З чого почати вивчення англійської мови: 5 кроків

s chego nachat izuchenie anglijjskogo yazyka: 5 shagov 3 З чого почати вивчення англійської мови: 5 кроків

Всі люди, які вирішили вивчати мову, задаються питанням: «З чого почати вивчення англійської?». Перші кроки дуже важливі, так як від них залежить, як швидко ви вивчите англійську і навчитеся спілкуватися на ньому.

У статті ви дізнаєтеся 5 універсальних кроків, які треба зробити в першу чергу, коли ви вирішили, що пора взятися за англійську.

Крок 1. Поставити мету

Для початку слід визначитися, як ви хочете використовувати англійську мову в своїй життя, тобто треба поставити мету. Адже саме від вашої кінцевої мети залежать всі наступні кроки.

Наприклад, якщо вам потрібен англійську, щоб подорожувати, вам буде достатньо середнього рівня. Адже навіть, якщо ви не будете дотримуватися всіх правил граматики чи робити якісь помилки, люди все одно зрозуміють вас, і нічого страшного не станеться.

Якщо ж ви хочете використовувати англійську мову в роботі або проводити переговори з бізнес-партнерами, тоді ваш англійський повинен бути на високому рівні. Адже незнання граматики і грубі помилки можуть створити не дуже гарне враження в іноземних партнерів про вас.

Тому від вашої мети залежить, на якому рівні вам треба знати англійську, щоб ви могли застосовувати його так, як вам хочеться.

До того ж, якщо ви прагнете до конкретної мети, то вона завжди буде мотивувати вас.

Коли ви поставили мету, наступним кроком треба зрозуміти, коли ви хочете її досягти.

Крок 2. Поставити конкретний термін досягнення цілі

s chego nachat izuchenie anglijjskogo yazyka: 5 shagov 4 З чого почати вивчення англійської мови: 5 кроків

Якщо не поставити чіткий термін, то ви ніколи не досягнете своєї мети. Ваше навчання розтягнеться на роки, і результату ви так і не отримаєте.

Читайте також:  Present Perfect Tense — даний вчинене час в англійській мові: правила, приклади, таблиці

До того ж, якщо ви не визначитеся зі строком, ви не будете знати, з якою інтенсивністю вам потрібно займатися і яка форма навчання вам потрібна (курси, репетитор, самостійно).

Це найпоширеніша помилка при вивченні.

Крок 3. Правильно визначити рівень

Цей пункт дуже важливий для тих людей, хто вже коли-небудь вивчав англійську мову (наприклад, у школі, в університеті і т. д.) Дуже багато людей переоцінюють або, навпаки, недооцінюють свої знання.

У першому випадку людина, не зрозумівши що-то в матеріалі, надалі зіткнеться з цією прогалиною. Не знання чи не розуміння простих правил будуть значно ускладнювати і сповільнювати процес навчання.

Якщо ж людина недооцінює свій рівень, він просто буде тупцювати на місці. Звичайно, повторення – це дуже важливо в англійській. Але рухатися до своєї мети можливо, тільки вивчаючи і закріплюючи на практиці новий матеріал.

Стаття по темі: Як визначити рівень володіння англійською мовою

Крок 4. Скласти графік занять

Тільки регулярні та тривалі заняття зможуть дати вам результат.

Якщо ви збираєтеся займатися з викладачем або на курсах, тут вам просто треба вибрати зручний розклад і дотримуватися його. У групі це зробити набагато простіше, так як ви не зможете скасувати заняття і спокуси пропускати уроки у вас буде менше.

Якщо ви вирішили займатися самостійно, то все одно вам необхідно особисте розклад навчання. Англійська не вивчиш, займаючись їм, коли буде вільний час. Якщо ви хочете добитися результату, то займатися треба регулярно і виділяти на це достатньо часу.

Крок 5. Вибрати форму навчання

s chego nachat izuchenie anglijjskogo yazyka: 5 shagov 5 З чого почати вивчення англійської мови: 5 кроків

В залежності від вашої мети і термінів, вам потрібно визначитися, яку форму занять ви віддаєте перевагу:

  • репетитор
  • курси
  • самостійно
Читайте також:  Як і де практикувати англійську у Києві?

Звичайно ж, у кожної з цих форм є свої плюси і мінуси, які ви повинні враховувати при виборі.

Якщо ви вирішили займатися з репетитором, то дуже важливо, щоб ваші заняття не проходили безсистемно або як дружні зустрічі. У вашого викладача повинна бути складена програма, за якою ви будете рухатися і яка буде відповідати вашої мети. Обов’язково попросіть у потенційного викладача відгуки його учнів.

При виборі курсів англійської дуже важлива методика навчання. Всі курси навчають по-різному. Якщо ви все заняття сидите перед комп’ютером або читаєте підручник, то навряд чи ви досягнете своєї мети – вільно спілкуватися в подорожах. Вибирайте курс, де ви будете проходити теорію і відразу її закріплювати. При цьому живого спілкування та розмовної практики повинно бути багато.

Детальніше про плюси і мінуси групового та індивідуального навчання, ви можете почитати в статті “Як краще вивчати англійську: в групі або індивідуально”.

Самостійна форма навчання найбільш складна і тривала. Можна виділити 3 мінуса цієї форми навчання:

1. Під час навчання ви будете допускати помилки, які ніхто не буде поправляти.

2. Весь матеріал доведеться вивчати самостійно. Для роз’яснення незрозумілих моментів доведеться витрачати багато часу на пошук інформації в інтернеті.

3. Відсутність розмовної практики. Навчитися говорити так не вийде.

Це форма навчання підходить далеко не всім. Але якщо у вас є багато часу, і ви готові виділити цей час на навчання, а так само є людина, яка буде поправляти вас (перевіряти домашні завдання), то ви зможете досягти результату! Не так швидко, як на курсах чи з репетитором, але все ж.

Незалежно від вибору форми навчання, вам потрібно пам’ятати, що результат дадуть тільки регулярні (щодня або через день) і тривалі заняття (не менше 2-х годин на день).

Читайте також:  Як швидко згадати англійську мову? Покрокове керівництво з відновлення знань англійської мови

Тепер ви знаєте, з чого почати вивчення англійської мови. Обов’язково ставте мету і термін її досягнення. А далі все залежить від обраного способу навчання і вашого бажання вивчити мову. Так що все у ваших руках. Потрібно лише докласти зусиль, і незабаром ви зможете насолоджуватися своїми результатами.

Сподобалася стаття? Поділитися з друзями: