Англійська мова в домашніх умовах – дистанційне навчання англійської мови

8500679e7da0a638f360e63943b80def Англійська мова в домашніх умовах  дистанційне навчання англійської мови
До винаходу Інтернету навчання англійської мови в домашніх умовах вважалося практично нездійсненним завданням, але в наші дні при поєднанні різних підходів – це вже не міф, а реальність.

Заняття з репетитором

Перші спроби вивчити англійську мову в домашніх умовах почалися ще в царській Росії. Саме тоді з’явився метод гувернантки, а більшість з них було тоді носіями мови. Найбільшою популярністю тоді користувався французьку мову, але найбільш багаті могли дозволити собі утримувати і носительку (носія) англійської мови. Незручність цього методу було те, що гувернантці або гувернерові доводилося жити в будинку у свого учня, і, крім того, господарям це коштувало значних грошей. У сучасній Росії метод гувернантки мало поширений, так як це і дорого, і не так багато охочих іноземців, щоб попрацювати в такій старомодною манері. 560117df3890da8081597e7563e70a22 Англійська мова в домашніх умовах  дистанційне навчання англійської мови

Інша справа – що приходять репетитори, які призначають певні години в тиждень і приходять на заняття з навчаючим додому. Якщо пощастить, то можна попрацювати з репетитором-іноземцем, хоча це є найбільш дорогий варіант, спрямований на домашнє вивчення англійської мови. Слід зазначити, що психологічна сумісність учня і репетитора завжди була важливим фактором.

Дистанційне навчання

Дистанційне навчання також володіє рядом переваг, але є у нього і деякі недоліки.

До переваг належать:

 • Доступність зустрічей з носіями мови;
 • Поєднання всіх чотирьох основних видів мовленнєвої діяльності (аудіювання, читання, говоріння і письмо) з розвитком фонетики і лексико-граматичних навичок;
 • Певний розклад зустрічей з дистанційним репетитором.

Недоліки методу дистанційного навчання включають:

 • Різницю в часі в місцях проживання репетитора і учня, яка може досягати 16-18 годин;
 • Залежність від якості і швидкості з’єднання в мережі Інтернет.
Читайте також:  Уроки з англійської мови - Урок 123

У цьому випадку вивчення англійської будинку вимагає певної пристосовності дистанційного репетитора і учня до процесу навчання.

В останні роки навчання онлайн здобуває особливу популярність. Якісно розроблений сайт починає поєднувати в собі функції дистанційного навчання та онлайн-послуг, що надаються цілодобово. У цьому світлі онлайн ресурси починають надавати саму дієву допомогу у вивченні англійської мови. Проблема різниці в часі відходить у минуле, і ви періодично можете повертатися, як до ваших улюблених вправ, текстів, аудіо і відеофайли, так і до тих моментів, які вам вперто не даються. a4b1894971e50df8f243ef4320493699 Англійська мова в домашніх умовах  дистанційне навчання англійської мови

При онлайн навчанні ви можете самі визначити свій рівень за допомогою онлайн тестів і перейти на наступну стадію навчання. При цьому мірилом вашого оволодіння мовою для переходу на інший рівень буде той же тест, по якому ви визначили свої комунікативні навички на початку попереднього курсу навчання.

Персональний підхід до кожного виучуваного – це і є індивідуальне вивчення англійської мови. Навчаючись онлайн, ви можете підбирати для себе вправи самостійно або користуватися порадами нашого симпатичного персонажа – Ліми. Він допоможе підібрати ті тренувальні заняття, які вам по силам, а також надихне і підбадьорить вас у важкий момент.

Поєднання методів домашнього навчання

Для найбільшої ефективності домашнього засвоєння комунікативних навичок ми пропонуємо вам поєднувати дистанційне навчання англійської мови з онлайн-навчанням і взаємодією з репетитором. Необхідно розуміти, що найкращий спосіб оволодіння іншомовними навичками – це створення найбільш сприятливої для цього середовища. Ви можете домогтися великих успіхів лише постійно практикуючись у всіх чотирьох видах мовленнєвої діяльності. Необхідно вміло поєднувати такі прийоми домашнього навчання:

 • аудіо заняття з переглядами фільмів і прослуховуванням пісень;
 • різні види навчального читання з читанням пізнавальним;
 • говоріння з носіями мови з розрізненням британського, американського та інших акцентів;
 • розмови англійською мовою з співвітчизниками та іноземцями (які не є носіями мови);
 • писати тексти різного призначення (листи особистого характеру і офіційні послання);
 • виконувати творчі письмові завдання – писати есе з елементами міркувань.
Читайте також:  Розмовний англійський словник — розмовна лексика, фрази

f122b0303eee6624f184163c6d6b3ff6 Англійська мова в домашніх умовах  дистанційне навчання англійської мовиСлід усвідомлювати, що, починаючи навчання з нуля або приступаючи до роботи з елементарного рівня, вам належить подолати довгий шлях до вершин англійської мови. Коли людина приступає до вивчення іноземної мови в домашніх умовах, він повинен переконати домочадців, що вони, можливо, будуть відчувати деякі незручності. Їм потрібно буде прийняти, що телевізор буде часто переключений на англомовний канал, а по всьому будинку будуть розвішені листочки-маячки з заучиваемыми словами. Також їм потрібно буде мати на увазі, що в певний час до вас прийде репетитор і потрібно деякий період тиші, коли доведеться і навшпиньки походити. Може бути, їм «доведеться» полюбити разом з вами англійські пісні.

У будь-якому випадку вивчення англійської будинку передбачає хорошу самоорганізацію і вміння ладнати з іншими членами сім’ї. В ідеалі було б чудово, якщо у вас вдома з’явився партнер по вивченню англійської мови, що стало б потужним допоміжним чинником.

Подивіться відео проходження уроку в навчальній сервісі Lim English. Він надасть незамінну допомогу в дистанційному вивченні англійської мови!

Сподобалася стаття? Поділитися з друзями: