Англійська граматика для початківців

Привіт друзі. У вивченні англійської мови важливу роль відіграє граматика.

Правильна вимова і великий словниковий запас виявляться марними, якщо ви не вмієте будувати речення, навколишні вас неправильно розуміти.

Тому в ході вивчення англійської мови необхідно приділяти увагу граматиці. Але не варто зациклюватися тільки на ній, розвиток має бути рівномірним.

Чергуйте вивчення нових слів і розмовні практики з опануванням граматики та письмовими завданнями.

Дивіться захоплюючі відео і аудіо-уроки англійської безкоштовно: http://www.bistroenglish.com/

З чого почати

anglijjskaya grammatika dlya nachinayushhikh4 Англійська граматика для початківців

Вивчення граматики починається з заучування правил і побудови простих речень.

Спочатку ці правила будуть здаватися складними і незрозумілими. Наприклад, система з 12 часів викликає подив у багатьох початківців.

Поступово ви зможете зрозуміти граматичні правила і інтуїтивно використовувати потрібний порядок слів у реченні і правильну форму слів.

На початковому етапі важливо систематизувати знання з англійської граматики.

Підручник буде менш ефективний, ніж відеокурс, де лектор в простій і доступній формі пояснить вам правила англійської граматики.

Але одним лише прослуховуванням лекцій не обійтися. Для того щоб запам’ятати нові правила і навчитися їх застосовувати, вам знадобиться робити письмові вправи.

Чим більше ви будете писати і обдумувати завдання різної складності, тим швидше ви освоїте граматику на інтуїтивному рівні.

Додаткові методики

Правила англійської граматики дуже логічні, можна звести їх у зручні таблиці і схеми.

Щоб швидше запам’ятати правила, ви можете роздрукувати ці таблиці і повісити їх в зручних місцях у себе вдома. А можна зберегти їх на телефон і повторювати де завгодно: в транспорті, в черзі, в перерві на роботі і т. д.

Вивчення англійської граматики рекомендується поєднувати з практичним освоєнням мови. Під час перегляду англомовних фільмів і прослуховування пісень ви почнете помічати знайомі граматичні конструкції та особливості їх застосування.

Читайте також:  He is not laughed at that laughs at himself first, або Смішні фрази англійською

І навпаки, під час виконання тесту на граматику ви можете згадати знайому фразу з фільму або пісні і вибрати правильне написання слова.

Після освоєння базових правил англійської граматики слід перейти до розмовним вправам. Кращим рішенням буде дискусійний клуб англійською мовою.

В ході виконання письмових вправ або виконання тестів у вас є час подумати (або заглянути в правила). При живому спілкуванні такої можливості немає.

Тому бажано знайти людину, з яким можна було б тренуватися говорити правильно.

Граматика на Bistroenglish.com

На сайті BistroEnglish ви знайдете велику колекцію ефективних відео і аудіо уроків для швидкого освоєння англійської граматики.

Уроки розраховані на початківців-людей, які ніколи раніше не вивчали англійську мову, або мають лише базові шкільні знання.

Автор навчальної програми, Оксана Долинка, докладно розповідає правила англійської граматики, що складний матеріал стає простим.

У програму уроку входить опис конкретного правила, особливості його застосування та практичні вправи. Більша частина уроків доступні абсолютно безкоштовно для всіх бажаючих.

Англійська за 4 Тижні — ДЕМО ВІДЕО

Сподобалася стаття? Поділитися з друзями: