Англійська за 10 днів: реальність чи фантастика?

Якщо Ви почали вивчати англійську, то Вас напевно цікавить питання, як прискорити цей процес, щоб в максимально стислі терміни оволодіти усіма структурами мови.

Цікаво, що, приділяючи мові всього 30 хвилин в день, не звертаючи уваги на складні граматичні правила, не проводячи час з картками і не захоплюючись традиційним методом, яким Вас навчали в школі чи університеті, Ви зможете з легкістю заговорити по-англійськи.

Завдяки “accelerated learning methodology” Ви зможете почати говорити негайно. Пам’ятаєте, як проходили шкільні заняття? “I talk, she talks, we talk, they talk…” Зовсім не весело. Секрет підходу до мови простий, і він полягає в тому, що перед появою писемності існувала мова. Навіть королі не могли писати і читати, при цьому добре розмовляючи. Варто зазначити, що сьогодні 25% населення планети не можуть читати. Простий математичний підрахунок показує, що це кількість людей, рівне 2 млрд. Однак це не заважає нам спілкуватися і співіснувати в світі розвиваються технологій і вимираючих тварин.

Якщо ми звернемо увагу на розвинені країни, де рівень грамотності складає 97%, то зрозуміємо, що головним плюсом для вивчення іноземної мови залишається вміння читати або писати як мінімум на початковому етапі. Відомо, що перед тим, як освоїти читання або листа, всі ми вчимося говорити. Процес цей займає небагато часу, порівняно з тією кількістю, яка зазвичай ми приділяємо навчанню. Але так як ми всі вже подолали період дитинства, то нам, дорослим, вивчити іноземну мову набагато легше. Для цього потрібно використовувати “audio method”, який буде стимулювати мозок працювати так, як потрібно. В цьому випадку відбувається наступне: “When you know what sounds right, everything else is easy”.

Діти вивчають мову, розмовляючи з батьками, і мозок відмінно сприймає такого роду інформацію. Розглянемо приклад: Ви хочете вивчити італійську і поняття не маєте, як він звучить, однак при цьому починаєте вчити численні правила і т. п. Погодьтеся, нелогічно, так? В результаті такого підходу Ви нервуєте, починаючи розмову з носіями мови, т. к. Вас дратує акцент і незрозуміло вимовлені слова. Напрошується висновок: навіщо стільки часу вивчати лексику, якщо, задаючи питання іноземцю, Вам складно зрозуміти, про що йде мова? Ситуація заходить в глухий кут. Що робити?

  • Приділити максимум уваги прослуховування, після чого використовувати почуті фрази у мовленні.
  • Використовувати короткі, піддаються швидкому сприйняттю уроки.
  • Вивчати мову в будь-який час, в будь-якому місці, навіть виконуючи інші справи.
  • Запам’ятати, що вивчення мови – це весело. Скажіть «ні» нудним уроків, дратівливим вправ і занудним текстів.
  • Вчити найбільш поширені слова і фрази, які Вам буде легко використовувати в мові. Пам’ятайте, що англійська мова містить більше 1 млн слів, але для того, щоб говорити, нам потрібно всього лише 2 500 стандартних «блоків». Концентруючи свою увагу на підмножині всередині цих блоків, Ви зможете відчувати себе впевнено в будь-якій ситуації.
  • Сказати «ні» механічного запам’ятовування, адже Ви не лялька, яка після заклади механізму зможе відтворити все від початку до кінця.

Слідуючи всім вищевказаним радам, Ви зможете самостійно створити для себе необхідний темп занять, яким будете слідувати, щоб в результаті якомога швидше оволодіти англійською мовою. Чи вийде це у 10-денний термін? Чекаємо звіту в коментарях.

anglijjskijj za 10 dnejj: realnost ili fantastika 17 Англійська за 10 днів: реальність чи фантастика?

Сподобалася стаття? Поділитися з друзями: