20 найбільш вживаних англійських неправильних дієслів: подорожуйте разом з ними

Ох, ці неправильні дієслова, вони є скрізь і навіть там, де, здавалося б, можна від них відпочити. Розслабитися, помріяти і підставити обличчя лагідного сонця можна тільки у відпустці, куди ми сьогодні і вирушимо.

Але подорож буде непростим, а особливим, тому що його будуть супроводжувати 20 неправильних дієслів англійської. Отже, поїхали?

При плануванні подорожі багато хто з нас складають список найнеобхідніших речей, які потрібно прихопити з собою. Писати – write-wrote-written. А ось забувати (forget-forgot-forgotten) нічого не варто.

Вже приїхали (drive-drove-driven) в аеропорт? Не забудьте надіти (wear-wore-worn) теплу кофту, в літаку буває прохолодно. А ось розпивати алкогольні напої (drink-drank-drunk) на борту часто не прийнято, якщо Ви не летите бізнес-класом. Хочете їсти (eat-ate-eaten), або Вам потрібно принести (bring-brought-brought) чай? Бортпровідники виконають свою роботу «на відмінно». Завдяки чудовій роботі співробітників авіакомпанії Ви віддаєте перевагу літати (fly-flew-flown) на літаках і швидко долати відстані, витративши мінімум коштів.

Літак приземлився, і Ви вже мрієте опинитися на пляжі з білосніжним піском, де хвилі співають (sing-sang-sung) пісню прибою, а зелені пальми створюють відмінну тінь, під якою можна сховатися (hide-hid-hidden) від спеки і почитати (read-read-read) улюблену книгу. Плавати (swim-swam-swum) можна вдосталь, особливо якщо у Вас є маска і ласти.

У другій половині дня не пропустіть можливість відвідати пам’ятки, придбати (buy-bought-bought) сувеніри, зайти в ресторан, де Вам подадуть страви місцевої кухні. Вибрати (choose-chose-chosen) страву можна, поклавшись на раду офіціанта.

Неодмінно заведіть розмову з жителями міста, саме так Ви дізнаєтеся ті секрети, які не доступні звичайним «готельного» туристу. Вивчайте місто самостійно, взявши напрокат велосипед, мотоцикл або машину. Саме так Ви дізнаєтеся, чим живе курорт, відчуєте культуру і традиції країни, про які ми так часто говоримо. Таким чином Вам вдасться практикувати іноземний, чи не правда, чудова ідея?

Читайте також:
Screw it, let's do it: як змусити себе вчити англійську

Можна провести час (spend-spent-spent) в компанії друзів або покататися верхи (ride-rode-ridden), а ввечері у місцевій крамниці купити листівку із запаморочливим видом і відправити (send-sent-sent) її родичам. Платити (pay-paid-paid) за сувеніри краще в місцевій валюті, а от говорити (speak-spoke-spoken) краще по-англійськи. Мрієте (dream-dreamt-dream) повернутися сюди ще? Тоді неодмінно киньте монетку в море і ваше бажання здійсниться.

Якщо Ви хочете запам’ятати неправильні дієслова, навчитеся складати з ними тексти, співати пісні або навіть розповідати вірші. На щастя, в мережі є багато корисної інформації, яка допоможе вивчити неслухняні дієслова, наприклад, можна заглянути сюди:

Якщо любите яскраві відео та кумедні пісні, тоді Вам сподобається ось це:

Тепер Ви знаєте 20 неправильних дієслів по темі «Подорож» і можете їх запам’ятати. Вивчайте англійську, і нехай все дається Вам легко!

Подобається? Поділіться з друзями:
Вчити англійську: Англійська мова онлайн