12 причин, чому вам потрібно вибрати серіал для вивчення англійської мови

Перегляд серіалів на англійській мові – це відмінний спосіб поліпшити свою англійську. І ось чому.

1. Більшість серіалів являють собою суцільний діалог, так що Ви будете «вбирати» розмовна мова. Крім того, діалоги часто короткі, і їх легко розуміти.

2. Перегляд серіалів ідеально підходить для поліпшення навичок слухання, які є ключовими при оволодінні мовою. Як тільки Ви зможете слухати усвідомлено і розуміти, що Ви вивчите англійську мову легко й без зусиль.

3. Дивлячись серіал, Ви будете сприймати вживання англійських слів у контексті, таким чином Ви зрозумієте, як і в яких випадках використовується те чи інше слово. І хоча діалоги пишуть сценаристи, вони максимально наближені до природних і справжнім.

4. Серіали захоплюючі і забавні, що неодмінно додасть Вам мотивації. Ті серіали, які не є комедіями, сповнені драматизму і “саспенса”, а це викликає бажання дивитися далі. І нарешті, серії, як правило, не перевищують 30-40 хвилин, так що нудьгувати Ви не встигнете.

5. Після того, як Ви знайдете серіал, який Вам до душі, Вам доведеться тривалий перегляд (і навчання), оскільки один сезон серіалу складається з 10 серій і більше.

6. Якщо Ви купите повне зібрання дисків, то зможете дивитися серії, коли Вам зручно і стільки раз, скільки Вам захочеться. До того ж, Ви зможете включити субтитри англійською (або рідною мовою) і ставити відео на паузу або перемотати, коли це необхідно.

7. Прототипами персонажів в серіалі часто є звичайні британці або американці. Тому, коли Ви дивитеся серіал, у Вас народитися можливість дізнатися багато нового про культуру Великобританії і США.

8. Слова і вирази в серіалах часто повторюються одними і тими ж персонажами. Це здорово, тому що повторення лексики означає, що Ви вивчите її швидше.

Читайте також:  Аудіокниги англійською для початківців

9. При перегляді серіалу Ви будете вчитися вимовляти слова і вирази. І, до всього іншого, Ви дізнаєтеся про такі особливості вимови, як інтонація, зв’язкова мова і сполучні звуки.

10. Мова тіла акторів і вирази їхніх облич допоможуть Вам зрозуміти, що вони говорять.

11. Оскільки коло персонажів в окремо взятому серіалі обмежений, а історія розгортається від серії до серії, часто можна передбачити, що станеться далі. По суті, стратегія передбачення, яку Ви неусвідомлено використовуєте в рідній мові, допоможе Вам припустити те, що саме збирається сказати той чи інший персонаж, Ви навіть зможете закінчити за нього пропозицію.

12. А найкраще те, що Ви будете вчити англійську, навіть не усвідомлюючи це! Як тільки Ви станете фанатом якого-небудь серіалу, Ви забудете, що дивіться його для поліпшення англійської, і будете більше уваги приділяти сюжетної лінії. І перш ніж Ви це усвідомлюєте, Ви природно вберете у себе сотні мовних структур, слів і виразів. Все гранично просто: Ви сприймаєте мову, переробляє його і освоюєте так, як якщо б він був Вашою рідною мовою.

Вивчення англійської мови шляхом перегляду серіалів – це величезне задоволення… і це дуже корисно для розвитку мовних навичок. Спробуйте!

12 prichin, pochemu vam nuzhno vybrat serial dlya izucheniya anglijjskogo yazyka6 12 причин, чому вам потрібно вибрати серіал для вивчення англійської мови

А тепер кілька конкретних рекомендацій щодо перегляду англомовних серіалів:

  • Якщо розуміння мови персонажів дається з великими труднощами, включайте субтитри англійською або подивіться серіал, перекладений на Вашу рідну мову, а лише потім оригінал.
  • Прийміть як належне, що спочатку буде дуже важко. Ваше вміння чути англійську мову покращиться природно після декількох годин перегляду серіалу.
  • Повторюйте вголос ті слова або вислови, які Вам подобаються – це допоможе запам’ятати їх.
  • Заведіть зошит або тримайте під рукою аркуш паперу, щоб записувати будь-які слова і вирази, які необхідно запам’ятати.
  • Дивіться серіал приблизно 15 хвилин в день (або більше, якщо у Вас є бажання і час), але в будь-якому випадку робіть це регулярно.
  • Не переживайте, якщо Ви не все розумієте, – стратегія прогнозування допоможе Вам заповнити прогалини.
Читайте також:  Уроки з англійської мови - Урок 65
Сподобалася стаття? Поділитися з друзями: