Аудіотексти англійською мовою для початківців | Слухати англійську мову для початківців онлайн

Існує безліч ресурсів для прослуховування текстів англійською мовою: English-test.net, audiorazgovornik.ru, duolingo.com і багато інших. Наш сайт пропонує вправи для аудіювання дещо в іншому форматі, але ми сповідуємо ті ж наукові принципи, що й згадані ресурси. Також ми прагнемо впроваджувати наші власні розробки, що у нас виходить непогано.

Як правильно слухати

Починати слухати тексти англійською мовою онлайн необхідно з визначення рівня вашої підготовленості. У цьому вам допоможуть тести, розроблені нашими фахівцями. Розподілимо завдання, які вирішуються при прослуховуванні текстів у відповідності з рівнем, яким ви володієте. 248214cf69233aaa36abbd05315031e2 Аудіотексти англійською мовою для початківців | Слухати англійську мову для початківців онлайн

Отже, у вас нульовий рівень, ви ніколи не займалися англійською, і не маєте уявлення про звуки. Ось кілька рекомендація про те як правильно слухати тексти англійською:

  • Перед тим, як перейти на аудіотексти англійської для початківців, необхідно навчитися відрізняти англійську мову від інших мов за звучанням. Одні вже дивилися дубльовані англійські фільми, де російський текст покриває оригінальну мова акторів, носіїв мови. Для когось ці слабкі звуки залишилися непоміченими, а в інших це відкладається в підсвідомості. Останні легко можуть відрізнити англійську мову, припустимо, від іспанського чи угорської. У мережі Інтернет можна знайти аудіо-тексти з підступом: диктор озвучує текст з вимовою та інтонацією англійської мови, частини фраз, проговариваемые з наголосом, дуже нагадують, що вивчаються, і людина, недостатньо розвинув навички аудіювання визначає, що він чув англійця. Насправді, виявляється, що поданий текст англійською не є, так як у нього були включені тільки псевдоанглийские слова. Надалі, по мірі засвоєння мови на слух, можна навчитися відрізняти британський варіант англійської мови від американського.
  • Прослухати і вивчити алфавіт. Для чого вам необхідно знати алфавіт, коли, здавалося б, вчити англійські слова можна і не знаючи його напам’ять? Відповідь проста: у всякого вивчає мову періодично виникає необхідність знайти значення слова в словнику, а так як лексичні одиниці розташовані там в строгому порядку, знання алфавіту в рази скорочує час на пошуки. Наприклад, треба знайти слово boy – хлопчик. Знаходимо в словнику другу букву англійського алфавіту «b», потім знаходимо «o», що має порядковий номер п’ятнадцять і гортаємо словник до тих пір, поки склад «bo» не закінчиться передостанній (двадцять п’ятої) літерою «y». 0fbed0b782c3e5b0943c9aa194e65ac6 Аудіотексти англійською мовою для початківців | Слухати англійську мову для початківців онлайн
  • Ознайомитися з написанням усіх англійських звуків, їх вимовою і артикуляцією. Після цього необхідно навчитися розпізнавати звуки на слух. При вивченні англійської транскрипції, аудіотексти англійською мовою для початківців розумно прослуховувати, розділивши звуки на категорії. Основний метод запам’ятовування звуків виглядає так:
  • Парні приголосні звуки: глухий – дзвінкий [b] – [p]; [d] – [t]; [f] – [v] і так далі;
  • Непарні приголосні звуки: [h]; [l]; [r]; [m] та інші;
  • Короткі монофтонги (одинарні короткі голосні звуки) [u]; [i] і так далі;
  • Тривалі монофтонги (одинарні довгі голосні звуки) [u:]; [i:] і так далі;
  • Дифтонги (подвійні голосні звуки) [au] та інші.
Читайте також:  Професії англійською мовою з перекладом - список

Далі, необхідно перейти до прослуховування звуків і їх запису наступним чином: [kæt] – cat – кішка.

  • Ознайомитися з поняттям «спеллінг» і навчитися записувати слова, вимовлені диктором по буквах, наприклад, t-a-b-l-e. Спеллінг в англійській мові просто необхідний, так як багато слів у ньому пишуться зовсім не так, як вимовляються. У англійців навіть є такий жарт: «Тільки ми, написавши Манчестер, читаємо Ліверпуль». І справді, не знаючи англійської мови, ніхто й не здогадається, що слово “choir” вимовляється “квайэ”, а не як-небудь інакше. Особливо важливо слухати тексти англійською мовою для початківців, запам’ятовуючи вимова і артикуляцію (розташування таких органів мови, як язик, губи, зуби, небо в момент вимовляння звуку). Дуже корисні, так звані, спеллинговые диктанти – коли кожне слово після завершення дриллинга записується на слух по буквах (k-it-e; b-l-a-c-k; d-r-i-v-e і так далі.
  • Поступово приходить час, коли англійська доведеться слухати онлайн кожен день. Мається на увазі, що ви вже знайомі і з алфавітом, і з транскрипцією, а ваш лексикон багатий настільки, що ви можете не тільки складати, а й чути і розуміти пропозиції в простих часах (простому теперішньому простому минулому і в простому майбутньому). На англійській мові ці часи звучать як Present Simple, Past Simple, Future Simple. Тексти повинні бути короткими простими і зрозумілими, але також вони обов’язково повинні бути озвучені носієм мови, щоб кожен нюанс вимови запам’ятовувався, і навчаються відразу ж отримували навички сприйняття автентичного тексту.

Ось приклад такого тексту на нашому сайті:

Hi Jerry. – Hey Lima!
Can you answer my questions?
Yes, of course.
Do you have many friends? – Yes, I have a lot of friends.
Do you like coffee? -Yes, I do.
How many cups of coffee do you drink?
I drink too much coffee. About six cups a day.
Do you eat many fruits?
I eat a lot of fruit.
And I also eat many cookies and sweets.
Let’s go get coffee with cookies.
Let’s go.

Читайте також:  Самовчитель з англійської мови - Урок 18

Слухати текст

Привіт, Джеррі! – Привіт, Ліма! 4f353bf1f9381409d84a791dd12b9b6f Аудіотексти англійською мовою для початківців | Слухати англійську мову для початківців онлайн
Ти можеш відповісти на мої запитання? – Так, звичайно.
У тебе багато друзів? – Так, у мене багато друзів.
Ти любиш каву? – Так.
Скільки чашок кави ти випиваєш?
Я п’ю занадто багато кави. Близько шести чашок в день.
Ти їж багато фруктів?
Я їм багато фруктів.
І я також їм багато печива та цукерок.
Підемо вип’ємо кави з печивом.
Підемо.

Коли ви зрозумієте, що розумієте практично все, ви переконаєтеся, що слухати англійську мову для початківців онлайн – це не тільки корисно, але і дуже захоплююче. Наш персонаж Ліма завжди готовий прийти до вас на допомогу, і ми впевнені, що ви полюбите його і станете з ним справжніми друзями. Удачі вам у пошуках найбільш корисних вправ і у вивченні самого популярного у світі іноземної мови.

Зареєструватися та приступити до вправ з аудіювання

Сподобалася стаття? Поділитися з друзями: