Англійська за 2 місяці — як легко і швидко вивчити мову

У житті буває таке, що необхідно терміново чомусь навчитися. Скажімо, вам потрібно влаштуватися на роботу зі знанням англійської мови, відправитися в подорож через 2 (два) місяці або провести зустріч з іноземними фахівцями.

Безумовно, перед вами завдання досить швидко освоїти англійську. Ви повинні налаштуватися на досить щільну роботу, сконцентруватися на виконанні вашої мети і вибрати максимально ефективну методику і весь час, перед кожним заняттям, кожен день нагадувати собі, для чого ви це робите.

Із статті ви дізнаєтесь:

 • Як швидко вивчити англійську за 2 місяці
 • Повне занурення в англомовне середовище
 • Самостійне вивчення англійської за 2 місяці
 • Експрес-навчання
 • Заняття англійською з репетитором
 • Курси закордоном
 • Чи можна вивчити англійську за 2 місяця в прискореному режимі?

Як швидко вивчити англійську за 2 місяці

Насамперед, необхідно чітко поставити мету і прописати план її досягнення. Ви повинні розуміти, що доведеться витратити багато часу і сил.

Звичайно ж, за кілька місяців неможливо вивчити англійську досконало, але вийти на рівень, на якому ви можете спокійною сприймати на слух англійську мову і розмовляти на побутові теми — цілком можна і навіть потрібно. До слова сказати,

До слова сказати, англійська не самий складний європейський мову. Особливу увагу варто приділити вимові, — в англійській мові слова в більшості своїй вимову ніяк не пов’язане з написанням. Аудіювання повинно бути в обов’язковому порядку включено у ваші щоденні заняття.

Існують кілька способів швидкого освоєння англійської:

 • Самостійне вивчення.
 • Очні курси експрес-навчання.
 • Індивідуальний репетитор.
 • Курси закордоном.
 • Повне занурення в англомовне середовище

  Основна умова успішного навчання англійської (і не тільки анлийского) — неодмінно позитивний настрій перед кожним заняттям і під час занять. У вас має бути щире бажання освоїти мову.

  Виберіть такі матеріали, які подобаються саме вам, а не ті, які вам були рекомендовані в який-небудь суперметодике. Подобається читати про багатих і знаменитих? Будь ласка. Подобається стежити за світовими досягненнями у галузі спорту? Будь ласка. Благо, зараз в інтернеті можна знайти інформацію на будь-який смак, особливо в англомовній сфері.

  Спочатку не зубрите англійська, а перетворіть навчання в гру. Всі ці правила з граматикою, звичайно, важливі — але відсуньте на задній план. Повірте, граматика — справа наживна.

  Перетворіть на ці 2 місяці в стиль життя англійською. Думайте англійською, будьте занурені в нього близько 8-10 годин в день. Завжди тримайте під рукою книжку або її електронний варіант, щоб у перервах зайнятися читанням.

  І завжди починайте день з усвідомлення того, для чого ви вивчаєте англійську, які можливості відкриває знання цієї мови у професійній діяльності, в подорожах (ви зможете з легкістю заводити знайомства в будь-якій точці світу, де розмовляють англійською).

  Самостійне вивчення англійської за 2 місяці

  Для того, щоб самому вивчити мову, можна скористатися спеціальною програмою. На ринку представлено безліч програм, де ви можете навчитися граматики, вимови та поступово збільшувати словниковий запас.

  Під час процесу навчання будьте залученими, виберіть таку програму або методику, яка буде приносити вам задоволення — доведено, що матеріал засвоюється в кілька разів ефективніше. Не займайтеся зубрінням — це марна трата часу. Зосередьтеся на аудіюванні і паралельно дивіться фільми чи серіали англійською (з російськими субтитрами), слухайте улюблену музику.

  Також майте під рукою англо-російський і російсько-англійський словники, довідник з граматики і підручник — але заглядайте в нього тільки якщо дійсно щось незрозуміло.

  Експрес-навчання

  Ще один спосіб — повне занурення на інтенсивних курсах. Це дуже ефективний спосіб.

  На цих курсах вас будуть чекати багатогодинні заняття. Ви будете вимушені говорити і розуміти англійську — з кожним днем все впевненіше і впевненіше. По закінченні двох місяців ви будете досить легко розуміти співрозмовника при спілкуванні на побутові теми, самостійно розмовляти нескладні фрази і пропозиції.

  Заняття англійською з репетитором

  Основна перевага занять з індивідуальним репетитором — це те, що він вже давно і успішно опанував англійську мову. Можна сказати, це еталон, до якого ви повинні прагнути. Досвідчений викладач підбере ефективну методику саме для вас.

  Він відразу ж буде виправляти ваші помилки, зможе по ходу навчання оцінити ваші успіхи, поділитися своїм багатим досвідом вивчення англійської мови і підказати ваші подальші кроки в плані навчання. Дуже корисно протягом двох місяців 4-6 раз звернутися до репетитора, щоб він глянув збоку на ваші успіхи і вчасно вніс поправки в процес навчання.

  Курси закордоном

  Дуже ефективним занурення в англомовне середовище буде поїздка за кордон, наприклад, в Англії, США, Мальти та ін.

  В англомовному місті ви будете навчатися в прискореному форматі. Після занять ви зможете виходити в кафе, слухати англійську мову за чашкою чудового чашкою ароматної кави або чаю. Прогулюючись по місту, обаращайте увагу на оголошення, афіші, дивіться у англійська телепередачі — загалом, повністю пориньте в їх стиль життя.

  Інколи достатньо навіть просто поїхати в англомовну країну і пожити там 2-3 місяці. І результат не змусить себе чекати.

  Чи можна вивчити англійську за 2 місяця в прискореному режимі?

  Відповідь, як завжди, простий — можна, було б бажання.

  Головне — прагніть до поставленої мети. Якщо у вас немає можливості виїхати за кордон або ходити на інтенсивні курси — оточіть себе англійською, думайте англійською протягом двох місяців щодня.

  Ви можете проявити свій інтерес до культурі, побуті в англомовному середовищі. Якщо вам подобається готувати — вперед, штудируйте рецепти. Подобається родео? Вивчіть біографію наїзників і їх виступи. Головне — захопіться цим заняттям, ніколи не припиняйте спілкування, читання на англійській, оскільки те, що не застосовується, поступово забувається. Запишіться в своєму місті в англомовний клуб і діліться враженнями про нещодавно приготовленої соковитою качці або поділіться своїми успіхами в області активного способу життя.

  У вас все вийде! Я в Вас вірю!

  Дорогу здолає той, хто йде!

  Сподобалася стаття? Поділитися з друзями: