З Новим роком !

Ось вона і прийшла – остання субота в цьому 2014 році, що минає. Так, рік пролетів дуже швидко, але сподіваємося, що продуктивно і весело ! Можна підбивати результати, аналізувати, що було зроблено добре, а що могло скластися і краще, скільки було вивчено нових англійських слів і виразів, і наскільки більше могло бути )))

Так і наші студенти прийшли до нас сьогодні останній раз в році. Хтось показував і доводив свої набуті знання в англійській мові за рік, хтось доучував і старанно продовжував займатися, хтось дружно та весело проводив час разом з нашим улюбленим Стівом на драма і муві клабе)),(між іншим, дивилися ми прекрасну новорічну комедію «ELF», а у кого досі немає святкового настрою, то рекомендуємо подивитися в колі сім’ї та друзів – і ви повірите навіть у Діда Мороза), а хтось просто прийшов привітати Нас зі святами, і подякувати за отримані знання та гарно проведений час разом з NES!

Ми в свою чергу хочемо подякувати Вас за те, що Ви обираєте НАС в якості наставників, викладачів і друзів, а також похвалити за ваші зусилля, прагнення та старання у вивченні англійської мови. Спасибі Вам величезне! – Разом ми все зможемо !!! Чекаємо Вас наступного року!

As the year ends, we think about all we are grateful for. Our relations with you is one thing we treasure. Thank you for the opportunity to serve you! We wish you abundance, happiness, health, and peace in a new year filled with hope. Happy New Year !!! NES loves you !!!

Читайте також:
Як можна вивчити текст англійською мовою?
Подобається? Поділіться з друзями:
Вчити англійську: Англійська мова онлайн