Чати англійською мовою — спілкування з носіями мови

Не для кого не секрет, що вивчення англійської мови в основному має будуватися на розмовному англійською. А для того, щоб ваш розмовний рівень був на висоті, і ви змогли використати його у спілкуванні з іноземцями, необхідно також відвідувати чат англійською мовою</b>. Іноземні чати — це те, що потрібно, щоб підтягнути розмовну англійську.

Чат — це місце в інтернеті, де люди можуть спілкуватися один з одним, вибравши собі ніки. В даному випадку спілкування відбувається тільки англійською мовою і потрібно розглядати тільки англійські сайти, де спілкуються багато іноземців. Також можна знайти англомовного, якому потрібно вивчити російську мову і, так сказати, поспілкуватися. При цьому як ви так і він отримають користь.

Також поширене спілкування по Skype. Але якщо у Вас поки немає можливості спілкуватися по скайпу, то можете просто писати іншим людям, які володіють англійською мовою досконало.

Ще один варіант чату — це facebook. В найбільшій соц. мережі неважко знайти собі співрозмовника, якому буде цікаво поспілкуватися з людиною з іншої країни.

Самий новий і модний варіант — це чат в Telegramm.

Чати англійською мовою

Нижче наводиться список чатів, де ви можете поговорити англійською мовою (сюди входять і іноземні чати).

http://talkcity.com — багато різноманітних тем для розмови. Потрібна реєстрація.

http://chatterous.com — ви можете створити свою кімнату, а можете приєднатися до інших.

http://www.4chan.org/ — зовсім не чат в традиційному розумінні, але тут можна взяти участь у колективному обговоренні чого-небудь.

Сподобалася стаття? Поділитися з друзями: