Як зробити картки з англійської самостійно

Картки — мій улюблений інструмент вивчення англійської лексики. На превелике щастя, в Інтернеті можна знайти безліч. Але, як часто буває в житті, щось все не те і не так: то картинки не дуже, то слова не ті і т. д. Особливо не знайти вдень з вогнем карток з якоюсь вузькою, специфічною темі, наприклад, мода чи традиції Великобританії.

Тоді я прийняла рішення створити додаток для створення карток самостійно. Знайомтесь, мій новий проект http://flashcard.online/. Не лякайтеся, що він поки тільки англійською. Працює елементарно просто.

 • Вам потрібно зайти в Редактор карток і задати ім’я файлу, кількість карток на сторінку (2 для дуже великих карток, 4 для середніх і 8 для маленьких) і вибрати формат (тільки текст або картинка+текст)
  kak sdelat kartochki po anglijjskomu samostoyatelno8 Як зробити картки з англійської самостійно
 • Додаєте свій контент. Якщо вам потрібні картинки, раджу Pixabay.com. Тут ви знайдете величезну кількість безкоштовних зображення для будь-яких цілей. Просто використовуйте поле пошуку і зберігаєте зображення через меню правої кнопки миші.
  kak sdelat kartochki po anglijjskomu samostoyatelno9 Як зробити картки з англійської самостійно
 • Рекомендую підрізати картинки для потрібного розміру, щоб вони автоматично не розтягувалися. Для 2 карток на лист ідеальним буде зображення 300*400. Для 4 карток на аркуш 250*300. Для 8 карток 180*220. Обрізати зображення ви можете в будь-графічній програмі, від Paint до Photoshop. Природно, дані розміри можна множити на будь-коефіцієнт, головне, щоб збереглися пропорції.
  kak sdelat kartochki po anglijjskomu samostoyatelno10 Як зробити картки з англійської самостійно
 • Якщо у вас багато матеріалу, то сміливо додавайте ще листи (максимум 5 для одного PDF-файлу). Для цього служить кнопка «Add another list».
 • Увага! Не завантажуйте картинки, в назві яких присутні російські літери або спеціальні символи, знаряддя їх не розпізнає, і картинка не буде видно. Просто переназовите файл англійськими літерами або цифрами. На жаль, російський текст на картках також не розпізнається, тому або використовуйте тільки англійські літери, або потім редагуйте PDF файл Photoshop або іншому редакторі.

  Читайте також:
  Мовні, або tongue idioms | Блог про англійською мовою від EasySpeak

  5. Як тільки ви додали картинки і текст, натисніть «Save as PDF», потім «Free Download». Якщо ви в Google Chrome, то відкриється в новій вкладці готовий PDF файл з вашими картками. Збережіть і роздрукуйте його на кольоровому принтері. Набір карток готовий, як наприклад ось цей з дикими тваринами.

  kak sdelat kartochki po anglijjskomu samostoyatelno11 Як зробити картки з англійської самостійноЧекаю ваших вражень та побажань щодо роботи програми в ваших коментарях. Спасибі!

   

  Подобається? Поділіться з друзями:
  Вчити англійську: Англійська мова онлайн