За вікном – дощ, а у нас в Native English School світить сонце)

za oknom – dozhd, a u nas v native english school svetit solnce 26 За вікном – дощ, а у нас в Native English School світить сонце)В цю суботу в NES була особлива атмосфера. Незважаючи на дощову погоду, студенти не пропустили наші Free Clubs) Я думаю, багатьом хотілося залишитися вдома під теплою ковдрою c чашкою чаю, коли за вікном йде дощ, але ті, хто прийшов, були в захваті і отримали масу позитивних емоцій!

Отже, суботній день розпочався з цікавих ігор для рівня Elementary. Наш викладач Олег як завжди порадував нас граматичними завданнями в ігровій формі. Цього разу тема уроку була: Have you ever…?

Спробуйте відповісти на кілька питань: za oknom – dozhd, a u nas v native english school svetit solnce 27 За вікном – дощ, а у нас в Native English School світить сонце)

— Have you ever worn a hat?

— Have you ever kissed an animal?

— Have you ever missed an English lesson?

Наші студенти в питаннях Have you ever… тепер профі)

Але це ще не все. Був час і для того, щоб повеселитися! Всі дружно зіграли в гру під назвою Who…Where…What…?

Одному із студентів потрібно було уявити, що він прокинувся і повністю втратив пам’ять.Але у нього є чудові друзі, які допоможуть йому все згадати. За підказками друзів залишалося тільки відгадати свою професію, місце, де ти був і що ти в цей момент робив. Здавалося, нічого особливого, але model in prison who feeds birds або housewife in the bus drinking tea розсмішили всіх!

za oknom – dozhd, a u nas v native english school svetit solnce 28 За вікном – дощ, а у нас в Native English School світить сонце) На Драмі з Тімом було не менш весело. Цього разу Тім запросив усіх в казку.

Фантазії не було меж!Студентам потрібно було придумати і розіграти казку. Ну дуже було смішно коли наші дівчата показували казку про те, як зла відьма перетворила принцесу в мавпочку з допомогою піци. Молодці, одним словом!

Закінчили наш позитивний день переглядом комедії Dirty Rotten Scoundrels («Пропащі шахраї»). Комедія 80-х по праву вважається класикою світового кінематографа.

Читайте також:
Ідіоми та прислів'я про подорожі | Блог про англійською мовою від EasySpeak

za oknom – dozhd, a u nas v native english school svetit solnce 29 За вікном – дощ, а у нас в Native English School світить сонце)І як виявилося, це один з улюблених фільмів нашого викладача Крісти!

Ось про що фільм: доля зводить двох «пропащих шахраїв» — Фредді Бенсона і Лоуренса Джемисона, що спеціалізуються в якості жиголо в обдурення заможних дам. У містечку, десь на півдні Франції, Фредді спочатку бере уроки у метра Лоуренса, але, посварившись, колеги укладають парі: хто з них перший охмурит незнайому багату жінку, той залишається в місті, а переможений повинен забратися. Предмет суперечки не забарився з’явитися у вигляді симпатичної і чарівною «мильної королеви» Америки — Дженет.

Всі, хто дивився, настійно рекомендують цей фільм!

Попереду ще багато цікавого і нового! Так що записуйтесь до нас на Free Clubs)

Подобається? Поділіться з друзями:
Вчити англійську: Англійська мова онлайн