Англійська в аеропорту – фрази для діалогу в аеропорту англійською мовою з перекладом

8e28cc0fb5886ac1d7d05437859d14a3 Англійська в аеропорту  фрази для діалогу в аеропорту англійською мовою з перекладом

Більшість подорожей починаються з вокзалів і аеропортів. Аеропорти різних міст і країн відрізняються між собою так само, як і самі ці країни. Але порядок дій від реєстрації до посадки в літак, а потім після приземлення до виходу в місто – один і той же.

Якщо ви недосвідчений турист, який опинився в аеропорту за кордоном, знання кількох корисних англійських фраз на кожному етапі вашого перебування в аеропорту може виявитися дуже до речі. У будь-якій країні світу персонал аеропорту говорить не тільки рідною мовою, але й англійською. Тому англійська в аеропорту буває необхідний як ніде і тема аеропорт англійською мовою – одна з найбільш затребуваних.

Пропонуємо пройти весь шлях з аеропорту , водночас запам’ятовуючи необхідні слова і фрази для діалогу в аеропорту англійською.

Отже, англійська в аеропорту.

 • Для початку вам потрібно знайти стійки реєстрації -check-in counter – вашої авіакомпанії, щоб зареєструватися на рейс – check in for the flight і здати багаж – baggage/luggage.

На стійці ви пред’являєте свій паспорт і квиток – ticket, якщо ж ви оформили електронний квиток- e-ticket, тоді тільки паспорт. На стійці вам можуть задати питання – Would you like a window (місце біля вікна) or an aisle seat (місце біля проходу)? Далі ви ставите багаж на ваги і пред’являєте ручну поклажу (a carry-on/hand luggage). Після цього вам видають посадковий талон – boarding pass з біркою для багажу – baggage tag, яку вам потрібно буде зберегти до отримання багажу в пункті призначення.

 • Після реєстрації вам потрібно пройти паспортний – passport control і митний контроль – сustoms control. Там вам запропонують викласти телефон, годинник і ключі в спеціальний лоток – tray і пройти через рамку металодетектора.
 • Всі формальності закінчені, можна спокійно чекати посадки в залі очікування – departure lounge. Бажано вибрати місце поближче до воріт – gates, від яких буде проводитися посадка . На табло можна відстежити стан вашого рейсу:
  check-in – йде реєстрація
  boarding – йде посадка
  delayed – рейс затримується.
Читайте також:  Вправи з граматики англійської мови. Збірник тестів для перевірки знання

 

Уважно слідкуйте за оголошеннями – ворота відправлення можуть помінятися. В такому випадку ви почуєте оголошення приблизно такого змісту: «The departure gate for flight №№№ has been changed to №№»

a2f7f7e2b218961986844ee90a30fef8 Англійська в аеропорту  фрази для діалогу в аеропорту англійською мовою з перекладом

 • Після приземлення в аеропорту прибуття – arrival, вам так само належить пройти паспортний контроль. Тут вам можуть задати питання про мету прибуття в країну – «What ‘s the purpose of your visit?», відповісти на який можна коротко – business/tourism. Іноді можуть запитати , де плануєте зупинитися «Where are you staying here?» Зазвичай у такому випадку краще мати при собі роздруківку броні готелю або квартири, так як рідко кому вдається запам’ятати адресу перебування.
 • Отримавши штампик в паспорт про прибуття, вирушаємо отримувати багаж. Спочатку потрібно знайти зал з стрічками багажного транспортера – carousel. Можна запитати працівників аеропорту – «How do I get to luggage claim?/Where do I collect my baggage?». Підходимо до потрібної стрічці, чекаємо свій чемодан і прямуємо до виходу в місто – exit to the city.

Ми перерахували слова та фрази англійською в аеропорту в пунктах, які проходить кожен мандрівник. Як бачите, якщо обходитися мінімальним запасів слів, їх набирається не так вже й багато.

Добре, якщо все йде за планом і не виникає ніяких непередбачених ситуацій. Але, на жаль, іноді трапляються неприємності. Наприклад,

 • ви запізнилися на рейс. В такому випадку ви звертаєтеся до працівнику аеропорту: «i’ve missed my flight. – я спізнився на рейс . What should I do?– що мені робити?» У цьому випадку вам, швидше за все, дадуть відповідь – “we’ll get you on one of the next flights – ми відправимо вас одним з наступних рейсів”. Правда, в цій ситуації доведеться доплатити сервісний внесок – service fee.
 • ви не знайшли свій багаж по прибутті, або він прийшов пошкоджений. Фрази для цього випадку:
  – у мене пропав багаж – my luggage is missing/ my suitcase hasn’t arrived.
  – мій багаж пошкоджений – my luggage is broken
Читайте також:  Уроки з англійської мови - Урок 142

В цьому випадку Вам запропонують заповнити – fill in бланк і залишити свої координати для зв’язку.

Тепер ви озброєні мінімальним набором англійських слів, необхідних для спілкування в аеропорту. Звичайно, цей список можна продовжити, вивчити цілі фрази, щоб вести діалог в аеропорту англійською і відчувати себе впевненіше. Такі міні-розповіді, діалоги, розділені по темах, ви можете знайти на сервісі навчання англійської мови Lim-English. Теми «Туризм» там присвячений цілий курс. На Lim-English ви зможете не тільки вчити необхідну лексику в максимально зручній формі, знайти і запам’ятати будь-який діалог в аеропорту англійською з перекладом, але і слухати фрази в оригінальному звучанні. Тема туризму і подорожей на сайті не вичерпується тільки аеропортом, на Lim-English є все, що може знадобитися в подорожі – фрази для літака, готелі, міста, ресторанів, магазинів та інших місць, в яких англійська може знадобитися з великою часткою ймовірності.

Сподобалася стаття? Поділитися з друзями: