Насолоджуйтеся світом, це ж так корисно відкривати для себе нові місця і людей. Плюс тепер у вас з’явиться можливість попрактикувати свою англійську.

Читайте також:
Буквосполучення CH

kak vyuchit anglijjskijj yazyk samostoyatelno sovety ot nes29 Як вивчити англійську мову самостійно? Поради від NES10. Ви зможете це!
Впевненість є ключовим фактором. Ти особливий. Ти зробиш це. Ти дуже розумна людина, зрештою, ти дочитав цю довгу статтю від NES))). Проводите з англійським всього п’ять хвилин в день і ви станете краще, ніж ви навіть представляли. Це все, що вам потрібно робити . Якщо ви вирішили стати великим оратором і вивчити англійську, повірте, так і станеться.

Ну а тепер матеріали вам в допомогу, забирайте:

30 помилок, які допускають вивчають англійську мову

Книги з англійської мови

Подобається? Поділіться з друзями:
Вчити англійську: Англійська мова онлайн