25 цікавих журналів англійською мовою

Всім привіт. Сьогодні у нас подборочка цікавих журналів англійською мовою. Частина з них ви вже одного разу читали російською, про деякі просто чули, а про інших почуєте вперше, але вони від цього не стають менш цікавими. Загалом, хоча б один журнал англійською вам точно сподобається, а далі вже справа за вами.

 25 цікавих журналів англійською мовою

Користь журналів

Вивчення англійської має бути комплексним: читання, говоріння, слухання, письмо. Це як чотири чаші, які потрібно наповнити. А чим саме наповнювати — залежить від ваших смакових уподобань». Комусь подобається читати книги, комусь пости на фейсбуці, комусь статті в газетах. А комусь будуть цікаві журнали.

І не потрібно думати, що той чи інший жанр однозначно краще. Наприклад, що вчитися по книгах краще, ніж по журналам. Це не зовсім так. Так, в художніх творах буде чиста літературна мова, і це корисно. Але можна витягнути на одних тільки книгах? Для тих, хто збирається тільки читати, так. А якщо ви хочете говорити англійською в неформальній обстановці, листуватися і так далі, жива мова теж важливий. Тому треба поєднувати.

Якщо уявити шкалу від формального і літературного до неформального і розмовного, де на початку будуть книги, а в кінці пости в твіттері, то журнали опиняться десь посередині.

І ще. Журнали бувають дуже різні за тематикою: мода, кулінарія, спорт, економіка, шоу-бізнес і не тільки. Є спеціальні журнали про будівництво, дизайн, автомобілі і так далі. Тому ви можете знайти видання, яке не тільки допоможе вам в вивченні мови, але і дасть корисну і цікаву інформацію, якої російською мовою може не бути.

 25 цікавих журналів англійською мовою

Підбірка найкращих журналів англійською

Отже. Ми зібрали кілька цікавих видань і розбили їх на три групи: британські, американські та тематичні.

Британські

Spectator

Лондонський журнал розповідає про життя людей «from high life to low life», тобто від багатих до бідних. До речі, так і звучать два найпопулярніших тега на сайті. Журнал багато пише про британській політиці, культурі, і іноді публікує рецензії до книг.

Читайте також:  Текст і переклад пісні Space Oddity (David Bowie)

New Statesman

Спочатку замислювався як щотижневий політично-культурний оглядач Великобританії. Такою була концепція в 1913 році. З часом видання стало популярним, і сьогодні це один з найвпливовіших політичних журналів. Тепер в тиждень вони друкують до 50+ публікацій.

Private Eye

Самий продаваний серед британських політичних журналів. Частково цього вдалося досягти завдяки унікальному авторського гумору. Журналісти не боятися писати про важливі події з властивою їм іронією. Але разом з цим проробляють величезну роботу над кожним постом. Можуть собі дозволити, адже кількість постів не така велика (близько чотирьох на тиждень). Тому Private Eye вже точно не можна назвати бездушним принтером.

The Week Magazine UK

Ще один британський журнал. Основні теми: політика, бізнес, технології, автомобілі та спорт.

Якщо ви читаєте це опис і думаєте «Ну скільки можна журналів про політику?», хочемо вас попередити. Майже всі популярні видання пишуть про політику. Одні більше про британську, інші про американську. Для аполітичних людей ми спеціально виділили окремий блок. Можете відразу перегорнути вниз.

 25 цікавих журналів англійською мовою

Американські

А ось що читають з США.

Time

Один з найвідоміших американських журналів. На сайті список тем звучить так: США, політика, світ, ідеї, здоров’я, розваги, технології, бізнес. Якщо захочете познайомитися з американськими новинними журналами, нехай це буде в першій трійці.

ESPN

Американський журнал про спорт на базі однойменного телеканалу. Пише взагалі про будь-спорт. Від баскетболу і боксу до регбі з крикетом.

People

Журнал про знаменитостей. Інтерв’ю, заходи, папараці. І не тільки. Іноді People пише на інші теми, включаючи американську політику.

The New Yorker

Ще одне популярне в Америці видання. Але про політику пише не так багато, а більше заглиблюється в соціальні теми: фемінізм, ЛГБТ, класова нерівність та інші. На сайті журналу крім статей є відео, комікси і подкасти.

До речі, вам може бути цікава наша добірка сайтів з новинами англійською.

Тематичні видання

Ми рекомендуємо хоча б іноді читати саме новинні журнали Великобританії і США. Так ви зможете не тільки підтягнути мову, але і зрозуміти менталітет. Але, припустимо, вам це категорично нецікаво. І ви б хотіли почитати про моду або англійські наукові журнали. Тоді ось вам підбірка вузьконаправлених тематичних видань за інтересами.

Читайте також:  Гроші на англійській - фінанси і економіка англійською мовою з перекладом

 25 цікавих журналів англійською мовою

Фінанси. Журнал називається MoneyWise (від слів «гроші» і «мудрий») і розрахований переважно на англійців.

Бізнес. Останні новини, події, поради та інтерв’ю для тих, хто займається підприємництвом.

Мода. Всім нам відомий і улюблений Vogue — найкраще, що можна порадити в цьому жанрі.

Розкіш. Для тих, кому цікава лакшері життя, висока мода, культура, і взагалі high light, є журнал The Resident.

Наука. Цікаві науково-популярні статті з яскравими картинками публікує журнал Science.

Їжа. New Food пише про інгредієнти, цікаві рецепти, харчові традиції різних культур, і взагалі про все, що пов’язано з їжею.

Коні. Кінний спорт досить популярний у англійців. Якщо ваші з ними інтереси збіглися, радимо звернути увагу на Everithing Horse.

Гольф. Електронний журнал називається Golf Monthly. До речі, серед наших читачів є любителі гольфу? Якщо так, напишіть у коментарях.

Алкоголь. Для барменів, дегустаторів і просто цінителів хорошої алкоголю — журнал Bar.

Стиль. Ми не могли залишити цей журнал без уваги. Він не потребує представлення. Ви і так знаєте. Просто Cosmopolitan.

Жіночий журнал. Ще один у своєму роді. Glamour: про макіяж, зачіски, одяг, схуднення і інші жіночі штуки.

Чоловічий журнал. Men’s Health пише не тільки про здоров’я, харчування і спорт, але і про те, як стати успішним чоловіком у всіх областях. Часто на прикладі успішних спортсменів, акторів і бізнесменів.

Автомобілі. Поки інші пишуть про авто з серйозним обличчям і порівнюють технічні характеристики, Car and Driver пише легкою мовою з ноткою гумору.

Розваги. Назва журналу Entertainment Weekly говорить сама за себе. Видання відповість на питання «що почитати», «що подивитися і що послухати».

Книги. Хороших літературних творів багато, а часу мало. The New York Reviews of Books у форматі коротких рецензій радить гідні книги.

Читайте також:  A penny saved is a penny gained, або Англійські монети, назви яких може запам'ятати не кожен

Собаки. Догляд за домашнім вихованцем, породи, виставки, змагання, дресирування, корм, загалом, все, що потрібно знати собачнику зі стажем, розповість Whole Dog.

Садівництво. У фільмах ви могли помітити, що у Великобританії і США більшість сімей живе не в квартирах, а в приватних будинках.Better Homes and Gardens пише, як зробити свій будинок і сад краще.

Виховання. Для тих, хто серйозно підходить до питання виховання дітей. Parenting публікує поради психологів, вчителів, вихователів і самих дітей про те, що робити, щоб дитина виросла щасливою та успішною.

Як з користю читати

В першу чергу ви не повинні розглядати це як праця або зусилля. Не потрібно змушувати себе певну кількість статей в тиждень. Якщо вам не хочеться, виберете той журнал, який вас зачепить. Цікаві статті англійською мовою повинні бути вам задоволення. Тоді і ніяких спеціальних рад не знадобиться. Тільки певна регулярність.

 25 цікавих журналів англійською мовою

Єдине, що ми можемо порадити, це наше розширення для браузера EnglishDom Translator. З його допомогою ви можете прямо на сайті виділити незнайоме слово або пропозицію і при необхідності відразу додати в персональний словник. Це простіше, ніж читати статті на англійській без перекладу і постійно копіювати-вставити в перекладач.

На цьому все. Сподіваємося, в цьому списку з 25 журналів ви знайшли щось цікаве для себе. Не відкладайте в довгий ящик, а почніть читати сьогодні або завтра. Сподіваємося, вам вистачить мотивації. Адже наша справа — надихнути smile 25 цікавих журналів англійською мовою

Сподобалася стаття? Поділитися з друзями: