Англійські загадки з відповідями: we have legs but cannot walk

Перша загадка з’явилася разом з людиною. З того моменту і почалося життя такого дивного фольклорного жанру, що став пізніше народною забавою.

З давніх часів говорили, що загадка – засіб випробування мудрості. Розгадав – мудрий, не розгадав – набирайся розуму і приходь пізніше відповідати на запитання.

В житті з терміном «загадка» ми стикаємося набагато частіше. Відповіді на багато питань нам так і не вдається знайти, скільки б ми не намагалися. Нам ніколи не зрозуміти, як виникли подряпані лінії Наски, шириною 135 см, як у I-II ст. н. е. виникли плити Баальбека в Лівані, що досягають висоти 19 метрів. Призначення Стоунхенджа теж назавжди залишиться загадкою, не кажучи вже про те, як люди 5 000 років тому змогли встановити каміння розміром від 4 до 25 тонн. Викликають безліч питань підводні піраміди Енагуни в Японії, можливо, залишаться всього лише творінням природи, якщо вчені не доведуть протилежного. Всі ці та інші таємниці не під силу розгадати людству, проте чим довше живе кожен з нас, тим більше часу залишається на те, щоб вчитися знаходити правильні відповіді.

Життя кожної дитини всередині суспільства починається із загадок. На деякі дитина може самостійно знайти відповіді. У дитячих садках при вивченні англійської мови загадки доставляють дітям масу задоволення, адже маленький мозок дитини здатний прийти до відповіді так швидко, що це дивує дорослих.

Ось, наприклад,

Clean, but not water,
White, but not snow,
Sweet, but not ice-cream,
What is it?

Сучасний дитина видасть відповідь протягом 5 секунд, адже що тут думати, правильна відповідь – «sugar».

What is found over your head but under your hat? (Your hair)

What always runs but never walks, often murmurs, never talks, has a bed but never sleeps, has a mouth but never eats? (A river)

There was a green house. Inside the green house there was a white house. Inside the white house there was a red house. Inside the red house there were lots of babies. What is it? (Watermelon)

I am round like an apple
Flat as a chip
I have eyes
But I can’t see bit one
(A button)

Дітям дошкільного віку часто дають на пробу головоломки, в процесі прослуховування яких у дитини виникає асоціація. На її основі і народжується правильну відповідь. Наприклад,

I live in the woods. I’m very big and furry. I have a big nose, a little tail and four legs. I like to eat fish and berries. I am a… (bear)

I live in a house called a coop. I have two legs, two wings and a tail. I eat worms and bugs and grain. I lay eggs. I am a… (hen)

What can you catch but not throw? (A cold)

What goes around the world but stays in a corner? (Відповідь шукайте на картинці нижче)

anglijjskie zagadki s otvetami: we have legs but cannot walk9 Англійські загадки з відповідями: we have legs but cannot walk

Give me food, and I will live; give me water, and I will die. What am I? (fire)

You use a knife slice to my head and weep beside me when I am dead. What am I? (An onion)

Деякі загадки досить складно розгадати. Справа не в тому, що вони дуже складні, вся проблема полягає в тому, що в них не завжди перемагає здоровий глузд, вони часто побудовані на парадоксальному англійському гуморі, а логічне мислення у даному випадку застосовувати взагалі не варто. Наприклад,

Why are potatoes good detectives? (Because they keep their eyes peeled)

Can giraffes have babies? (No, they only have giraffes)

What part of your body has the most rhythm? (Your eardrums)

Втім, бувають і досить логічні загадки для дорослих:

If you break me, I do not stop working. If you touch me, I may be snared. If you lose me, nothing will matter. What am I? (One’s heart)

Whoever makes it, tells it not. Whoever takes it, knows it not. Whoever knows it, wants it not. What is it? (Counterfeit money)

Впевнена, тепер Ви розумієте, що англійські загадки з відповідями потрібні для того, щоб розширювати світогляд і отримувати задоволення!

Сподобалася стаття? Поділитися з друзями: