Англійська для готельного бізнесу

 Англійська для готельного бізнесу

У наш час вивчення англійської мови — невід’ємна частина бізнес процесів. Якщо бізнес виходить на інший рівень, велика ймовірність появи партнерів, контакти з якими потрібно наводити англійською мовою, бо це загальновизнаний мову в світовому бізнесі.

Актуальний англійська для готельного бізнесу. Це пов’язано з широкою поширеністю англійської мови. Куди б ви не поїхали — вам обов’язково зустрінуться люди, які знають англійську мову.

Насамперед, сфера туризму у даний момент розвивається динамічними темпами, мережа готелів і бізнесу, пов’язаного з цим напрямком, зростає день від дня.

Порядок вивчення англійської для готельного бізнесу

Перш за все, в будь-яких ситуаціях нагоді розмовна англійська мова. Якщо ваш рівень — це англійська для початківців, то необхідно насамперед звернутися до граматики англійської мови, а також часто вживаним англійською мовою фразам. Тільки після цього можна приступати до вивчення готельного бізнесу.

Отже, основні напрямки навчання і те, на що потрібно звернути увагу, можна поділити наступним чином:

  • спілкування з людьми — розгляд запитів, короткі діалоги;
  • телефонні дзвінки — спілкування по телефону, прийом повідомлень, відповіді на запити, чим я можу Вам допомогти (Can I help You?);
  • їжа та напої — готовність прийти на допомогу у виборі з боку клієнтів тих або інших страв, опис страв, привітання (welcome to our restaurant);
  • подорожі по світу, прокат автомобілів, дорога до готелю, аеропорту (can I ask you the way to airport?);
  • розміщення — бронювання готелю, надання інформації про вільних номерів;
  • гроші — рахунок на оплату, спосіб оплати (paycheck, cash);
  • побутові послуги — хімчистка, прибирання номерів в готелі.

Якщо ви хочете влаштуватися в турфірму, то вам обов’язково потрібні навички комунікації. Початкову інформацію ви можете подивитися тут — англійська для туристів.

Читайте також:
Як виконувати обіцянки, планувати і досягати мети в новому році
Подобається? Поділіться з друзями:
Вчити англійську: Англійська мова онлайн