Англійська для зайнятих людей: busiest men have the most leisure

Іноді зовсім немає часу, щоб виконувати корисні справи і вчитися чомусь новому.

Однак практика підказує, що час, необхідний для виконання улюбленого заняття, завжди можна знайти, якщо добре розібратися в своєму розпорядку дня. Отже, вчимося планувати робочий день, виділяючи собі лічені хвилини.

Досить часто їзда на роботу займає багато часу. І якщо Ви щасливий власник автомобіля, Вам пощастило менше, адже треба завжди стежити за дорогою. Ті, хто користуються громадським транспортом, цілком можуть бути задоволені ситуацією, адже це саме той час, які Ви можете виділити для себе. Додаток “Momentum” допоможе Вам встановити чіткий графік виконання справ. Створювати звички тепер можна онлайн, контролюючи ступінь виконання. Отже, якщо Ви дотримуєтеся графіка, з гордістю відзначайте зелений квадратик у додатку, при пропуску запланованого справи – сірий квадрат. Таким чином, можна виробити звичку вивчати іноземну мову нехай трохи, проте щодня.

Як не витрачати час даремно?

Думаю, практично кожен з Вас зазначав, що чим більше працюєш, тим менший результат отримуєш. В цьому випадку слід оптимізувати роботу і спрямувати всі зусилля в потрібне русло. Зробити це не так-то просто, адже вдома є телевізор, який часто працює фоном, або комп’ютер, на якому відкриті декілька соціальних мереж. Таке зустрічається часто-густо. Начебто сіл вивчати англійську, але тут знадобилася якась схема. Відкрив браузер в пошуках схеми і натрапив на цікаві таблиці. Скачав таблиці, продовжив шукати схеми… І так може продовжуватися до того моменту, поки Вашу увагу не зосередиться на головному – на закінчення часу, виділеного на навчання.

Для того, щоб не витрачати час на відволікаючі фактори, Франческо Чирилло розробив техніку «помодоро», яка полягала в тому, що ставилося таймер кожні 30 хвилин, 25 хвилин з яких потрібно було працювати, а 5 хвилин – відпочивати. Сьогодні багато вчених сперечаються про тривалості часових відрізків, але насправді це не головне. Головне в тому, щоб привчити себе по-справжньому працювати протягом певного часу, в даному випадку 25 хвилин, і вміти розслаблятися у відведені 5 хвилин. Всім бажаючим випробувати дану техніку можна спробувати “Pomodoro Timer”.

anglijjskijj dlya zanyatykh lyudejj: busiest men have the most leisure3 Англійська для зайнятих людей: busiest men have the most leisure

Якщо Ви все ще не знаєте, куди витрачати левову частину часу, тоді “aTimeLogger” – це те, що потрібно. Цей додаток дозволяє стежити за всіма видами активності, які Ви виконуєте протягом дня. Робота над новим проектом або похід в магазин, сон або пробіжка – все це не залишається не поміченим. Тому, якщо Ви випадково затрималися в соціальній мережі, Ви точно будете знати кількість часу, проведеного там. Для тих, хто робить кілька справ одночасно, така програма теж підійде, при цьому не забувайте ставити на паузу попереднє заняття. Однак, на думку вчених, багатозадачність завжди негативно позначається на будь-якій роботі, пам’ятайте про це.

По-справжньому вивчити англійську Ви зможете з “Milk”. Це додаток з характером, який не дозволить Вам відволікатися. Створюючи завдання, не забувайте їх виконувати, в іншому випадку програма буде надсилати вам нагадування, а якщо справу зроблено, будьте готові отримувати жарти і окуляри, які допоможуть перейти на новий рівень, де відкриваються нові можливості.

Тепер Ви знаєте, де знайти вільний час для іноземної мови. Удачі!

Сподобалася стаття? Поділитися з друзями: