5 корисних порад для тих, хто вирішив знайти роботу в Німеччині

Для більшості людей Німеччина може бути країною дивного пива і прекрасних шніцелів, але ця країна пропонує набагато більше можливостей і перспектив, ніж просто хороша їжа і напої.

Мало того, що в Німеччині зареєстровано один з найнижчих показників безробіття в Європі, ця країна може похвалитися процвітаючою економікою і статусом одного з провідних виробників транспортних засобів в світі. У той час як всі ці вагомі причини надихають тисячі людей націлитися на проживання та роботу в Німеччині, культурні відмінності можуть часто вводити в оману новоприбулих новачків, які сподіваються справити враження на місцевих жителів. Тому не потрапляйте в халепу, як середньостатистичний необізнаний іноземець, і продовжуйте читати далі, щоб дізнатися 5 корисних порад перш, ніж Ви прибудете працювати у Німеччину.

  • Скажіть «ні» двозначності.

Німецька ефективність не була б тим, чим вона є, май Німеччина неоднозначну комунікацію, тому німці дуже обережні з тим, як вони висловлюють свої думки, особливо в умовах бізнесу. У той час як американці, австралійці і британці з задоволенням використовують спортивні аналогії для пояснення їхньої точки зору в ділових переговорах, Вас тільки нагородять озадаченными і незграбними поглядами при спробі зробити те ж саме в Німеччині. Чітка комунікація необхідна, аби досягти поставленої мети швидко і правильно, тому не варто ходити навколо – Вас будуть поважати більше, якщо Ви скажете саме те, що Ви маєте на увазі.

  • Скажіть «так» планування.

Планування і пунктуальність йдуть рука об руку в Німеччині, оскільки місцеві жителі дуже дорожать своїм часом. Цінна кожна хвилина, і нічого не робиться в останню секунду. Поставтеся до пунктуальності серйозно і не запізнюйтесь на заходи або ділові зустрічі. І пам’ятайте, що німці люблять планувати все заздалегідь, так що не забудьте організувати зустрічі, ключові телефонні переговори та інші пов’язані з роботою дії за 2-3 тижні вперед. І коли Ви знаходитесь на нараді, слідуйте за письмової повісткою дня так, щоб Ви не витрачали даремно ні свого часу, ні чиє-небудь ще.

  • Скажіть «ні» неформальності.
Читайте також:
How Long have you (been)

Отже, Вам вдалося домогтися зустрічі, Ваша зустріч запланована заздалегідь за 3 тижні, Ви підготували порядку денного, і Ви готові бути пунктуальними і точними. Однак, перш ніж Ви переступите поріг залу засідань, пам’ятайте, що діловий етикет – це надважливо. Дотримуйтесь всі формальності і завжди поступайтеся тим, хто старше Вас. Це означає, що Ваш самий старший колега повинен увійти перед Вами і бути зустрінутий першим, а Ви повинні чекати, поки Вам вкажуть, де Ви сидите. Якщо Ви прямуєте цим формальностей, Ви не повинні зазнавати ні найменших труднощів на типової німецької ділової зустрічі.

  • Скажіть «так» вмінню одягатися.

Безумовно, приказка “по одягу зустрічають” як не можна краще підходить для Німеччини, де люди витрачають величезну кількість сил на створення образу і підтримка зовнішнього вигляду. Вміння добре одягатися – це джерело особливої гордості для більшості німців, особливо, коли це пов’язано з бізнесом. Носячи повсякденний одяг, Ви повинні прагнути бути охайними, не виділятися і уникати чого-небудь кидається в очі. Яскраві кольори – ні в якому разі, так що віддавайте пріоритет ідеально скроєним темних костюмів і краваток, сорочок білим або блузках. А якщо Ви сумніваєтеся, завжди йдіть більш консервативним шляхом.

5 poleznykh podskazok dlya tekh, kto reshil najjti rabotu v germanii5 5 корисних порад для тих, хто вирішив знайти роботу в Німеччині

  • Скажіть «ні» поспішності.

Одна з найважливіших речей, які потрібно знати про німецької ділової бізнес-культурі – це те, що немає ніякого короткого шляху у формуванні ділових відносин та зв’язків з німецькими партнерами. Більшість людей може порахувати, що завоювати довіру місцевого жителя – це дуже важко. Частково це має відношення до тієї категоричність, з якою німці розмежовують свою особисту і професійну життя. Ці два аспекти ніколи не змішуються, і так як приватне життя в Німеччині цінують дуже високо, багато німці схильні відмовлятися розкриватися перед діловими партнерами чи колегами. Доброю новиною є те, що якщо Ви наполегливі, прямолінійні і шанобливі, врешті-решт, ці бар’єри дійсно падають, дозволяючи Вам сформувати міцні і довгострокові ділові зв’язки.

Читайте також:
Цікаві професії англійською: cowboy, brewer, Disney character

Тепер, коли Ви отримали деякі відмінні поради з впровадження в німецьку бізнес-культуру, пора зайнятися мовним аспектом життя в Німеччині. Важливо пам’ятати, що, хоча на мізерному англійською мовою говорять в деяких бізнес-ситуаціях, вибір мови залишається за німецьким, і немає кращого способу отримати довіру Ваших ділових партнерів, ніж вчитися спілкуватися з ними на їх рідній мові. Завдання вивчення німецької мови може здатися страшним, але з інтенсивними мовними уроками Ви зрозумієте, що це процес захоплюючий і приносить радість! З цими підказками і зі своїми новими мовними навичками, Ви будете більш ніж готові зануритися в ділову атмосферу Німеччини.

Подобається? Поділіться з друзями:
Вчити англійську: Англійська мова онлайн