Чому я не можу вивчити англійську мову?

Не секрет що, напевно, кожен, хто починав вивчати англійську мову самостійно задавався питанням, чому я не можу вивчити англійську мову? Відповідь на це питання не складний, головна причина, по якій ви не можете вивчити англійську мову це – ваша лінь і з нею потрібно боротися. Кожен може вивчити англійську мову головне мотивація, бажання, і регулярність занять.

А тепер поговоримо про причини заважають нам у вивченні нашого улюбленого англійської мови. По перше якщо ви живете не в країні з англомовним населенням то вам просто не вистачає того середовища, де ви б могли розмовляти і слухати англомовну мова.

Тому найкращий спосіб у вивченні англійської мови це жити і спілкуватися з людьми в тій країні, де ця мова є державною. Друга причина, по якій ви не можете вивчити англійську мову це не регулярність занять.

Часто новачки починають вивчати мову старанно вчать граматику, зубрять слова, слухають аудіо уроки і через місяць все закидають, як ви розумієте результат від такого вивчення англійської мови буде не високим. Бажано займатися хоча б по 40 хвилин кожен день.

У вас повинна виробитися звичка вчити англійську, наприклад, як чищення зубів вранці ви робите, це не замислюючись.

Ми з вами з’ясували найголовніші причини по яким ви не можете вивчити англійську мову це:

Лінь
Немає занурення в середу
Не регулярне виконання занять

Звичайно, нам не обов’язково жити в тій країні, де проживає англомовне населення, щоб вивчити англійську мову ми можемо займатися з репетитором, або відвідувати курси англійської і в підсумку теж зможемо вивчити англійську, але витратимо більше часу і грошей на навчання. Якщо з фінансами туго або немає часу на відвідування курсів, то можна вивчати англійську мову самостійно.

Читайте також:  Вправи "Умовні речення ІІ типу (з відповідями)

Плюси у вивченні англійської мови самостійно в тому, що ви самі плануєте свій час, коли і скільки годин займатися, а так само ви економите велика кількість грошових коштів, які можна витратити на поїздку в англомовну країну. Для вас ця поїздка буде чудовою практикою в спілкуванні з іноземцями, і ви зможете значно поліпшити свої знання англійської.

Отже, давайте з вами підіб’ємо підсумок якщо у вас достатньо грошей і часу то кращої спосіб вивчити англійську найняти хорошого репетитора і коли з’явитися базові знання або можливість відправитися за бугор те, виїхавши в англомовну країну найголовніше якомога більше розмовляти з людьми на будь-які теми.

Наприклад, якщо ви підете, в Лондон і будете, цілими днями сидіти в своєму номері і майже ні з ким не будете говорити, то толку від цієї поїздки буде не багато. Тому завжди і за будь-якої зручної ситуації намагайтеся говорити англійською і у вас все вийде. Практикуйтеся зі своїми друзями або колегами влаштуйте день англійської мови.

Звичайно це не всі відповіді на питання: Чому я не можу вивчити англійську мову? Але тим не менше це основне, що потрібно усвідомити для себе. Всім успіхів у вивченні англійської і пам’ятайте, у вас все вийде.

Прочитайте: Що таке есе і як його писати

Сподобалася стаття? Поділитися з друзями: