Аудіювання з англійської мови для початківців з завданнями – слухати онлайн

Що таке аудіювання?

Для того щоб ознайомитися з основними способами аудіювання і зрозуміти його суть, треба спочатку дати визначення даного терміну. Лінгвісти і мовознавці інтерпретують поняття таким чином: аудіювання – це процес сприйняття мови на слух. Даний мовний навик вважається найскладнішим в освоєнні.

Аудіювання з англійської мови допоможе вам поліпшити розуміння англійської мови на слух. А це важливе вміння, якщо ви будете спілкуватися з носіями мови. Для цього використовують різні види аудіювання.

Щоб займатися англійською аудіюванням, потрібно розуміти, які вправи вам потрібні. Іноді побіжна мова іноземців слухачам здається нескладною і дуже швидкою, тому студенти не люблять аудіювання. Але насправді, це не варто робити, адже розуміючи мова, ви фактично вкорінюєтеся в англомовне суспільство.

Аудіювання з англійської онлайн допоможе слухачеві розуміти мову на слух. Не варто відразу починати з уроків високої складності. Крім цього, аудіювання допомагає слухачам сформувати вимова, яке дуже важко виробити. Для цього потрібні тривалі тренування, причому різноманітні. Для цього чудово підходять вправи з аудіювання, за допомогою яких ви зможете почути вимови слів в американському англійською або класичному британському англійською. Крім цього, за допомогою аудіювання ви почуєте, на які слова у наголос робиться акцент, які ж слова практично втрачаються в реченні.

Аудіювання формує ще один важливий навик, який називають мовний здогадкою. Коли ви не знаєте точний переклад слова, але завдяки розумінню суті розмови, додумываетесь слідуючи логіці,, що означає незнайоме вам слово.

Види аудіювання

Аудіювання з англійської мови для початківців можна умовно розділити на кілька видів аудіювання.

 • Перший вид – найбільш складний, але в теж час найбільш корисний. Він називається listening for detail. Суть його полягає у повному розумінні тексту, вивчення нових слів і уловлювання сенсу запису. Також зазвичай завдання з аудіювання вивчають кілька разів, вчать нові для вас слова, способи їх застосування на практиці. Корисно вивчити граматичні особливості слів з уроку аудіювання..
 • Другий вид аудіювання – аудіювання, спрямоване на розуміння самого важливого в запису (listening for gist). Це найбільш приємний вигляд аудіювання, який створений з метою зрозуміти головний сенс, закладений в запису. Вам не потрібно копатися в деталях тексту, у всіх незнайомих словах. Цей тип відпрацьовує так звану мовну здогадку.
 • Третій вид – listening for specific information. Цей вид допоможе отримати з аудіювання спеціальну інформацію. Для цього вам дається для прослуховування розповідь про німеччину, щоб відповісти на питання, яке населення Німеччини, скільки областей в Німеччині і тд.
Читайте також:  Ідіома тижня: a piece of cake

4178658692fb350ffdbca7301588325b Аудіювання з англійської мови для початківців з завданнями  слухати онлайнМожна ще виділити такий підвид – inferential listening. Це аудіювання виглядає як здогадка за почутої інформації, орієнтуючись на емоції мовця в тексті. Аудіювання англійською для початківців слід починати з першого виду, або комбінувати перший і другий види аудіювання. Тоді знання англійської мови будуть покращені в найкоротші терміни, а словниковий запас збільшиться в кілька разів.

Аудіюванням потрібно займатися якомога частіше, адже фактично у мовному середовищі ви б перебували в умовах безперервного аудіювання. Але на початковому этаме занять аудіюванням, англійська потрібно слухати хоча б 15 хвилин у день, наприклад, дивитися вдома цікаві фільми чи мультики.

Особливо корисно буде слухати аудіо або дивитися фільми, відео на вашу професійну тематику, наприклад, історикам, документальні фільми, юристам – детективи, дизайнерам – фільми про моду.

Аудіювання із завданнями з англійської мови

Для тренування пропонуємо виконати вправи з аудіювання англійською мовою. Для цього Вам потрібно буде прочитати та прослухати тексти англійською та виконати завдання з ним. В якості підказки даний переклад, але їм краще користуватися в крайньому випадку.

Завдання №1

 

Hanna: Hello! How are you?
John: Hi! I’m fine, thanks! What about you?
Hanna: I feel so bad, because I have much homework and headache.
John: it’s no problem! I can help you with the homework, and I got some pills for that.
Hanna: Thank you very much! I need pills! Do you have it with you?
John: Yes! How many pills do you need?
Hanna: Two, please.

Показати/приховати переклад

Ханна: Привіт! Як твої справи?
Джон: Привіт! Я – добре, спасибі! Що щодо тебе?
Ханна: Я себе так погано відчуваю – у мене повно домашньої роботи і болить голова.
Джон: О, це не проблема! Я можу допомогти тобі з домашньою роботою, і у мене є таблетки від голови.
Ханна: Спасибі велике! Мені якраз потрібні таблетки! У тебе вони з собою?
Джон: Так! Скільки тобі потрібно?
Ханна: Дві, будь ласка.

Читайте також:  Підбірка епічних цитат з X Men англійською

Дайте відповідь на запитання, вибравши варіант відповіді з представлених:

 • How is Hanna behaving? …goodfinebad

 • How is John behaving? …goodfinebad

 • What happened at Hanna?
  …She has many jobsShe much has homework and headacheHer cat is dead

 • John Does want to help Hanna? …yesno

 • How many pills does Hanna need? …onetwofive

ПроверитьСбросить результатБольше вправ

Завдання №2

 

One little girl loved one little boy. His family was very poor, and her family was very rich. The girl’s parents did not want the children to communicate, so each time they scolded the girl for it. But the children deceived their parents and played furtively in the garden. They did not understand why their parents had such a complicated relationship.

Показати/приховати переклад

Одна маленька дівчинка любила одного маленького хлопчика. Його родина була дуже бідна, а її сім’я була дуже багата. Батьки дівчинки не хотіли, щоб діти спілкувалися, тому вони кожен раз лаяли дівчинку за це. Але діти обманювали батьків і грали крадькома в саду. Вони не розуміли, чому їх батьків такі складні стосунки.

Дайте відповідь на запитання, вибравши варіант відповіді з представлених:

 • What is this story about?
  …on the love of the girlabout the relationship of the boy and the girlabout the father of the boy

 • Was the girl’s family poor? …yesno

 • The boy’s family was rich. Is it true or false?
  …falsetrue

 • Why did the girl’s parents not want her to communicate with the boy?
  …he was sickhis parents were poorhe beat the girl

 • Where did the boy and girl play? …in the housein the castlein the garden

ПроверитьСбросить результатБольше вправ

Завдання №3

 

The bear slept in its den. At that moment a mouse came to him and decided to steal the honey. However, the honey lay under the pillow on which the bear slept. Then the mouse sang a lullaby song, gently lifted the bear’s head and a pillow, and took the jar. The bear did not wake up.

Показати/приховати переклад

Ведмідь спав у своїй барлозі. У цей момент до нього прийшла миша і вирішила вкрасти весь мед. Проте мед лежав під подушкою, на який спав ведмідь. Тоді миша заспівала колискову пісню, обережно підняла голову ведмедя, і подушку, і взяла банку. Ведмідь не прокинувся.

Дайте відповідь на запитання, вибравши варіант відповіді з представлених:

 • What did the bear do? …sleptatelay

 • Who came to the bear? …deermousefox

 • What did the guest want? …talk to the beardinesteal honey<

 • What did the guest do? …took honeyhad lunchsat down

 • Did the bear wake up? …yesno

ПроверитьСбросить результатБольше вправ

Завдання №4

 

The fox was friends with the hedgehog. Every day they walked, talked and dined together. But one day the hedgehog fell in love, and the fox remained alone. Now the fox was alone all day. Walked and ate alone. The hedgehog broke up with his and lover decided to visit the fox. But the fox was nowhere to be found. The house was empty. Hedgehog nowhere it did not find.

Показати/приховати переклад

Лисиця дружила з їжачком. Вони кожен день гуляли, розмовляли і обідали разом. Але одного разу їжачок закохався, і лисиця залишилася одна. Тепер вона в самоті проводила весь день. Гуляла і їла одна. Їжачок розлучився зі своєю коханою і вирішив провідати лисицю. Але її ніде не було. Будинок був порожній, в лісі лисиці теж не було. Їжачок ніде її не знайшов.

Визначте, чи є зазначені твердження правдою чи брехнею:

 • Fox and hedgehog were enemies. …truefalse

 • Fox and hedgehog spent a lot of time together. …truefalse

 • Fox and the hedgehog stopped communicating, as the hedgehog moved to another forest. …truefalse

 • Hedgehog fell in love. …truefalse

 • The hedgehog broke up with his and lover visited the fox. …truefalse

ПроверитьСбросить результатБольше вправ

Онлайн самовчитель англійської мови Lim English надає прекрасну можливість розвивати навички аудіювання в зручний для вас час. На сайті представлений величезний вибір оповідань і текстів для слухачів з різним рівнем володіння англійською мовою. Весь матеріал озвучено професійними дикторами. Реєструйтесь по посиланню і приступайте до комплексного вивчення англійської мови!

Сподобалася стаття? Поділитися з друзями: