Англійська вдома на карантині: ресурси та методики

Коли тобі доводиться перебуває вдома часто, крім того щоб відпочивати, починаєш відчувати прокрастинацию, яка починає турбувати і ти швиденько згадуєш про навички, які хотів коли-то освоїти, а особливо це стосується мов.

Зміст статті:

 Англійська вдома на карантині: ресурси та методики

Навчання англійської будинку, своїми власними силами можливо, більш того, це може бути досить продуктивно, продуктивніше ніж навіть на групових заняттях в якихось англійських школах.

Сьогодні ми спеціально для вас розповімо, як можна вчитися вдома англійської. Запропонуємо п’ять способів вивчення і ще кілька бонусних порад про те, як вчити англійську на карантині.

У нас на ютуб каналі вже виходило відео на цю тему. Якщо вам зручніше дивитися в такому форматі, то приємного перегляду!

 

Як вчити англійську мову на карантині: способи вивчення

Отже, найважливіше, що потрібно для англійської — це практика. Чим більше ви використовуєте сама мова, входите в нетрі граматики, цікавитеся перекладом і застосовуєте мову спілкування, тим краще він зміцнюється у вашій голові. В принципі нічого нового, адже так відбувається з кожним навиком, який ми отримуємо. Більше використовуємо — більше в ньому ми профі.

Тепер перейдемо нарешті до тих п’яти способам попрактикуватися в англійській на карантині.

 

Стікери

 Англійська вдома на карантині: ресурси та методики

Здавалося б, про це напевно чув кожен, всі знають про цьому методі, але реально ж його мало хто практикував. А даремно.

Для тих, хто не знає, в чому суть, метод полягає в тому, що ви обклеиваете всі предмети будинку стікерами з назвою предмета англійською, щоб коли ви його використовували у вас перед обличчям була назва предмета англійською, а в голові відкладалася асоціація.

Відбувається це приблизно так, вам захотілося поїсти і ви думаєте “Хм, піду-но я до холодильника, подивитися, що ж там смачного?”, підходьте, а на холодильнику написано refrigerator, і у вас в голові відбувається процес “Так, це холодильник refrigerator, запам’ятали!”, відкриваєте його, а там chicken, potato, milk, eggs, cucumbers, tomatoes, bananas… Так, щось я захотіла поїсти.

Загалом, сама суть, що з образами цих предметів у вас в голові відкладалися їх назва англійською та з часом, вам просто легше буде їх згадувати і навіть не знадобитися переклад, ви просто будете згадувати холодильник і такі — frige. Ах так, і скорочені форми можна писати, а також можна додавати дієслова, як використовувати предмет, вообщем є де розгулятися. Так що обклеивайте будинку все що є і вчіть слова.

Кіно і серіали англійською

 Англійська вдома на карантині: ресурси та методики

Так, так, ви вже багато чули про цей спосіб, напевно часто налаштовуєтеся на перегляд кіно в англійській, але сьогодні я вирішила не просто розповісти, а показати, як правильно дивитися кіно і серіали англійською.

Просто включити улюблений серіал англійською та сподіваються, що зараз по знайомим словами ви зрозумієте все як російською, не вийде. До речі, із-за подібних спроб люди найчастіше розчаровуються у вивченні мови по фільму і серіалами, і просто закидають цей спосіб.

Тому уважно слухаємо, що потрібно зробити. Знаходимо фільм або серіал, який давненько хотіли подивитися на англійській, буде добре, якщо до цього ви його дивилися російською і приблизно розумієте, що там відбувається. Серіал необхідно знайти обов’язково з субтитрами, щоб при будь-якому незнайомому вам слові, ви змогли знайти його в субтитрах, а потім ще й подивитися, що воно означає. Також врахуйте, що мова англомовних буває не зовсім чіткою або зрозумілою, тому субтитри послужать зайвий раз підстраховкою.

Якщо вам важко дивитися повністю англійською, можете тимчасово включити російські субтитри, але з часом потрібно перейти на англійську.

Кроки, які необхідно зробити після того, як ви знайшли серіал:

  1. Візьміть ручку і блокнот або відкрийте блокнот на комп’ютері
  2. Кожне незнайоме слово виписуйте і знаходите переклад
  3. Таким чином до кінця фільму або серії серіалу у вас буде хороший так список нових слів для вивчення.
  4. Повторіть ці слова і фрази кілька разів
  5. Спробуйте переглянути це ж фільм або серіал.

Ось побачите, результат не змусить себе довго чекати. Докладніше про те, як ефективно практикувати іноземна мова за фільмами і серіалами, ми писали в цій статті.

До того ж це чудова можливість навчитися сприймати англійську мову на слух, ви будете чути різні варіації акцентів, вимова різних слів і вам самим це допоможе швидше адаптуватися до мови.

Чати з іноземцями

 Англійська вдома на карантині: ресурси та методики

Зверніть увагу, не обов’язково використовувати тільки відеочат, підійдуть будь-чати, де ви зможете знайти англомовних і завести з ними розмову.

У звичайних чатів є також кілька плюсів, по-перше, вони відмінно підійдуть для сором’язливих людей, тому що не всі з першого разу можуть нормально заговорити і часом соромляться сказати щось дурне, а так у вастебя є можливість коригувати повідомлення або в крайньому випадку сказати, що це у T9 поганий англійська, а не в тебе.

По-друге, ви можете спілкуватися протягом дня, оскільки у людей є інші заняття і вони можуть відповідати вам протягом часу, так нові теми для розмови з’являться і є час продумувати розгорнуті відповіді.

По-третє, охочих поспілкуватися у чатике нейтивов більше, ніж тих хто хоче говорити по відео-зв’язку, адже не тільки ви можете соромитися камери, вашому співрозмовнику теж може бути не по душі.

Ну і звичайно ж текстова листування набагато легше, ніж відеозв’язок онлайн, відбувається часто без лагів і сервісів надають можливості листування набагато більше.

Ну а відеозв’язок, як нам відомо, це відмінна можливість практикувати саме розмовна англійська, зламати мовний бар’єр і звикати відразу передавати свої думки англійською, адже там часу на подумати не так багато.

До речі, на час карантину багато компанії відкрили для своїх користувачів додаткові можливості. Наприклад, тепер ви можете безкоштовно поміняти геолокацію в Tinder і поспілкуватися з іноземцями там. До речі, у нас є відео на цю тему: Що пишуть британцеві в Tinder

Більше говоріть

 Англійська вдома на карантині: ресурси та методики

Вам необов’язково знаходити нейтива для цього вам потрібно просто говорити, намагатися озвучувати всі свої думки англійською, щоб, по-перше, слухати і покращувати свою промову, а по-друге, намагатися перебудувати свої думки на англійський лад.

Оскільки багато хто взагалі не вимовляють ні слова, до моменту, поки не почнуть спілкуватися з носієм, а потім коли перший раз чути свій англійська, дивуються, жахаються і воліють мовчати, тому що їм соромно. Щоб такого не сталося, потрібна по-тихоньку говорити на англійській і слухати своє мовлення, щоб опрацювати її до стану, який вас задовольнить.

Займайте місця в нашому розмовному клубі і починайте практикуватися в розмовному англійською на карантині

Ну і також ви могли почути від багатьох людей, які вивчають англійську мову, що важливо не просто переводити в думках слова на англійську, а потім озвучувати їх.

Важливо саме вчитися думати англійською мовою, тому що зазвичай процес перекладу займає час. Ну ви просто уявіть, ви спочатку отримуєте інформацію від людини англійською, потім перекласти її на російську, потім формуєте відповідь російською і переводите його на англійську, і це все дуже ємний, ну і точно борги процес. Легше вчитися думати англійською, щоб швидко обробляти інформацію.

Чому це важливо?

 Англійська вдома на карантині: ресурси та методики

Ті, хто ще не пробував цю практику, можуть значно відставати у вивченні англійської, тому що в наш час просто величезна кількість сервісів пропонують вивчати мову не виходячи з дому, залишаючись в комфорт і домашній затишок.

Причому сервісів для занять англійською на карантині дійсно дуже багато, не просто там школи англійської онлайн, а тут вам і тести, і книги, і різні інтерактивні словники і тренажери, взагалі будь-хто зможе знайти щось на свій смак.

Не буду далеко ходити, на сайті EnglishDom є відмінний онлайн-тренажер англійської мови, де ви зможете практикувати свою англійську на слух, запам’ятовувати слів і дізнаватися як застосовувати їх у реченнях.

Онлайн-тренажер там складається зі словника, де вчимо нові слова, граматики, де можна цікаво і легко вивчити граматику, а також видеопрактики, яка, до речі, допоможе вам вчити мову з улюблених фільмів, шоу, пісень і серіалів, а також розмовник, який дозволяє вчити саме корисні розмовні фрази і вона вам обов’язково знадобляться.

Поради по вивченню

Вообщем, як зробити так, щоб не відволікатися від навчання вдома, і більше того, як зробити вивчення будинки продуктивним та ефективним, щоб незабаром відчути результат?

1. Найголовніше, необхідно перемкнути медіаресурси, мова комп’ютера та телефону всі додатки на англійську, адже якщо хочеш точно прокачати англійська він повинен оточувати тебе завжди і скрізь, а з часом точно звикаєш і це не викликає ніяких ускладнень. Буває навіть тому і російські назви забуваєш.

2. Не варто використовувати лише якусь одну практику англійської, необхідно їх комбінувати, що отримувати більш ефективний результат, оскільки концентруючи свою увагу на одній практиці ми можемо приміром, просто вивчати і запам’ятовувати слова, але говорити нам буде все так само складно. Тому дуже важливо комбінувати різні варіанти.

3. Ще одна порада: візуалізуйте мети вивчення мови, подумайте, яка головна мета того, що ви вивчаєте англійську і розпишіть її дуже детально. Після цього розбийте цю головну мету на проміжні, тобто на ті цілі, які допоможуть вам досягти вашої основної, великої мети. І розбийте ще ці проміжні цілі на кроки, які необхідно виконати.

Для всіх цих завдань поставте дату, певний дедлайн, який стане стимулом для вас. Наприклад, ви хочете за рік вивчити англійську, що здати IELTS, значить розбиваємо на під-цілі, припустимо потрібно прокачати основні скіли для IELTS (можеш проговорити їх), а після ви розбиваєте на маленькі завдання під ці цілі.

 Англійська вдома на карантині: ресурси та методики

4. Не забувайте себе заохочувати. Заохочення потрібно не тільки після виконання головної мети, а після виконання дрібних завдань теж. Ваш мозок розуміє, що коли ви багато працюєте і нічого не отримуєте, то це не для нього і ви поступово будете втрачати інтерес, а коли на кожному етапі буде присутній заохочення, це може послужити додатковою мотивацією.

Заняття з репетитором онлайн

Якщо ви займалися англійською до карантину (ходили в школу чи університет, займалися з репетитором або ходили в приватну онлайн школу), то тепер вам потрібен новий викладач, щоб не розгубити отримані знання. У EnglishDom ще до карантину всі уроки проходили онлайн з викладачем по Skype. Ви можете самі вибрати викладача з декількох сотень, в тому числі серед нейт спікерів. Перше заняття безкоштовне, тому швидше записуйтесь на безкоштовний урок по цьому посиланню.

Отже, тепер ви знаєте, що вчити англійську будинку не тільки можливо, а це ще можна робити цікаво і захоплююче, а головне продуктивно.

Тепер у вас достатньо інформації. Сподіваємося, що і мотивації підтягти англійську на карантині теж тепер досить. Тому бажаємо удачі!

Сподобалася стаття? Поділитися з друзями:
Вчити англійську: Англійська мова онлайн