Англійська мова для дітей на відео – Вивчення англійської. Методики і матеріали

Ми вже багато разів казали і повторимо ще раз: вивчення англійської мови треба починати з раннього віку. Ваша дитина скаже вам спасибі за те, що знає англійську. У цій статті ми розповімо про легкий і веселий спосіб навчати дітей англійської. Немає нічого краще, ніж англійська мова для дітей на відео тобто пісні і мультики!

Доступність і корисність відео навчання англійської для дітей

По-перше, це цікаво — діти звикли дивитися телевізор, пізнавальні програми. Таким чином, вони легко сприймуть англійську мову через відео ряд.

По-друге, зараз, з доступністю інтернету, у дітей з’явилася можливість вивчати англійську мову по відео в онлайн режимі — кожен день, наприклад, на youtube викладають різні відео матеріали.

Відео для вивчення англійської мови дітьми доступно і різноманітно. Діти дуже люблять мульфильмы з пісеньками. Мотив легко запам’ятовується, і діти намагаються підспівувати, повторюючи слова. Хороший приклад — Five little ducks (5 маленьких каченят):

Вчити англійську з веселими піснями — те, що потрібно дітям.

Як дітям навчатись по інтернету або по комп’ютеру

Перш за все, вирішите, скільки ваша дитина може приділяти перегляду пізнавальних відео. Достатньо 30 хвилин в день. Спитайте його, що йому найбільше подобається. Може бути, це закордонні мульт. герої? Можливо, вашій дитині подобаються герої з передачі «на добраніч, малюки»? Хто, як не ви, знаєте про його смаки. Перегляд будь-яких уроків повинен бути цікавий насамперед дитині — тоді вивчення англійської мови буде приносити йому задоволення, що найголовніше.

Нижче наведені статті, в якому представимо різні уроки англійської мови для дітей на відео онлайн:

  • Англійський алфавіт для дітей на відео
  • Мультфільми для вивчення англійської
  • Російські мультики англійською
  • Англійські мультфільми для дітей
Читайте також:  Сім'я по англійськи | Розповідь (текст) про сім'ю англійською мовою з перекладом

У всьому гарні уроки англійської для дітей на відео — в режимі онлайн ви можете подивитися будь-які уроки на ваш смак.

Сподобалася стаття? Поділитися з друзями: