“Життєлюб” Native English School

“Життєлюб” Native English School. Ми пишаємося, що ви з нами!zhiznelyub” v native english school17 Життєлюб Native English School

Hello, дорогі студенти та гості сайту! Нам не терпиться поділитися з вами ще однією частинкою доброго, теплого і світлого що є у нас в Native English School. Сьогодні ми хочемо розповісти про наших студентів – благодійному фонді “Життєлюб”

Не так давно ми прийняли в свої стіни цих прекрасних учнів, але всі вони вже роблять успіхи, починаючи освоювати англійські фразеологізми, навчаючись ставити прості запитання англійською, легко вивчаючи фонетику в англійській мові і так далі. Все завдяки тому, що нашими кращими викладачами була розроблена унікальна програма навчання англійської мови, враховує всі особливості роботи з новими студентами. Тепер вони з радістю проводять уроки з групами усіх рівнів.

Колектив Native English відразу полюбив всіх життєлюбів. Складно не помітити енергійність, прагнення і величезне бажання, з яким всі учасники відвідують уроки. Приємно бачити людей, які прожили чимало, але зберегли любов до життя і пронесли мудрість через роки. Найдивовижніше, що життєлюби відвідують не тільки уроки англійської, а й безліч інших пізнавальних і корисних лекцій. ведуть здоровий спосіб життя і деякі з них дійсно є справжнім прикладом стилю і модних тенденцій сьогоднішнього дня.

В Native English School ми ласкаво називаємо їх “наші бабусі”, адже ці прекрасні, молоді душею “Життєлюби” дарують нам свої посмішки, тепло і турботу, заряджаючи непростий на перший погляд процес вивчення англійської, неймовірною легкістю і позитивною енергією. Окрема подяка за шалено смачні печеньки і десерти, якими ви нас балуєте, за відмінний настрій і душевність.

Також хочеться висловити подяку не тільки учасникам, але і організаторам фонду. Весь наш колектив Native English School вірить в те, що таких фондів у нас буде більше.

Читайте також:
Як швидко згадати англійську мову? Покрокове керівництво з відновлення знань англійської мови

 

Кілька слів від викладачів Native English School про наших жизнелюбах.

zhiznelyub” v native english school18 Життєлюб Native English SchoolСергій:

It’s Sergii. I’m a teacher of Elementary group – Jiznelyub. To be honest they are amazing and really hard-working ladies. I hope all of us will have so much energy and desire to study and discover new things every day. Never to late to grow and develop and my group is a bright example for that. I wish I had more people like that around me. they can be role models for every young person. Really grateful for this opportunity to help them to achieve their targets.

 

zhiznelyub” v native english school19 Життєлюб Native English SchoolГанна:

Мої студенти завжди заряджають мене позитивом і енергією. Вони завжди готові старанно працювати і виконувати домашні завдання. Пишаюся вашими маленькими і великими перемогами. Your teacher Anna)) »

 

 

 

zhiznelyub” v native english school20 Життєлюб Native English SchoolAdam:

These are the sweetest ladies you will ever meet, and they happen to all be speaking in my class! Their rich and funny stories anecdotes leave a smile on my face that lasts for the rest of the week and sometimes they bring food! They speak English well and are capable of conversing with people on many levels. At times they remind me of my family back home in Texas because of their sweet nature and dispositions, at times giving advice on life issues and other things. Thanks ladies! Y’all are the best

 

 

Подобається? Поділіться з друзями:
Вчити англійську: Англійська мова онлайн