Безкоштовні уроки англійської для дітей – Вивчення англійської. Методики і матеріали

На самому початку вивчення дитиною англійської мови, при обмеженому бюджеті, або для додаткового навантаження, хороші безкоштовні уроки англійської мови для дітей.

Які уроки для дітей можуть бути безкоштовними? Виділимо такі уроки, як онлайн відео уроки з англійської мови, адже їх у мережі дуже багато. Достатньо піти на сайт youtube.com і знайти цікаву для вас інформацію. До речі, ми вже робили підбірку відео уроків англійської для дітей.

Будь-який урок англійської для дітей, записаний на відео, насамперед цікавий дитині. Коли на екрані з’являються герої різних мультфільмів, діти розслабляються і отримуються задоволення від перегляду. Заодно відбувається навчання англійської мови — це в десятки разів ефективніше, ніж змушувати зубрити дитини граматику англійської мови або шліфувати розмовна англійська.

Англійська мова для дітей — безкоштовні уроки для початківців

Нижче представлено одне з безкоштовних відео, яких безліч в мережі інтернет, які можна використовувати як уроки для вивчення англійської для дітей.

Ще безкоштовні відео уроки англійської мови для дітей (тема — склад сім’ї):

Нижче представлено відео, де ваша дитина може згадати англійський алфавіт, навчитися правильно їх вимовляти:

Більше відео для дітей з вивчення алфавіту в статті «Пісня про англійський алфавіт«.

Таким чином, можна знайти безліч безкоштовних уроків англійської мови для дітей, які допоможуть вашій дитині говорити, читати і писати англійською мовою.

В інтернеті уроки англійської мови для дітей ви також можете завантажити, так і переглянути онлайн. Щоб урізноманітнити уроки, ви можете показувати дітям мультики. Ми зробили кілька тематичних добірок:

  • Російські мультфільми англійською
  • Англійські мультфільми для дітей
  • Мультфільми для вивчення англійської
Читайте також:
Скільки англійських слів потрібно знати: a bazillion and one
Подобається? Поділіться з друзями:
Вчити англійську: Англійська мова онлайн