Be for the high dive, або Де вивчити англійську мову

Якщо Ви все ще думаєте про те, де вивчити англійську мову, пропоную Вашій увазі топ-3 місць, де напевно English і Ви стануть кращими друзями.

Отже, на першому місці зовсім не витратний варіант в плані фінансів, проте часові рамки все ж затягнуть Вас у свої мережі. Пункт №1 – це навчання англійської самостійно. І зараз багато хто з Вас почнуть охати і ахати, що таке неможливо, а якщо й можливо, то тільки тим людям, які мають схильність до мов та інше. Якщо все вищесказане – це повторення Ваших слів, то ця інформація саме для Вас.

Мова – це засіб пізнання. Через мову визначається культура, традиції, побут та особливості життя іншої країни. Ніяким іншим чином, читаючи книги про життя у великій Британії, дивлячись фільми «з минулого», Ви не дізнаєтеся істинної картини світу. Мова – це засіб комунікації, що пов’язує людей шлюбними узами, дружніми стосунками, робочими контрактами. Іноземна мова дозволяє відчути свободу, якої у Вас ніколи не було. Саме Ви є тією людиною, яка зможе зрозуміти, як влаштований світ «інших» людей, що говорять на іншій мові. Саме у Вас є унікальна можливість дізнатися, чому на сніданок англійці їдять вівсяну кашу, а італійці лише п’ють каву з булочкою. Саме Ви зможете відкрити для себе мову жестів італійців, полуулыбку або «оскал» американців, пунктуальність німців і двогодинну сієсту іспанців. Якщо я Вас не переконав, то можна перейти до пункту №2.

На другому місці розташовується онлайн-школа іноземних мов. Тут Вас чекає захоплююча подорож по «нетрями» англійської: граматичним джунглях, фонетичним хитрощів, «хащами» розмовної практики, лексичним прийомам і, звичайно ж, всім розмовною «фішках». Саме тут Ви навчитеся говорити вільно, красиво, а головне, правильно. Єдине, що від Вас потрібно – час, який Ви зможете постійно приділяти мові.

Пункт №3

Вивчення англійської мови за кордоном. Тут кожному з Вас надається унікальна можливість полетіти на деякий час в мовне середовище і повернутися з повним багажем знань, який допоможе знайти перспективну роботу, скласти міжнародні іспити або вступити на навчання в престижний вуз. Проте варто відзначити і мінуси такого навчання – це фінансова сторона. Таке задоволення не всім по кишені, але якщо Ви налаштовані на результат, то такий варіант цілком себе виправдовує. На першому місці за вартістю перельоту, швидкості оформлення візи і чудовим умовам для вивчення мови залишається Мальта. Тут Ви знайдете програми для школярів та студентів, а також для людей, яким англійська необхідний просто тут і зараз. На другому місці розташовується Канада, однак необхідно пам’ятати про складність оформлення всіх документів, які знадобляться для того, щоб виїхати. Третє місце замикає Ірландія. Ціни тут нижче британських, але вище мальтійських і канадських. Оформлення документів – досить складний процес, який потребує уважності, але тут віза може бути видана без особистої присутності, чого не скажеш про Америку або Великобританії.

Пізнати мову не складно, а ось де вивчити його – вибирати тільки Вам. Вивчайте англійську, і нехай успіх супроводжує тим, хто робить кроки назустріч новим знанням!

be for the high dive, ili gde vyuchit anglijjskijj yazyk1 Be for the high dive, або Де вивчити англійську мову

Сподобалася стаття? Поділитися з друзями: