Чому нам потрібна тренування мозку? | Битрейника

0ed6c04d231b2ad6f4566941000185a6 Чому нам потрібна тренування мозку? | Битрейника

Хто з нас хоча б раз у житті не замислювався над тим, чому один нам вдається робити з легкістю, в той час як інша – ніяк або з великими труднощами. На жаль, це об’єктивне явище, тому що всі ми різні, і у кожного з нас від природи щось розвинене краще, ніж у інших, а щось-гірше. Важливо вчасно знайти в собі це саме «щось», що потребує вдосконалення, і почати його розвивати. За великим рахунком, потенційні можливості кожної людини залежать від індивідуального рівня його розвитку когнітивних функцій: пам’яті, мислення, уваги і сприйняття.

Як показує практика, зазвичай хорошими фахівцями в якій-небудь справі стають ті, хто в молодості спробував себе в кількох амплуа, знайшов те, що найкраще виходить, і займається цим усе життя. Але зараз такий підхід стає неактуальним. Світ, в якому ми всі живемо, змінюється з неймовірною швидкістю. І не факт, що професія, добре оплачувана сьогодні, залишиться такою в найближчому майбутньому.

Ми стоїмо на порозі четвертої промислової революції. Першою стало винахід парового двигуна, другий – конвеєрне виробництво, третьої – цифрові технології, і тепер настає четверта, що народжується на стику цих технологій, законів фізики і нейронауки. У світі все змінюється. На зміну телефону і телеграфу прийшли Інтернет, смартфон і планшет. На зміну, здавалося б, непорушним технологій в металообробці і будівництві поступово приходить 3D-принтер, і т. д. В результаті світ переходить до нового різновиду глобальної економіки – економіки інформаційної, в якій перевагу отримає той, у кого більше грошей, а той, хто володіє накопиченої світом інформацією, правильно інтерпретує і використовує її, хто може генерувати нестандартні ідеї, технічні рішення і, головне, втілювати їх у життя; той, хто здатний швидко переучуватися і освоювати нові професії.

Повторимося, світ прискорено розвивається, а як же людина? Ми такі, які ми є і якими були 100 років тому. Резонно виникає питання, чи можна підвищити свій внутрішній потенціал у певних областях? У 1998 році нейробіологи з’ясували, що наш мозок володіє дивовижною здатністю розвиватися, він може змінювати свою структуру і функції в залежності від отриманого досвіду у будь-який момент нашого життя. Дане явище отримало назву нейропластичність. Іншими словами, нейропластичність – це властивість людського мозку змінюватися під дією досвіду, а також відновлювати втрачені зв’язки після пошкодження або як відповідь на зовнішні впливи.

Отже, з допомогою спеціальних вправ ми можемо не тільки розвинути свій мозок, але і змусити його перерозподілити наявні в нього ресурси на користь тих здібностей, які нам найбільше зараз потрібні. Технологія розвитку тут така ж, як у тренажерному залі, де для тренування певної групи м’язів використовуються спеціальні вправи, з допомогою яких навантаження поступово збільшується. Так і з мозком: для того, щоб розвинути певну здатність – наприклад, пам’ять – необхідно змусити мозок при вирішенні певних завдань працювати на межі своїх можливостей.

Розвиток сучасних інтернет-технологій дозволяє, при бажанні, кожному з нас тренувати свій мозок. Битрейника є одним з проектів, який дозволяє робити це онлайн, не виходячи з дому. Він відрізняється тим, що містить елементи багатокористувацької гри, в якій учасники можуть змагатися в турнірах, стимулюючи один одного до досягнення кращих результатів.

В основу ігрових тренажерів Битрейники лягли ключові концепції психологічної науки. Завдяки цікавим, пізнавальним розвиваючим іграм, на сайті в захоплюючій формі тренуються основні здібності і навички, що мають величезне значення у житті людини.

29799541c56ecec67a4de61bb3ec231d Чому нам потрібна тренування мозку? | Битрейника

Битрейника має унікальну систему статистики, яка дозволяє відстежувати рівень розвитку своїх здібностей і динаміку зростання досягнень, а також порівняти свій результат з успіхами інших користувачів. Для кожного окремого випадку автоматично формується індивідуальний навчальний план занять, який в процесі тренувань гнучко змінюється, в залежності від цілей, завдань і здібностей конкретної людини. При цьому, займаючись по 10-15 хвилин в день, вже через 2 тижні можна отримати перші результати, які виражаються в помітному поліпшенні розвиваються здібностей.

Битрейника призначена для всіх, хто прагне повною мірою реалізувати свій внутрішній потенціал.

Щиро бажаємо Вам успіхів у саморозвитку!

Сподобалася стаття? Поділитися з друзями:
Вчити англійську: Англійська мова онлайн