Англійські слова, які повинен знати кожен з вимовою онлайн 7, 8, 9, 10 класс – 100 базових слів

Англійські слова, які потрібно знати

f34943faab01133e55419fd294d2cdd4 Англійські слова, які повинен знати кожен з вимовою онлайн 7, 8, 9, 10 класс   100 базових слів

Перше питання, яке постає перед початківцями вивчати англійську мову – це скільки англійських слів потрібно знати, щоб почати говорити? Те, що доведеться вивчити базові слова англійської мови, зрозуміло кожному, але лексичний мінімум новачкові визначити не так-то просто. На різних сайтах і в різних навчальних програмах даються різні лексичні мінімуми – на деяких сайтах ви знайдете 1000 англійських слів, які потрібно знати, десь 800, десь 100. У цій статті ми дамо Вам основні слова англійською, які треба знати кожному. Їх всього 100, і якщо ви перебуваєте в самому початку шлях, цього буде цілком достатньо, щоб скласти якісь елементарні фрази і словосполучення. Англійські слова, які повинен знати кожен з вимовою онлайн 7, 8, 9, 10 класс

Сто базових слів англійської мови

Базові 100 слів англійської мови для зручності запам’ятовування ми розділили за частинами мови і по групах. Всі англійські слова з перекладом і озвучені. При заучуванні слова, прослухайте його кілька разів, повторіть вголос. Ми рекомендуємо вам заучувати приблизно по 10 слів в день, починаючи кожен наступний етап з повторення списку раніше вивчених слів. Вивчені слова допоможуть вам також в подальшому опануванні граматики.

Отже, слухаємо вимову англійських слів онлайн, які повинен знати кожен

Займенники

IЯ
WeМи
YouТи, ви
HeВін
SheВона
It(про неодуш. предметах)
TheyВони

Дієслова

ComeПриходити
DoРобити
DrinkПити
EatЄ
GiveДавати
GoЙти
HaveМати
HearЧути
HelpДопомагати
LikeПодобатися
LiveЖити
PutКласти, покласти
SayСказати
SeeБачити
SitСидіти
SleepСпати
StandСтояти
TakeБрати
UseКористуватися, використовувати
WantХотіти
WorkПрацювати
Читайте також:  Онлайн тест на знання артиклів в англійській мові | Englishdom

Іменники

– Люди

BoyХлопчик
FriendОдин
GirlДівчинка
ManЧоловік, людина
PeopleЛюди
WomanЖінка

– Місця

CountryКраїна, сільська місцевість
HomeБудинок (житло)
ParkПарк
PlaceМісце
RiverРічка
SchoolШкола
StreetВулиця
TownМісто

– Їжа та напої

BreadХліб
BreakfastСніданок
DinnerОбід
FishРиба
FoodЇжа
JuiceСік
MeatМ’ясо
MilkМолоко
TeaЧай
WaterВода

– Періоди часу

AfternoonДень (після полудня)
DayДень
EveningВечір
MonthМісяць
MorningРанок
NightНіч
WeekТиждень
YearРік

– Сім’я

DaughterДочка
FamilyРодина
FatherБатько
MotherМати
SonСин

– Різне

BoxКоробка, ящик
BusАвтобус
CarМашина
ClothesОдяг
CupЧашка
MoneyГроші
NameІм’я
PenРучка
RainДощ
ThingРіч, предмет

Прикметники

BadПоганий
BeautifulКрасивий
BigВеликий
ColdХолодний
EveryКожен
GoodХороший
LongДовгий
NewНовий
OldСтарий
ShortКороткий
SmallМаленький
WarmТеплий

– Кольору

BlackЧорний
BlueСиній
BrownКоричневий
GreenЗелений
RedЧервоний
YellowЖовтий

Прислівники

NeverНіколи
NowЗараз
OftenЧасто
TodayСьогодні
TomorrowЗавтра
UsuallyЗазвичай
YesterdayВчора

Як вчити, щоб вивчити

Дуже важливо чути правильну вимову англійських слів, адже як Ви почуєте слово, так його і запам’ятайте. Щоб слова добре запам’ятовувалися, потрібно обов’язково використовувати їх на практиці. Для початку непогано було ви складати словосполучення з слів, що підходять один одному за змістом, наприклад, every day, go home. Іноді основні англійські слова легше запам’ятовуються, якщо придумати з ними яку-небудь забавну або безглузду фразу, наприклад – We never use money або I often see the green people. Чим більше різноманітних комбінацій з наявних слів вам вдасться придумати, тим краще запам’ятаються слова, оскільки в цьому випадку задіюється не тільки зорова і слухова пам’ять, але і асоціативне мислення. 9b6a58b65d0d7c61dcea4285385efcba Англійські слова, які повинен знати кожен з вимовою онлайн 7, 8, 9, 10 класс   100 базових слів Ще один спосіб для більш легкого запам’ятовування слів – це групування за певною ознакою. У розділі іменників ми вже зробили це для вас. Спробуйте цей метод для інших частин мови. Наприклад, прикметники можна вчити парами з протилежним значенням – good – bad і т. д. В наявних говірками теж явно виділяється група – Today – Tomorrow – Yesterday. Уважно вивчивши список англійських слів, ви можете скласти для себе групи, які будуть зручні саме вам.

Отже, у вашому розпорядженні тепер є необхідна лексика для початківців, англійська мова стала ще на крок ближче і зрозуміліше.

Ваше завдання – вивчити їх, запам’ятати правильну вимову і практикуватися як можна частіше, комбінуючи їх між собою в різних варіаціях. Після того, як ви будете впевнені, що всі слова міцно осіли у вашій пам’яті, можна переходити до наступного рівня – збільшувати ваш словниковий запас за допомогою легких текстів та оповідань.

Читайте також:  Як вивчити англійську не навчаючи мову?

Онлайн вправа на запам’ятовування базових слів

Виберіть відповідне за змістом займенник

  • …herithewe never listens to his parents.

  • …heIwethey love my sister.

ПроверитьСбросить результатБольше вправ

Вставте відповідні дієслова, що в пропозиціях з’явився сенс

  • Do you …drinkwanthelp to …goheardrink a cut of tea?

  • We …comeliveput and …takeseework in Moscow.

  • …LikeDrinkSit down and …dodrinktake your homework.

ПроверитьСбросить результатБольше вправ

Складіть зі слів речення

  • …IaboxsmallbrownYesterdayfound …IaboxsmallbrownYesterdayfound …IaboxsmallbrownYesterdayfound …IaboxsmallbrownYesterdayfound …IaboxsmallbrownYesterdayfound …IaboxsmallbrownYesterdayfound …IaboxsmallbrownYesterdayfound

  • …forbreakfastwithIusuallyteasandwicheshave …forbreakfastwithIusuallyteasandwicheshave …forbreakfastwithIusuallyteasandwicheshave …forbreakfastwithIusuallyteasandwicheshave …forbreakfastwithIusuallyteasandwicheshave …forbreakfastwithIusuallyteasandwicheshave …forbreakfastwithIusuallyteasandwicheshave …forbreakfastwithIusuallyteasandwicheshave .

ПроверитьСбросить результатБольше вправ

Хочете знати ще більше слів англійської мови? Тоді починайте вчитися за онлайн-методикою Lim English. Ви отримаєте доступ до вправ, кожне з яких буде поповнювати ваш словниковий запас на 10-20 слів.

550ee691d21f2de447a03373ce2b3813 Англійські слова, які повинен знати кожен з вимовою онлайн 7, 8, 9, 10 класс   100 базових слів

Сподобалася стаття? Поділитися з друзями: