All present and correct, або Як зробити презентацію англійською

Ви вже знаєте, як зробити проект з англійської, тому сьогодні ми розберемося з тим, як зробити презентацію англійською.

Спочатку варто подумати, що собою являє презентація. Слово це відбулося від англійського to present”, що позначає “представляти”, “показувати”. Презентація матеріалу включає не тільки її графічне відображення, але також і вміння утримати увагу слухачів і донести головну думку. При підготовці презентації кожен з Вас напевно знає, з якою аудиторією буде працювати. Саме тому основним завданням у даному випадку стане візуалізація. Уявіть людей, які будуть слухати матеріал, і спробуйте зосередити дослідження на техніках, методик, новітніх матеріалах, статистикою.

Початковий етап пройдено, а значить, саме час задуматися про структуру виступу і наповнення презентації. Щоб зробити виступ яскравим, постарайтеся максимально зацікавити аудиторію, продумавши детальний план. Пам’ятайте, що жоден матеріал не виглядає повноцінним, якщо він не «розбавлений» цікавими моментами: це можуть бути статистичні дослідження за темою презентації, графічні схеми, слайди і багато іншого.

Після написання плану презентації, спробуйте проговорити те, про що Ви будете доповідати. План – це Ваша паличка-виручалочка, тому він повинен бути ідеальний. Ви повинні бути на 100% впевнені в тому, що говорите зараз і про що будете говорити через кілька хвилин. У разі, якщо текст не завчений напам’ять, Ви зможете звернутися до плану і продовжити говорити про головне, не відходячи від теми. В такому випадку мова буде послідовною та зрозумілою.

Пам’ятайте про зоровому контакті з аудиторією. Ніколи не заривайтеся» в свої записи і не читайте монотонно те, що написано в підручних матеріалах. Так Ви тільки створите враження непідготовленої людини, який мало працював над презентацією. Кращим варіантом буде вільне вираження думок, чітко визначених планом. У цьому випадку Ваша мова буде послідовною і логічною, а зоровий контакт не буде втрачено.

Не соромтеся репетирувати перед виступом. Це допоможе увійти у смак, проставити необхідні смислові паузи в тексті, акцентувати увагу на головних словах презентації. Пам’ятайте про “time management”: не затягуйте, не “топчитесь” на місці, не перескакуйте, не “проковтуйте”. Якщо Ви хвилюєтеся, перед виступом обов’язково глибоко вдихніть кілька разів. Дозвольте своєму організму налаштуватися на продуктивну роботу, результат якої буде цілком залежати від Вас. Пам’ятайте, що чим більше репетицій було перед виступом, тим менше буде затримок під час презентації матеріалу.

Приділіть увагу тому, що роблять Ваші руки і ноги під час виступу. Часто трапляється так, що Ваше тіло веде себе абсолютно непередбачувано, поки Ви намагаєтеся досягти максимального результату.

Для тих, хто дочитав статтю до кінця, зазначимо, що основним аспектом презентації стає представлення ідеї і мети дослідження в самому початку. В кінці виступу зробіть висновки, засновані на цілях та ідеях, які були відзначені на початку. Саме це підкреслить структуру і обдуманість презентації.

Вивчайте англійську, не бійтеся презентацій, і всі труднощі залишаться позаду!

all present and correct, ili kak sdelat prezentaciyu na anglijjskom11 All present and correct, або Як зробити презентацію англійською

Сподобалася стаття? Поділитися з друзями:
Вчити англійську: Англійська мова онлайн