Англійська інтенсив – інтенсивний курс англійської мови

d5f8d73e74d88d6352b525e697f6038d Англійська інтенсив  інтенсивний курс англійської мови

Укладачі і організатори Cambridge English Language Assessment або Кэмбриджских іспитів стверджують, що тільки на освоєння порогового рівня володіння мовою або Intermediate (B1) потрібно 350-400 репетиторських годин, на тлі чого інтенсивне вивчення англійської набуває величезне значення для тих, хто хоче або змушений скоротити термін підготовки. Якщо ви належите до цієї групи, вам не тільки потрібно орієнтуватися в програмі інтенсивів, але і знати, до чого треба бути готовим, про що ми зараз поговоримо.

Для кого призначений інтенсивний курс англійської мови?

Прискорені темпи вивчення мови не завжди виправдані, так що для початку необхідно зрозуміти, чи підходить вам інтенсивне навчання англійській. В першу чергу воно призначається для таких цілей:

 • Розвиток розмовних навичок. Ми вчимо не один, а дві мови: письмовий та комунікаційний, тому чоловік, який без праці висловлюється на папері, необов’язково може висловити думки в діалозі, в тому числі з-за психологічної перешкоди.
 • Туристична поїздка. Ви можете носити англійську в кишені у вигляді розмовника, але якщо ви їдете за кордон, щоб познайомитися з культурою та традиціями країни, англійська інтенсив – це кращий вибір для іноземця, який хоче забрати з собою частинку закордону. 679740f4568d38604d8522f3083c4ffa Англійська інтенсив  інтенсивний курс англійської мови
 • Пристрій на роботу. Тепер для того щоб колег поділяв мовний бар’єр, не потрібно працювати у закордонній компанії. Можливо, вам доведеться співпрацювати з тими, з ким вас розділяє один дзвінок по скайпу, і підлаштовуватися під вимоги глобалізації доведеться саме вам.
 • Облаштування особистого життя. Інтернет дозволяє знайти споріднену душу далеко за межами батьківщини, головне, щоб її можна було зрозуміти.
 • Переїзд. З допомогою інтенсиву ви проникнете в іншомовне середовище ще до того, як у неї потрапите, що суттєво допоможе закріпитися на новому місці.
 • Відновлення навичок та продовження навчання. Якщо ви хочете в короткий термін підготуватися до іспитів або освіжити в пам’яті іноземна мова, інтенсивний курс англійської мови доведеться вельми до речі.
 • Читайте також:  Listen, repeat, find, або Як навчитися розуміти англійську мову

  Переваги англійської інтенсиву

  • Невеликий термін підготовки.Завдяки тому, що заняття відбуваються досить часто ( від 4 до 6 разів на тиждень) і є досить тривалими за часом (до 3 годин), необхідні знання засвоюються за короткий термін. Якщо ви хочете швидко вивчити англійську мову, інтенсивне навчання – це найкращий варіант. Курс будується на засвоєнні принципів і основ. Він виключає зайве навантаження і орієнтується на розробку практичних навичок, завдяки чому ефект від занять проявляється відразу. Відповідно, зростає і мотивація, оскільки прогрес стає очевидний дуже швидко.
  • 80% часу становить розмовна практика. Англійська інтенсив занурює в розмовна англійська модельованими ситуаціями, діалогами і рольовими іграми, завдяки чому учень легко адаптується до іншомовного клімату і без праці сприймає англійську мову на слух. Навчання ведеться в невеликих групах, що дозволяє, з одного боку, змоделювати достатня кількість різноманітних мовленнєвих ситуацій, а з іншого боку, надати кожному члену групи достатньо можливостей для висловлювання.
  • Відточування вимовних та інтонаційних моделей. У розмові з іноземцем хочеться, щоб він сприймав вас як свого, тому мови має особливе значення в процесі навчання. На курсах інтенсивного навчання широко використовуються різноманітні відео – та аудіо-матеріали, на основі яких відпрацьовуються мовні та інтонаційні моделі. Багаторазове повторення правильних мовних конструкцій у різних ситуаціях дозволяє безпомилково будувати речення спонтанно, не замислюючись.
  • Граматичні принципи мови закріплюються усно. Вам не потрібно зубрити теоретичний матеріал, досить поспостерігати, як він виявляється в діалозі. Багаторазове повторення правильних мовних конструкцій у різних ситуаціях дозволяє безпомилково будувати речення спонтанно, не замислюючись. f2dc81b9b54e25ea4fa1ff0c0a5c486f Англійська інтенсив  інтенсивний курс англійської мови
  • Підтримка «лінгвістичної форми». Щільний графік занять сприяє кращому засвоєнню знань і підтримує отримані навички в тонусі. Щоденне повторення і закріплення засвоєного матеріалу на курсах, а також сумлінне виконання домашніх завдань призводять до того, що навчаються починають не тільки говорити , а й думати на іноземній мові.
  Читайте також:  Як вивчити англійську мову. Моя історія вивчення англійської

  До чого потрібно бути готовим при інтенсивному вивченні англійської?

  Незважаючи на всі переваги, слід враховувати особливості цієї методики:

  • Великі навантаження. Звичайно курс триває 1-4 місяці і займає близько 6 годин в тиждень + домашнє завдання, а останнє в залежності від вимог учня може перевершувати виклад матеріалу на уроці. 55608bb44c72738feb9ac7f0b737ef30 Англійська інтенсив  інтенсивний курс англійської мови
  • Дотримання швидкого темпу. Кожне пропущене заняття – це порушення цілісності програми. З-за високої концентрації прорабатываемого матеріалу, пропуск навіть одного заняття може вкрай негативно позначитися на результаті навчання. Всі прогалини доведеться заповнювати самостійно, а якщо цього не зробити, під загрозою опиниться успіх всього курсу.
  • Поповнення словникового запасу без репетитора. На уроках вас знайомлять з принципами і основами англійської мови, формуючи фундамент знань, тоді як ви самі вибираєте, що на ньому зводити. Після практики ви зможете описати приготування пюре, однак назви інших блюд і кулінарні терміни ви будете вчити вже вдома, як і будь-яку іншу профільну сферу, на що потрібно звернути увагу фахівців.
  • Самостійне вдосконалення письмових навичок. Оскільки інтенсив робить упор на розмовну мову, відпрацювання письмових вмінь також проходить поза класу, втім, це буде неважко із-за великої практики спілкування з використанням всіх правил, хоча на розвиток літературної англійської все ж потрібно чимало часу.

  Необхідно враховувати, що будь-інтенсив – курси англійської або онлайн-навчання, завдяки частим і тривалим занять, закладають знання у короткочасну пам’ять. Такі знання можуть бути негайно успішно використані, тому подібні курси і рекомендуються перед поїздками за кордон (діловими або туристичними), перед влаштуванням на роботу в іноземну компанію, переїздом. Тобто тоді, коли отримані знання необхідно відразу ж використовувати на практиці. В такому випадку, при регулярному повторенні, весь вивчений матеріал буде закріплений і успішно перейде в довготривалу пам’ять. Якщо ж такої практики не піде, найбільша частина отриманих знань швидко забудеться.

  Читайте також:  Англійська на American Music Awards 2018

  Англійська інтенсив за допомогою онлайн вправ

  За матеріалами, поданими на сайті Lim-english.com так само пройти інтенсивний курс англійської мови. Для цього вам буде потрібно пройти послідовно курси від нульового до середнього за той короткий період часу, яким ви володієте, розділивши заняття рівномірно на щоденні тренування. В якості одного з вправ Вам буде запропоновано скласти речення зі слів:

  • …oftenJanedoesmittensknit …oftenJanedoesmittensknit …oftenJanedoesmittensknit …oftenJanedoesmittensknit …oftenJanedoesmittensknit ?

  • …weplaygardentheinsoccernever …weplaygardentheinsoccernever …weplaygardentheinsoccernever …weplaygardentheinsoccernever …weplaygardentheinsoccernever …weplaygardentheinsoccernever …weplaygardentheinsoccernever .

  • …alpinistsriskysometimestooare …alpinistsriskysometimestooare …alpinistsriskysometimestooare …alpinistsriskysometimestooare …alpinistsriskysometimestooare .

  • …arenottheyready toalwaysstartat 5 pmworking …arenottheyready toalwaysstartat 5 pmworking …arenottheyready toalwaysstartat 5 pmworking …arenottheyready toalwaysstartat 5 pmworking …arenottheyready toalwaysstartat 5 pmworking …arenottheyready toalwaysstartat 5 pmworking …arenottheyready toalwaysstartat 5 pmworking …arenottheyready toalwaysstartat 5 pmworking .

  • …rarelymy fatherhisdrivemeletscarhis …rarelymy fatherhisdrivemeletscarhis …rarelymy fatherhisdrivemeletscarhis …rarelymy fatherhisdrivemeletscarhis …rarelymy fatherhisdrivemeletscarhis …rarelymy fatherhisdrivemeletscarhis …rarelymy fatherhisdrivemeletscarhis …rarelymy fatherhisdrivemeletscarhis .

  • …refusesTommushroomingto gonever …refusesTommushroomingto gonever …refusesTommushroomingto gonever …refusesTommushroomingto gonever …refusesTommushroomingto gonever .

  • …inmoodgoodpuppiesare …inmoodgoodpuppiesare …inmoodgoodpuppiesare …inmoodgoodpuppiesare …inmoodgoodpuppiesare ?

  ПроверитьСбросить результатБольше вправ

  Наприклад, проходячи по 10 уроків в день і витрачаючи на навчання не менше 2-х годин, з початкового до середнього рівня Ви зможете просунутися всього за 1 місяць!

  Після такого інтенсивного курсу англійської мови Ви отримаєте словниковий запас, достатній для того, щоб пояснюватися на загальні теми, навчитеся правильно будувати речення і розуміти англійську мову на слух.

  Зареєструватися і почати навчання

  Сподобалася стаття? Поділитися з друзями: