Як вивчити часи в англійській мові?

Перший крок до розуміння граматики

Часи в англійській мові? Пф, простіше простого!

kak vyuchit vremena v anglijjskom yazyke 85 Як вивчити часи в англійській мові?Тим, хто хоче вивчити англійську мову і думає до нього підступитися, присвячується!

Школа англійської мови в Києві — Native English School мріє про те, щоб міжнародною мовою володіло як можна більше людей. Тому ми запускаємо корисну розсилку про самому головному перешкоду, що стоїть на шляху до розуміння англійської мови.

Ох, вже ця складна система часів! Безліч людей тільки дізнавшись про те, скільки часів в англійській (цілих 12!), важко зітхають і відкладають непосильну ношу навчання в сторону. Але насправді все набагато простіше! Головне — знайти тих, хто правильно подасть інформацію. Отже, давайте приступимо. Нехай наші статті стануть маленькими підказками і помічниками у вивченні мови.

Школа англійської мови в Києві Native English School пропонує курси БІЗНЕС АНГЛІЙСЬКОЇ

  • Підготовка до ділових переговорів
  • Підготовка до бізнес зустрічі з іноземними партнерами
  • Ділове листування
  • Підвищення словникового запасу відділу продажів і тех. підтримки

Ми максимально адаптуємо заняття до цілей і роду діяльності Вашої компанії.

Детальніше

Що таке Present Simple і де воно застосовується?

Сьогодні ми розглянемо даний час або Present Simple. Ми розповімо як воно утворюється, в яких випадках вживається і як правильно його використовувати, щоб не робити помилок. У російській і українській мовах є точно такий же час — це теж даний час, тому нам буде трохи легше порівняти і зрозуміти як воно працює. Отже, як утворюється Present Simple?

Правила освіти

Читайте також:
Омофоны англійською (A - H)

Теперішній простий час утворюється з основи дієслова в инфинитиве (без частки ‘to’). Виняток становлять дієслова, що стоять в третій особі однини – тоді до вищевказаної основі додається закінчення ‘s’:

Subject (Підмет)Verb (Присудок)Інші члени речення
I/you/we/theylearnFrench at home.
He/she/itlearnsFrench at home.

Закінчення дієслова в третій особі однини в Present Simple змінюється за такими правилами.

Для дієслів, які закінчуються на букви та буквосполучення ‘–ch’, ‘-ss’, ‘-ш’, ‘o’, ‘x’, ‘z’, закінченням у третій особі множини буде ‘–es'(wish-wishes)

Для дієслів, які закінчуються на приголосну + ‘y’ правильним буде прибрати ‘y’, а замість неї поставити ‘-ies'(carry-carries)

Примітка: до дієслів, які закінчуються на голосну + ‘y’, потрібно просто додати ‘s'(say-says)

Вживання

  • повторювані дії;
  • прості факти;
  • абсолютні істини;
  • з дієсловами почуттів і ментальних процесів;
  • у жартах і казках, анекдотах, анотаціях до книг і фільмів;
  • для позначення найближчого майбутнього.

Ми бажаємо Вам не затягувати з вивченням мови. Адже почавши сьогодні, Ви на один день наближаєте момент, коли заговорить англійською вільно!

Нехай Ваші заняття завжди проходять весело, цікаво та з користю. Тут ми зможемо Вам допомогти вже точно. У нас на сайті ви можете пройти безкоштовне тестування або записатися на безкоштовне пробне заняття.

Чекаємо Вас на курсах англійської в Native English School!

Подобається? Поділіться з друзями:
Вчити англійську: Англійська мова онлайн