З якого віку можна навчати дитину англійської мови?

s kakogo vozrasta mozhno uchit rebenka anglijjskomu yazyku  З якого віку можна навчати дитину англійської мови?

З якого ж віку слід починати навчати дитину англійської мови?

Це питання хвилює всіх свідомих та люблячих батьків. І якщо ви чули про методики раннього розвитку, то напевно знаєте фразу: «після трьох років вже пізно». Автор даної методики вважає, що вчити мови (як рідної, так і іноземний), читати і так далі потрібно до 3 років. На думку автора дитина старше 3 років буде повільніше «схоплювати» новий матеріал і виробляти звички і самодисципліну.

Давайте на прикладах розглянемо з вами кожну вікову групу дітей (до 7 років), а також плюси і мінуси старту вивчення англійської мови в цьому віці.

До 2 років

Сучасні мовні школи приймають дітей від року, мотивуючи це тим, що в такому віці дитина несвідомо занурюється в мовне середовище і, як губка, вбирає іноземну мову.

s kakogo vozrasta mozhno uchit rebenka anglijjskomu yazyku 1 З якого віку можна навчати дитину англійської мови?

Безсумнівно, десь вони і праві, в такому віці мозок дитини спрямований на вивчення мов. У сім’ях білінгвів виховання так і будується: вдома говорять на одній мові, а в дитячих установах на іншому. Але мова йде не про пару годин в тиждень. Занурення в іноземну мову відбувається десь більш ніж на половину активного часу дитини (наприклад, в дитячому саду).

Але є дуже серйозний мінус настільки раннього вивчення: при неправильному підході у малюків може сформуватися відраза до іноземної мови. Тільки не варто обмежувати вивчення мультсеріалом англійською. Зрозумійте, що в такому віці йому необхідно взаємодія, гра на мові, що вивчається.

2-4 роки

Серед психологів і педагогів поширена думка, що не варто з дитиною вчити іноземну мову, поки він толком не говорить рідною. Дитина повинна чітко проводити межу між російською та іноземною мовами, розуміти, що у одного і того ж предмета є назва як на одному, так і на іншій мові. Тому вік до 2 років як не можна краще підходить для початку занять: словниковий запас дворічних дітей вже достатньо багатий, мовний апарат розвинений, а найголовніше — діти в цьому віці прагнуть до пізнання нових речей і вбирають новий матеріал, як губка!s kakogo vozrasta mozhno uchit rebenka anglijjskomu yazyku 2 З якого віку можна навчати дитину англійської мови?

Читайте також:
Прислівники часу.

У цьому віці діти вже більш посидючі і уважні, тому заняття з англійської мови з дитиною будуть більш продуктивними. Хоч і дитина вже вміє концентруватися на процесі навчання не варто забувати про те, що всі уроки так само повинні походити в ігровій формі. Можливо, в цьому віці слід вибрати заняття з репетитором один на один.

4-6 років

Моя улюблена вікова група учнів. Діти дошкільного віку ще краще схоплюють інформацію і мають досить великий словниковий запас. Вони вже будуть активніше вам відповідати і добре спілкуються між собою. Тому заняття в групі однолітків – це найбільш оптимальний варіант.

Отже, який же вік ідеальний. На мою думку, все залежить від бажання і можливостей батьків. До 2 років краще ходити на розвиваючі заняття англійською або влаштовувати їх будинку, повністю перемикаючись на іноземну мову. Після двох, коли сформувалася мова, можна пробувати гри (наприклад, з картками) англійською. Ну а перед школою підійдуть будь-які форми вивчення мови, аби дітям було цікаво.

Рекомендовані книги:

Подобається? Поділіться з друзями:
Вчити англійську: Англійська мова онлайн