Загальні міфи про IELTS

Про IELTS часто дають помилкові ради. Ви почуєте всілякі міфи про тесті і про те, як вам підготуватися до іспиту. Не слухайте. Замість цього ви повинні зосередитися на покращенні свого англійського і слідувати порадам з підготовки від свого викладача. Якщо у вас ще такого немає, ласкаво просимо в Native English School)

9 міфів про IELTS

Міф

Правда

IELTS занадто складний іспит

IELTS не складніше, ніж будь-який інший іспит. Питання прості і призначені для оцінки того, наскільки добре ви можете використовувати свій англійський. Як і в будь-який іспит, IELTS вимагає ретельної підготовки.

Крім того, пам’ятайте, що немає позитивного або негативного результату у IELTS. Результати представлені на шкалі 9-смугового (1 найнижчий, 9 найвищий). Ця шкала залишається послідовною протягом більше 20 років.

Бал, який потрібен вам визначається вимогами візи або установи/організації, до якої Ви звертаєтеся. Завжди пам’ятайте, що спершу потрібно дізнатися який бал вам потрібен, перш ніж пройти тест.

Якщо я здам екзамен в моїй рідній країні, я отримаю бал вище

Це поширений міф. Однак важливо розуміти, що тест IELTS буде таким же, його рівень складності буде таким же, це не залежить від того, де ви будете його здавати. Подумайте про те, де ви будете почувати себе найбільш впевнено.

Важливо усвідомити, що хороша їжа і хороший сон напередодні тесту допоможуть вам здати тест як можна краще. Також важливо враховувати, як рано ви повинні виїхати в день тестування, щоб досягти випробувального центру вчасно.

Майте на увазі, що всі IELTS екзаменатори в кожній країні мають однаково високий рівень підготовки, і гарантовано об’єктивно приймають іспит в будь-якому центрі.

Якщо я буду посміхатися і зможу розсмішити екзаменатора під час тесту, я можу отримати вищий бал

Посмішка може допомогти вам почувати себе спокійно, а спокій в свою чергу може допомогти вам працювати краще.

Кожен екзаменатор навчається уважно стежити, щоб бути максимально справедливим до кожного кандидата та оцінювати тільки його рівень володіння англійською мовою. Екзаменатори не дасть вам вище або нижче бал, якщо ви посміхалися і сміялися.

Я буду втрачати бали, якщо не буду говорити з Австралійським, Американським або Британським акцентом

Не намагайтеся змінити свій акцент для тесту IELTS. Натомість зосередьтеся на чіткій вимові і природному темпі, так що екзаменатор може зрозуміти вас. Практикувати англійську мову на кожен день, і слухати аудіо з різними акцентами допоможе вам вимовляти важкі слова більш чітко.

Якщо я напишу більше слів, ніж вказаний ліміт в письмовому тесті, я отримаю вище бал

Зазначений ліміт слів — це важливо. Ви повинні використовувати близько 150 слів у першому завданні і близько 250 слів у другому завданні. Якщо ви напишете менше, ви втратите бали. Але якщо ви напишете більше, то балів вам це не додасть. Набагато важливіше показати ваш правильний англійський, відповідну граматику, широкий спектр лексики і структуру пропозиції.

Якщо мої погляди в письмовому або усному тесті не збігаються з поглядами екзаменатора, я отримаю бал нижче

Немає правильних або неправильних відповідей в письмовому або усному тесті. Екзаменатор оцінює тільки те, на скільки коректно і граматно ви висловлюєтесь англійською, як подаєте інформацію і описуєте деталі.

Якщо я буду продовжувати практикувати типові питання для цього тесту, я отримаю вашу бал

Практика пробних тестів допоможе вам дізнатися, що очікується в кожної частини тесту. Однак пам’ятайте, що поліпшити свою англійську краще всього в повсякденних ситуаціях — говорити їм з друзями, писати замітки і імейли англійською мовою, читати англійські газети, слухати англійське радіо.

Якщо ви відчуваєте, що потребуєте допомоги з вивченням англійської, ви повинні розглянути питання про відвідування курсів англійської мови.

Я чув, що легко схитрувати на IELTS.

IELTS приймає складні багатошарові заходи безпеки для запобігання обману, щоб захистити організації, які приймають ваші результати в майбутньому. Ці заходи включають в себе:

Перевірки документів при реєстрації

При прибутті на тест робиться ваше фото і сканують відбитки пальців. Це потрібно, щоб гарантувати, що один і той же чоловік приходить на кожну частину тіста.
Перевірки документів також здійснюється під час читання та письмового тест і знову при реєстрації на усний тест.
Всі випробувальні центри регулярно контролюються і перевіряються.
Тестові статті друкуються на папері з високим рівнем захисту і автоматично доставляються в центри тестування без втручання людини.
Кожен тест включає в себе унікальну комбінацію питань — немає двох однакові тестів
Створені системи для автоматичного і ретельного дослідження результатів тестування. У разі, якщо будь-яка аномалія ідентифікується, результати можуть бути анульовані.
IELTS створив легкий спосіб для університетів, роботодавців і уряду, перевірити обґрунтованість результатів в будь-який час, використовуючи безпечну систему перевірки.
Будь-який обман, наприклад спроба здати за вас тест іншою людиною, призведе до дискваліфікації з тіста. Інформація про це буде також передаватися у всі організації, до яких ви звернетеся, в тому числі в візові центри та посольства.

Повний список ви можете прочитати на офіційному сайті IELTS.

IELTS складніше інших тестів.

Тисячі навчальних закладів, роботодавців та професійних реєстраційних органів визнали IELTS, тому що це висока якість і справедливий тест. Ось чому IELTS запитують більше, ніж будь-який інший тест.

Установа / організація, яку ви звертаєтеся скаже, який бал IELTS та рівень англійської вам потрібні.

Можете прочитати нашу статтю про IELTS: що це за іспит, скільки коштує, які рівні та оцінки?

Читайте також:
Як скорочувати питання в англійській мові?
Подобається? Поділіться з друзями:
Вчити англійську: Англійська мова онлайн