6 кращих онлайн-ресурсів для вивчення англійської відео

У нашій попередній статті ми докладно розглянули причини дивитися кліпи, фільми, короткометражні фільми, серіали, новини на мові, що вивчається.

Сьогодні ми перейдемо від теорії до практики і складемо топ-6 ресурсів з самим ефективним і різноманітним освітнім відео-контентом.

 • Open Culture

6 luchshikh onlajjn resursov dlya izucheniya anglijjskogo po video30 6 кращих онлайн ресурсів для вивчення англійської відео

Open Culture – це, напевно, прабатько і першоджерело всій цінної інформації, доступної в інтернеті сьогодні, – всього того, що коли-небудь може знадобитися сучасній мислителю і людині, яка навчається все життя. Від безкоштовних книг, аудіокниг і фільмів до онлайн-курсів і безкоштовного вивчення мови за допомогою відео – зміст Open Culture вкрай різноманітне. Ще один позитивний момент – це не тільки безкоштовно, але відрізняється найвищою якістю контенту. Open Culture збирає в своїх архівах тільки найкраще. Сайт надає величезний список ресурсів, з допомогою яких можна вивчити 48 мов, включаючи арабська, китайська, англійська, французька, німецька, італійська, російська та іспанська. Хоча багато курси зберігаються в аудіо форматі, ви можете знайти відео уроки, які можуть наставити вас на шлях безперервного вивчення мови. Серйозно, ви можете витратити залишок свого життя, вивчаючи те, що опубліковано на Open Culture.

 • FluentU

6 luchshikh onlajjn resursov dlya izucheniya anglijjskogo po video31 6 кращих онлайн ресурсів для вивчення англійської відео

Якщо Ви хочете знайти головну платформу, «заточену» на те, щоб викладати новий мову через реальні відео, це – FluentU. Цей сайт відрізняється від будь-якого іншого. Дозвольте пояснити: діапазон відео простягається від найсвіжіших новин, надихаючих мотиваційних лекцій і рекламних роликів до трейлерів фільмів і мультфільмів і навіть кліпів – просто величезна різноманітність змісту. Складність відео змінюється від новачка до носія мови, а контекст ситуацій справжнього життя робить вивчення незабутнім. Кожне слово йде з визначенням у контексті, зображення, аудіо та безліччю пропозицій в якості прикладів. Словник може бути доповнений власним набором карток одним клацанням миші, але не варто зупинятися на досягнутому. FluentU більше, ніж просто відео з субтитрами, — це ціла система вивчення мови. Використовуйте його унікальний «режим навчання» до або після перегляду кліпу, щоб вивчити нові слова і фрази, встетившиеся в ньому. У режимі «навчання» вам задаються питання, що містять слова, які ви вже знаєте, таким чином, придбання знань дійсно персоналізовано. Тому зареєструйтесь прямо зараз і дозвольте FluentU продемонструвати вам кращий спосіб вивчити другу мову.

 • Omniglot
Читайте також:  Кома в англійській мові

6 luchshikh onlajjn resursov dlya izucheniya anglijjskogo po video32 6 кращих онлайн ресурсів для вивчення англійської відео

Ресурс Omniglot описує сам себе як «онлайн-енциклопедію систем письма і мов», і головним чином розглядає мовні системи та їх письмову реалізацію. На порталі є спеціальна відео секція, націлена на навчання новачків мов. Таким чином, якщо ви хочете вивчити, як говорити (й писати) на таких мовах, як арабський, китайський, іврит, тайський та есперанто, зверніться до ресурсів Omniglot. Уроки невеликі за тривалістю й забавні, тобто ідеальні для всіх, хто хоче спробувати щось нове і отримати відчуття мови. Сайт також містить посилання на інші корисні навчальні відео з Easy Languages (вивчення мов на вулицях усього світу), Wikitongues (люди з усього світу, які говорять на їх рідною мовою) і відео з конференцій на різних мовах, що проходять по всьому світу.

 • BBC Languages

6 luchshikh onlajjn resursov dlya izucheniya anglijjskogo po video33 6 кращих онлайн ресурсів для вивчення англійської відео

BBC вже давно перестала бути просто новинний компанією. Компанія зараз знаходиться в центрі освітньої діяльності, і сайт для вивчення мов BBC Languages існує на 40 різних мовах. Це один із тих ресурсів, на якому буквально вирує активність, а інтерактивний матеріал залучає кожного, навіть випадково зайшов на сайт. Відео добре засвоюються, зачіпають стандартні життєві ситуації і ідеальні для новачків. Прекрасним прикладом і тим, що заслуговує згадування, є іспанське мовне відео-пригода, назване «Mi Vida Loca» («Моя божевільна життя»). Це інтерактивний, від першої особи, відео-урок, який виграв у 2009 році премію BAFTA за інтерактивні інновації. В доповнення до нагороди відео-платформ, також на сайті є посилання на різні засоби масової інформації в країнах, мова яких вивчається. Таким чином, студент, який цікавиться французькою мовою, отримують посилання на французькі канали, і таким чином можуть отримати більше мовної практики з допомогою потокової передачі відео. Можна з упевненістю стверджувати, що цей сайт отримає ще більше нагород в найближчому майбутньому.

 • Polyglot Club
Читайте також:  Legalese* – жах в квадраті, або Навіщо юристам ще й англійську?

6 luchshikh onlajjn resursov dlya izucheniya anglijjskogo po video34 6 кращих онлайн ресурсів для вивчення англійської відео

Polyglot Club – це спільнота людей, захоплених вивченням мов по всьому світу. Якщо ти в захваті від того, як різні люди по-різному називають «яблуко», «стілець» або «книги», то ви не знайдете нестачі в споріднених душах на цьому сайті. У Polyglot Club є відео на будь-який смак, наприклад, відео від репетиторів, розміщені в залежності від початкових знань мови. Ви знайдете епізоди мовних шоу, багато з яких забезпечені субтитрами й англійською, і на осваиваемом мовою. Ви можете також влаштувати відео-конференції або бесіди з носіями мови, також ви можете не тільки практикувати процес говоріння на осваиваемом мовою, але ви і попросити когось стати вашим віртуальним путівником у найближчій закордонній поїздці або попросити допомогу в розумінні суті культури від людей, які живуть в неї з народження. Носії мови є основною перевагою цієї спільноти. Якщо спілкування з Ѕкуре з одним на іншому кінці земної кулі – це саме те, що вам потрібно, вступайте в Поліглот-Клубу.

 • YouTube

6 luchshikh onlajjn resursov dlya izucheniya anglijjskogo po video35 6 кращих онлайн ресурсів для вивчення англійської відео

YouTube, вікно в світ. Це не просто колекція відео сплячих кошенят. І це не просто місце, де хлопці завантажують відео з їхніми невдачами в техніці стрибків з автомобіля, а дівчатка вчать, як наносити емо-макіяж. Викладачі мов, учні та аматори взяли відео портал штурмом і зробили свою присутність помітним. З неосяжного списку відео ви можете вибрати вчителів та уроки і побачити, що найкраще для вас. Якщо вам потрібно розуміння культурних особливостей, YouTube також володіє великою кількістю відеоматеріалів про тонкощі менталітету і традицій. Хочете подивитися документальний фільм про країну та її історії? Немає проблем.

Більш того, ви можете «підлаштувати» YouTube під ваш англійську мову. Ось деякі цікаві моменти, які ви можете використовувати вже сьогодні:

Читайте також:  Цілі уроку англійської мови - Вивчення англійської. Методики і матеріали
 • Перейдіть до нижньої частини сторінки YouTube і виберіть в розкрився меню “Мова” і “Країна”. Це змінить інтерфейс сайту на мову за вашим вибором.
 • Замість відправки електронних листів англійською мовою, змініть їх на мову, яку вивчаєте. Перейдіть в “Налаштування облікового запису” і потім “Електронна пошта” і дайте команду YouTube відправляти вам повідомлення на досліджуваному мові за вашим вибором.
 • Переконайтеся, що ви максимально використовуєте кожне відео, включаючи субтитри кожен раз, коли вони доступні. Завжди будьте напоготові з “СС” символом, потім перейдіть в “Налаштування”, розташовані відразу під відео і виберіть потрібну мову з доступних для субтитрів.
 • Для тих, хто хоче практикуватися на обраному мовою, то чому б не ввести в рядку пошуку досліджуваний мову? Це дасть вам шанс реально використовувати свій набутий словниковий запас, а YouTube видасть вам результати пошуку відео, зроблені носіями досліджуваного вами мови.
 • Коли ви знайдете канал, який вам подобається, підпишіться на нього та отримуйте оновлення з останніми доданими відео. Ми вже склали добірку кращих YouTube каналів для вивчають англійську мову, на які точно потрібно підписатися.
 • Читайте коментарі під відео. Вони дають максимально об’єктивну картину того, як носії мови висловлюють свої думки в реальному житті. Приєднайтесь до обговорення, це стане хорошою перевіркою вашої письмової мови. Як зазвичай, будьте ввічливим.
 • Невдовзі ви навіть не помітите, що ви, не віддаючи собі звіту в тому, читаєте і пишете англійською мовою. Той самий ефект занурення, так?

  Отже, ми тільки що порекомендували вам шість найбільш якісних і різноманітних джерел онлайн-відео. Наступного разу ми поговоримо про різні способи перегляду цих відео.

  Сподобалася стаття? Поділитися з друзями: