Безкоштовні програми для вивчення англійської мови на комп’ютері — найкращі помічники

У вивченні англійської мови необхідно застосовувати всі методи, у тому числі застосовувати програми для вивчення англійської мови, які в більшості своїй безкоштовні і будь сподобалися програми можна завантажити безкоштовно. Програми можна завантажити на комп’ютер (пк) для Windows, так і на планшеті або телефоні операційної системи.

Існує безліч комп’ютерних програм (програм) у сфері вивчення іноземних мов, спрямованих на вивчення граматики, слів, фраз, речень, визначити ваш рівень володіння англійською.

У будь-якому випадку, вищевикладені додатка лише полегшать навчання і дозволять вам впевнено освоювати мову, день за днем, тиждень за тижнем підвищуючи свій рівень.

Читайте також: Кращі програми для вивчення англійської для смартфона

Нижче представлені програми для вивчення англійської мови, які допоможуть вам у вивченні нових слів і фраз.

Кожна програма містить опис — що корисного Ви отримаєте, використовуючи її. Якщо Вам сподобалося опис, скачайте архів на свій комп’ютер, встановити і ознайомтеся з довідкою, якщо така є.

Із статті ви дізнаєтесь:

 • Anki — програма для запам’ятовування слів англійська
 • ETrainer 4800 — програма на знання англійської мови
 • Grammar — програма для знання англійської граматики
 • Неправильні дієслова IV — запам’ятовування дієслів англійської
 • BX Language Acquisition — програма для заучування слів
 • Words Teacher — програма для заучування слів
 • Clever English — програма для аудіювання
Читайте також:
Матеріали з англійської мови для вивчення

Anki — програма для запам’ятовування слів англійська

Anki — популярна безкоштовна програма для запам’ятовування іноземних слів (зокрема, англійських). Навчання відбувається наступним чином — показуються різні картки зі словами, які потрібно перекласти. Також можна оцінити рівень запам’ятовування слова — пам’ятаю — знаю — дуже легко. Від оцінки, яку ви поставите того чи іншого слова, залежить частота появи картки. Можна завантажувати як готові колоди, так і додавати свої.

Програма підтримує доповнення, веде статистику ваших успіхів та має інші корисні можливості.

Для того, щоб отримати картки англійською мовою, потрібно виконати команду Файл — Завантажити — Спільні колоди, далі у віконці пошуку введіть, наприклад, English-Russian. Так, можна використовувати «English-Russian frequence dictionary».

Скачати Anki >>>

Нижче представлений скріншот даної програми:

			besplatnye programmy dlya izucheniya anglijjskogo yazyka na kompyutere  luchshie pomoshhniki		4 Безкоштовні програми для вивчення англійської мови на компютері — найкращі помічники

ETrainer 4800 — програма на знання англійської мови

Являє собою тренажер, де даються різні завдання — переклад фрза, пропозицій і ставиться оцінка. Можна вводити різні обмеження по часу виконання завдань, кількості вправ у іспиті, вести докладну статистику ваших успіхів і спостерігати за прогресом.

Скачати ETrainer >>>

Тренер англійської мови — вивчення зі словниками.

Програма для тих, хто вивчає англійську мову будь-якого рівня. Для запам’ятовування різних термінів і виразів у різних областях з використанням різних словників.

Програма працює у фоновому режимі — ви працюєте як зазвичай за комп’ютером, а в цей час вам в невеликому віконці показують слова англійською мовою з перекладом на російську.

Так, разом з програмою в архіві йдуть різні словники, які можна легко і просто підключити (всього 13 словників), у тому числі для інженерів, технічна англійська, словник неправильних дієслів та багато інших.

Читайте також:
Фразовий дієслово blow | blow up, blow off, blow over

Скачати Тренер англійської мови >>>

Grammar — програма для знання англійської граматики

У програмі даються приклади з розмовної англійської, — це дозволить вам поповнити свій лексичний запас. Наводиться багато прикладів і ілюстрацій, що дозволяє швидко запам’ятати граматичні конструкції.

Скачати Grammar >>>

Неправильні дієслова IV — запам’ятовування дієслів англійської

Програма являє собою тренажер, де береться 5 (п’ять) дієслів і показуються 4 (чотири) їх форми, потім через деякий час деякі форми дієслів зникають і вам пропонується заповнити пропуски з пам’яті.

Завантажити програму Неправильні дієслова IV >>>

BX Language Acquisition — програма для заучування слів

Використовують як активні, так і пасивні методи навчання:

 • Варіант
 • Мозаїка
 • Написання
 • Картки
 • Так, при активному режимі навчання, можливий переклад з російської на англійську.

  В пасивному режимі на екрані з’являється вікно з англійським словом, транскрипцією, також дається його переклад на російську.

  Скачати BX Language Acquisition >>>

  Words Teacher — програма для заучування слів

  Призначена для заучування окремих слів або фраз прямо за комп’ютером у фоновому режимі, не відриваючись від інших справ.

  Скачати Words Teacher >>>

  Clever English — програма для аудіювання

  Призначена для допомоги тим, у кого проблеми з сприйняттям англійського тексту на слух. Ви можете в відео і аудіо режимах подивитися фрази або будь-яку тему на вибір. Можна уповільнювати режим відтворення. Ви можете безкоштовно скачати з сайту програми різні мультфільми, діалоги та пісні.

  Скачати Clever English >>>

  Подобається? Поділіться з друзями:
  Вчити англійську: Англійська мова онлайн