4 причини, чому тобі не дається англійська

Причини все ті ж. Давайте їх проговоримо. Комусь це допоможе вирішити проблему.

 4 причини, чому тобі не дається англійська

Немає комплексної роботи

Мова складається з декількох складових: Reading (читання), Writing (лист), Listening (слухання) і Speaking (говоріння). Багато роблять акцент тільки на перші два. У підсумку російськомовні студенти добре читають і пишуть англійською, але не розуміють іноземний акцент і не можуть зв’язати слова в пропозиції з-за мовного бар’єру.

Побудуйте свій графік навчання так, щоб у ньому було всього потроху. Читайте статті на англомовних сайтах, дивіться відео з англомовного ютуба, практикуйтеся в говорінні та письмі.

Безсистемність

Щоб нові знання закріплювалися надовго, потрібно їх закріплювати. Мало просто один раз прочитати, подивитися або послухати. Чи багато ви згадайте статей, які прочитали на Дзене за останній тиждень? Навіть не зміст, а просто хоча б заголовки і теми. Так само і з англійською.

Вивчили нові слова — потрібно повторити на наступний день. А потім ще через день. А потім через тиждень. І так до тих пір, поки не відкладеться. Запам’ятали нове правило — зробіть кілька вправ, а потім через деякий час знову пройдіть цю тему. Щоб було зручніше, можна займатися в безкоштовному онлайн тренажері.

Лінь і самообман

Мабуть, це одна з головних причин. Багатьом не дається англійська просто тому, що вони недостатньо стараються. Щоб був результат, треба займатися регулярно, хоча б за три-п’ять годин на тиждень. Навіть у найбільш зайнятої людини три години на тиждень та знайдеться. Якщо ні — тоді це лінь і самообман, не більше.

Відсутність викладача

Самостійне вивчення мови — це нормально. Але не для всіх. Вчити мову самому можна тоді, коли у вас вже є хоча б рівень Intermediate. Тобто на тому етапі, коли ви вивчили базу, зрозуміли логіку мови, його фундамент заклали у себе в голові. Але якщо ви тільки починаєте, то викладач потрібен обов’язково. Інакше ви ризикуєте не так все зрозуміти і жити в ілюзії. До речі, записатися на безкоштовний пробний урок з викладачем по відеозв’язку можна тут.

Які ще складності ви знаєте? Поділіться в коментарях

Сподобалася стаття? Поділитися з друзями:
Вчити англійську: Англійська мова онлайн