10 причин навіщо вчити англійську мову IT-фахівця

Hey, guys! This one’s for IT specialists in doubt. Сьогодні ми підготували для вас список причин для вивчення IT-англійської. Стаття буде корисна як фахівцям так і людям, що збираються пов’язати своє життя з цією індустрією. Якщо у когось є сумніви, що вивчення англійської в IT-сфері просто необхідно, то ми їх розвіємо. Let’s go!

Зміст статті:

Навіщо ІТ-фахівцям вчити англійську

Англійська у сфері інформаційних технологій є цінним активом, який дозволяє працівникам, які народилися за кордоном, обговорювати складні робочі процедури та ефективно спілкуватися на робочому місці.

Є безліч ситуацій, коли IT-фахівець повинен говорити англійською мовою:

 • Телефонна розмова з клієнтом, який потребує технічної підтримки;
 • Бізнес-конференція з колегами;
 • Зустріч з потенційним клієнтом для пояснення продукту або конкретного програмного забезпечення;
 • Відповідь на електронний лист клієнта про сервер або проблеми з обладнанням.

 10 причин навіщо вчити англійську мову IT фахівця

IT-англійська вкрай важливий як для роботодавців, які прагнуть зробити свою робочу силу більш конкурентоспроможною, так і для працівників, народжених за кордоном, які хочуть продовжити свою кар’єру.

Все більша кількість багатонаціональних технологічних компаній вибирає англійська в якості загального корпоративного мови — Apple, Hewlett-Packard, Amazon, Microsoft, Google, Intel, Cisco Systems і багато інших — у спробі полегшити спілкування і підвищити продуктивність в різних географічних регіонах і ділових проектах.

10 причин для вивчення IT-англійської

 • Причина №1. Гарною причиною для вивчення англійської мови є ваша кар’єра.

Англійська мова — мова науки, авіації, нових технологій, дипломатії і туризму. Його знання підвищує ваші шанси отримати хорошу роботу в багатонаціональній компанії у вашій країні чи знайти роботу за кордоном. Найбільш високооплачувані посади передбачають володіння англійською мовою, а закордонні замовники платять більше, і з ними потрібно спілкуватися.

Читайте також:  Фразові дієслова наймужнішої тижні в році

IT-англійська робить вас більш бажаними для роботодавців. Тільки уявіть собі дзвінок від англійського клієнта, коли тільки ви зможете гідно відповісти і справити на всіх враження.

Ділове спілкування має вирішальне значення, але мовні бар’єри часто стають перешкодою. Корпоративне навчання англійській мові є потужним рішенням цієї проблеми.

 10 причин навіщо вчити англійську мову IT фахівця

Ви будете почувати себе більш комфортно, розмовляючи англійською з носіями мови, колегами та клієнтами, заслужити повагу свого менеджера і просування по службі не змусить себе довго чекати.

 • Причина №2. Ділові поїздки

Під час них вам необхідно підтримувати зв’язок з колегами і діловими партнерами через електронну пошту/онлайн-відеочат, обмінюватися повідомленнями та іншими технічними інструментами.

Крім того, незалежно від країни, яку ви відвідуєте, або ділової ситуації, в якій перебуваєте, цілком ймовірно, що тема IT буде порушена.

 10 причин навіщо вчити англійську мову IT фахівця

У «English for IT» використовуються ті ж базові мовні структури, що і в звичайному англійською. Тому проходячи курси загального напрямку, ви також паралельно готуєтеся і до курсу IT. Але для того, щоб вийти на достатній рівень, вам знадобиться спеціальний курс, т. к. в цій сфері є величезна кількість спеціальних термінів і виразів з особливими значеннями.

 

 • Причина №3. Англійська є мовою Інтернету.

Багато цікаві та корисні сайти написані англійською мовою — ви зможете зрозуміти їх і прийняти участь у дискусіях і голосуваннях. Крім того, сама просунута література, форуми, stackoverflow також написані англійською мовою.

 • Причина №4. Ви повинні йти в ногу з часом

IT — це швидко розвивається галузь, в якій постійно створюються і випускаються нові пристрої, програми та додатки. І всі мови програмування засновані на англійській лексиці. Ви повинні йти в ногу з часом і мовою для обговорення останніх новин як у вашій ділового, так і особистого життя. Якщо ви не хочете залишатися в стороні, це ще одна вагома причина для вивчення.

Читайте також:  Міні-розповіді про тварин для дітей (Wild animals)

 10 причин навіщо вчити англійську мову IT фахівця

 • Причина №5. Англійська є офіційною мовою 53 країн.

Це досить багато людей, з якими можна зустрітися і поспілкуватися.

 • Причина №6. Англійська дає вам доступ до деяких з кращих університетів світу.

Де ви хочете вчитися? Ви коли-небудь розглядали можливість звернення в Гарвард, Єль, Прінстон або Стенфорд, наприклад? Або може бути думали про престижних Кембриджі чи Оксфорді?

Навіть якщо ви не зацікавлені у вступі в один з великих університетів — англійською говорять у багатьох країнах, тисячі шкіл по всьому світу пропонують програми англійською мовою (ми, безперечно, найкраща з них). Англійська — це завжди можливості.

 • Причина №7. Англійська покращує вашу пам’ять і живить мозок.

Ще одна, можливо, трохи несподівана причина для вивчення англійської мови — хороша пам’ять, яка працівникові в IT-сфері просто необхідна.

 10 причин навіщо вчити англійську мову IT фахівця

Існують деякі свідчення, що двомовність (і навіть просто вивчення іншої мови) може захистити мозок по мірі дорослішання. Деякі види деменції (mental debility) діагностуються на 5 років пізніше у тих людей, які знають більше однієї мови, порівняно з тими хворими, які говорять тільки однією.

 • Причина №8. Вивчення англійської займає всього пів години в день.

Це відмінна причина для вивчення англійської мови. Багато досліджень показують, що замість того, щоб сидіти на уроках мови по дві години на тиждень, набагато краще вчитися регулярно. Завантажте додатка, і ви зможете вчитися в будь-який час і в будь-якому місці, коли у вас є кілька (30) вільних хвилин.

Оскільки англійською говорять у багатьох країнах, тисячі шкіл по всьому світу пропонують програми англійською мовою. Якщо ви говорите по-англійськи, у вас буде безліч можливостей знайти підходящу школу і курс, відповідний вашим академічним потребам.

Читайте також:  футбольні кричалки англійською мовою | Позиції гравців англійською

 10 причин навіщо вчити англійську мову IT фахівця

 • Причина №9. Англійська є мовою медіаіндустрії.

Якщо ви вільно говорите по-англійськи, то вам більше не потрібно покладатися на переклади і субтитри, щоб насолоджуватися улюбленими фільмами, серіалами і телешоу.

 • Причина №10. Це просто весело і завжди відмінна ідея!

Вивчаючи англійську мову, ви також дізнаєтеся про інших культурах. Трохи досвіду змусить вас рости як особистість, дізнаватися цінності, звички і спосіб життя культур, відмінних від вашої.

 

Англійська не тільки корисний — це інструмент задоволення, т. к. робити успіхи — це прекрасно. Вам сподобається вивчення, якщо ви будете пам’ятати, що кожен витрачений час наближає вас до досконалості.

Висновок

У наші дні підприємства повсюдно використовують IT-термінологію, навіть якщо вони не є компаніями в цій сфері. Так як англійська є найбільш поширеною мовою у світі, кожна п’ята людина вже може говорити або хоча б розуміти його.

Іншими словами, вам навіть не обов’язково «крутитися» в IT-індустрії, щоб використовувати мову IT. Це буде корисно для будь-якої людини в бізнесі.

Тому, незалежно від ваших поточних або майбутніх кар’єрних планів, є всі підстави для вивчення цієї теми, щоб спілкування англійською в сучасному світі було для вас ясним і доступним.

And we wish you that!

Stay classy!

Велика і дружна сім’я EnglishDom

Сподобалася стаття? Поділитися з друзями: