Як заробити гроші на знання англійської мови?

І знову всім привіт! Сьогодні native english розповість вам як заробити на знання англійської мови. Ні для кого не секрет, що в нинішній час, коли ми прагнемо в Європу, англійська потрібна скрізь і всім. Давайте ж розглянемо варіанти, де і як знання іноземної мови принесуть вам прибуток.

4 варіанти зааботать грошей на знанні англійської мови

 • По-перше, це підвищення зарплати!
 • kak zarabotat dengi na znanii anglijjskogo yazyka 34 Як заробити гроші на знання англійської мови?Маючи хороший рівень англійської, ви заслуговуєте попросити підвищення зарплати. Адже, на сьогоднішній день, знання розмовної англійської мови на рівні Intermediate це маст-хев. Безліч компаній працює на Європу та Америку, тому ваше вміння підтримати розмову, провести презентацію або зустріч англійською вітається, і вас буде цінувати більше ніж ваших колег. Одного мого знайомого прийняли на роботу, тільки з-за того, що він вміє вільно розмовляти на трьох мовах. Роботодавця абсолютно не цікавило наявність диплома, попереднього досвіду роботи або інших навичок ділового спілкування. Всього цього він навчився в процесі роботи всього за пару місяців. Він був більш вигідним для компанії, так як міг залучити нових зарубіжних клієнтів і, відповідно, заробити грошей для компанії. Тим більше, вивчення англійської мови не вимагає великих витрат – ви можете відвідувати курси, а можете зайнятися самонавчанням. Підрахуйте, скільки вам обійдуться знання англійської, і ви переконаєтеся, що віддача від ваших інвестицій перевищуватиме сам внесок.

 • Заробляйте гроші, викладаючи англійську!
 • kak zarabotat dengi na znanii anglijjskogo yazyka 35 Як заробити гроші на знання англійської мови?Після того як ви досягли рівня Advanced або Proficieny, ви маєте можливість пройти спеціальні курси та здати іспит, після якого ви отримаєте сертифікат, що підтверджує ваше вміння викладати англійську (наприклад CELTA). Почніть з приватних уроків, які ви зможете проводити у вільний від роботи час – на вихідних, наприклад. Для початку, можете попрактикуватися на своїх родичів і знайомих за символічну плату, і якщо ви відчуєте, що у вас все виходить (а головне у ваших учнів!!) беріться за роботу. Ви також можете влаштуватися парт-таймером в одну з мовних шкіл і проводити від 3 до 15 годин в тиждень. Також існує варіант проведення уроків по Skype. Так ви зможете почати працювати на себе і працювати по власному графіку, коли, як і де вам зручно!

  Також можете почитати: чи Можна вивчити англійську по скайпу?

 • Розробити програму або програму англійською мовою!
 • kak zarabotat dengi na znanii anglijjskogo yazyka 36 Як заробити гроші на знання англійської мови?Ця ідея звичайно передбачає ваші топ знання у сфері комп’ютерів та програмуванні. Сьогодні багато людей шукають способи покращення свого рівня англійської, не відриваючись від комп’ютера або смартфона і якщо ви знаєте, як правильно позиціонувати ваш продукт, ви можете спробувати продати його. Це може бути будь-який додаток, невелика аудіо-книга або одна з кумедних програм, яка спочатку слухає Вас, а потім повторює сказане але вже англійською мовою. Ми не помічники вам в деталях розробки додаток, але суть ви вловили!

 • Позаштатний перекладач!
 • kak zarabotat dengi na znanii anglijjskogo yazyka 37 Як заробити гроші на знання англійської мови?Існує ще один спосіб, як заробити гроші за допомогою англійської мови. В інтернеті ви зможете знайти багато веб-сайтів, на яких люди викладають тексти, які потрібно перевести на той чи інший мову. Ви робите роботу і отримуєте за це гроші. Звичайно, багато знають принаймні одну іноземну мову, тому конкуренція в цій сфері дуже висока. Але якщо ви зарекомендуєте себе як відмінного фахівця, який знає свою справу і виконуючи всі завдання в терміни, ви зможете напрацювати свою базу клієнтів і почати заробляти гроші.

  Де можна працювати зі знанням англійської мови? Скрізь! А головне, пам’ятайте, ваші знання принесуть вам більший дохід, який ви зможете витратити на себе улюблених) Команда NES з радістю допоможе вам в отриманні цих знань. Чекаємо вас на безкоштовному пробному уроці.

  Сподобалася стаття? Поділитися з друзями: