Як здати IELTS: 5 кращих підручників для підготовки

kak sdat ielts: 5 luchshikh uchebnikov dlya podgotovki Як здати IELTS: 5 кращих підручників для підготовкиЗа останні шість місяців у людей, які звертаються в нашу школу, значно зріс інтерес по темі здачі іспиту IELTS (International English Language Testing System).

Варто відкрити свій браузер і ввести в пошуковик слова про міжнародній системі здачі англійської мови, як відразу ж нашої уваги буде надано безліч посилань по даній темі. IELTS не збавляє обертів у своєму розвитку і стає все більш значущим. На сьогоднішній день проходження цього тестування є обов’язковим у багатьох установах для прийому на роботу, отримання виду на проживання, громадянства в деяких країнах і так далі. Тому безліч закладів, які займаються наданням послуг навчання англійської мови, пропонують різні курси підготовки до IELTS. А найголовніше у підготовці до цього тестування – правильно підібрані матеріали. Ми представляємо вам п’ять кращих підручників для підготовки IELTS.

Також ви можете почитати інші матеріали про IELTS:
9 міфів про IELTS
Що таке IELTS, формат тесту, рівні та оцінки, де пройти і скільки коштує?

5 кращих підручників для підготовки до IELTS

 • “Cambridge IELTS Practice Tests 1-9”
 • kak sdat ielts: 5 luchshikh uchebnikov dlya podgotovki1 Як здати IELTS: 5 кращих підручників для підготовкиДана серія книг була розроблена для бажаючих пройти міжнародну систему здачі англійської мови. Вона розрахована на людей, які не є носіями мови. Привілеєм «Cambridge IELTS Practice Tests 1-9» є те, що тут зібрані завдання, які вже були у минулих роках на іспиті. Таким чином, у студентів є можливість потренуватися на аналогах матеріалів, які будуть представлені на майбутньому тестуванні.

 • “IELTS Preparation and Practice” колекція Oxford
 • kak sdat ielts: 5 luchshikh uchebnikov dlya podgotovki2 Як здати IELTS: 5 кращих підручників для підготовкиСтруктура представленого видання дає можливість використовувати його ефективно як при самостійній роботі, так і при роботі в групах. З допомогою IELTS Preparation and Practice студенти можуть ознайомитися з форматом IELTS, з важливими моментами тестування на кожному етапі і в цілому. Основними вправами є завдання з другого і третього етапів тестування, на яких визначається вміння читати і писати англійською мовою. Всі завдання посібника є аналогами фактичних квитків іспиту IELTS. Тут можна прочитати корисні поради і докладні описи для прискорення процесу виконання тестування. Не менш важливим є наведені моделі відповідей, які студенти можуть взяти собі на замітку.

  Читайте також:
  Прийменники місця: IN, ON, AT

  3.“Longman Exams Dictionary”

  kak sdat ielts: 5 luchshikh uchebnikov dlya podgotovki3 Як здати IELTS: 5 кращих підручників для підготовкиУнікальне видання для людей, які хочуть успішно пройти міжнародний екзамен з англійської мови. Словник складається з трьох спеціальних розділів, які допоможуть цілеспрямовано підготуватися до IELTS: Writing Guide (розглядаємо, як правильно будувати письмове завдання), Topic Activator (розширюємо наш словниковий запас в темах, які ми найчастіше зустрічаємо на іспиті), Essay Activator (дізнаємося всі особливості написання есе англійською).

  4. “101 helpful Hints for IELTS”

  kak sdat ielts: 5 luchshikh uchebnikov dlya podgotovki4 Як здати IELTS: 5 кращих підручників для підготовкиЦю книгу рідко використовують для занять в групах, але вважають найкращою для самостійної підготовки до IELTS. У цьому виданні нам представлені 4 розділи, які несуть в собі практичні тестування і роботу над помилками. На додаток до книги є аудіо, в якому детально розбираються запропоновані тексти і акцентується увага, на які вміння будуть звертати увагу перевіряючі.

  5. “IELTS Trainer: Six Practise Tests with Answers”

  kak sdat ielts: 5 luchshikh uchebnikov dlya podgotovki5 Як здати IELTS: 5 кращих підручників для підготовкиТі, хто вирішив підготуватися до IELTS грунтовно, мають можливість скористатися підручниками “IELTS Trainer: Six Practise Tests with Answers”. Дані підручники дають детальні пояснення і опису кожного з розділів іспиту, підкріплюються радами по виконанню тестових завдань, звертають увагу на уникнення типових помилок. Кожна з книг має шість практичних тестів, допомагає системно і ретельно підготуватися до здачі іспиту. Корисні зразки рішень до письмових завдань допомагають сформулювати потрібні заготовки для майбутніх відповідей.

  Native English School нагадує вам про прийдешні свята і пропонує зробити ударний ривок у вивченні англійської мови разом! =)
  Якщо вам потрібна підготовка до іспиту IELTS, то наші native speakers допоможуть вам у цьому на індивідуальних заняттях англійською.

   

  Подобається? Поділіться з друзями:
  Вчити англійську: Англійська мова онлайн