Англійська для інженерів з перекладом

Англійська для інженерів, якщо вони працюють в міжнародних компаніях, дуже важливий, оскільки документація в таких фірмах написана англійською мовою.

Володіння іноземною мовою розширить ваші можливості щодо вибору місця роботи.

Що ж необхідно розвивати насамперед? Звичайно, комунікативні навички — розмовна англійська, написання листів.

В інженерній галузі існує своя термінологія, яку обов’язково необхідно вивчити. Також при навчанні англійської, інженеру необхідно читати різні наукові та науково-популярні тексти.

Існує ряд підручників, які допоможуть починаючому інженеру поглиблено вивчити англійську мову в цій області. Приміром, англійська для інженерів під редакцією Полякова.

Які ж основні моменти можна виділити в навчанні англійській даних фахівців? Нижче наведемо структура методики навчання за підручником під редакцією Полякової — базовий курс для студентів технічних вузів на першому і другому етапах навчання.

Структура методики навчання

1. Language material (Мовний матеріал) — розширення словникового запасу, що дозволить розуміти на слух і читати 70-80% тексту.

2. Listening Practise (Аудіювання) — прослуховування текстів і виконання завдань. Так, при прослуховуванні не всі слова можуть бути зрозумілими, проте сенс буде зрозумілий.

3. Oral Practise (Усна мова) — відпрацювання діалогів один з одним, ви навчитеся висловлювати свою точку зору на ангилйском мовою.

4. Reading Practise (Читання) — представлені різні побутові тексти, інструкції по апаратурі та ін.

5. Writing Practise (Письмова мова) — дозволить вам складати різні бланки, заповнювати різні документи для влаштування на роботу в іноземну фірму чи в Росію. Також ви зможете навчитися писати короткі листи одному англійською мовою.

Далі йде друга частина підручника, яка називається English in Action (Англійська в дії). У цій частині рассматирваются три рольові ігри, де імітуються умови реального спілкування.

Також у посібнику ви знайдете лексичні та граматичні мінімуми — ви зможете поповнити свій словниковий запас.

Таким чином, даний посібник дозволити вам вільно висловлювати свої думки, спілкуватися з колегами по роботі і приймати на підставі тієї чи іншої інформації самостійні рішення.

Також є підручник Англійська для інженерів під редакцій Агабекян, Коваленко.

Сподобалася стаття? Поділитися з друзями: