Англійська за методом Драгункина

Крім методу Драгункина є безліч способів вивчення англійської мови, які вимагають різного підходу до розподілу зусиль, часу на вивчення та форм роботи. Кращі з них засновані на багаторічній особистої викладацької практиці і знахідки, зроблені на цьому шляху. Багато лінгвісти збирають всі ці способи разом, систематизують їх, відбирають найбільш підходящі і отримують метод.

5047c3d06f66efaa1548133542e04904 Англійська за методом Драгункина

Часто мовознавці збирають лексику, граматику, читання, говоріння і багато іншого в одну купу і називають все це підручником, вимагаючи від викладачів застосувати різні методики і довести все це до учня (студента), отже виснаженого важкими навантаженнями з інших предметів. Результат виходять близьким до нуля, так як при вивченні мов треба робити навпаки: все необхідно спрощувати, як Драгункин Олександр Миколайович.

Метод Драгункина перевірений роками діяльності, в яких були і знахідки, і розчарування, і перемоги, і поразки. Він був вистражданий роками роботи з учнями і студентами, і за цей час сформувалися власні підходи і способи до вивчення англійської мови.

Є безліч прикладів, коли викладачі англійської, зневірившись у доцільності роботи в школі або університеті, йшли в бізнес, на іншу роботу – куди завгодно. Це означає, що у них не вистачило терпіння дійти до глибокого розуміння структури мови, і вони цілком закономірно провалилися.

Метод Олександра Драгункина – це наочне підтвердження того, що у вивченні мов необхідно відходити від складнощів. Він знайшов ті закономірності, які вигідно відрізняють англійська від російської в тому плані, що навчання і треба починати, виділивши ці особливості:

  • Замість того, щоб відразу оперувати граматичними категоріями, на початковому етапі він виділив так звані невідмінювані слова і змінювані слова. Причому, в розряд незмінних обов’язкових для навчання слів він вніс 27 лексичних одиниць, навколо яких і побудував навчання.
  • На першому етапі він вчить, як, використовуючи ці 27 слів, почати будувати речення, уникаючи нехарактерних російській мові артиклів. Це надає навчального почуття впевненості, і він, уникнувши ускладнень, розуміє основну структуру мови.
  • При всій простоті викладу автор винаходить такі схеми, що дозволяють йому гранично зрозуміло «розкласти по поличках» положення, які раніше здавалися учнем неможливими для розуміння і засвоєння.
  • Олександр Драгункин знайшов свій спосіб, який пояснює використання англійських часів і робить це настільки швидко, що факт вивчення видовременных форм протягом багатьох років починає викликати здивування.
Читайте також:  Цікаві факти англійською мовою. 1000+ фактів

Бажаючі вивчити англійську за методом Драгункина, можуть придбати на його сайті відеокурс і переконатися, наскільки легко може даватися людям розуміння структури мови. Це не дає гарантії, що, переглянувши всі заняття, ви заговорите, як носій мови, чи зможете прочитати будь-яку книгу, але сформується головне – можливість нарощувати знання лексичних одиниць, вживлюючи їх уже готові, абсолютно зрозумілі схеми. Крім відеокурсів написано порядна кількість підручників, бажаючі вивчити мову, можуть почерпнути з них багато корисного.

У багатьох лінгвістів деякі положення цього методу, багато з яких унікальні і ніде не зустрічаються, викликають скепсис, а його теорія про походження мов – навіть роздратування. Кажуть, що він у якійсь мірі влаштував «бунт на кораблі мовознавства». При цьому не можна не відзначити, що число його шанувальників не убуває, а багато вивчили англійську мову завдяки саме йому.

Також, рекомендуємо Вам ознайомитися з методикою навчання англійської мови Олега Лиманського. Це методика використовується при онлайн навчанні. Суть її зводиться до послідовного проходження п’яти вправ. Реєструйтеся і починайте безкоштовне навчання. Успіхів в осягненні англійської!

Сподобалася стаття? Поділитися з друзями: