Чому я так довго вчу англійську мову?

Щоправда, адже кожен колись задавав собі питання: Чому я так довго вчу англійську мову? Нас з першого класу вчать англійської мови, потім в коледжах, університетах початкових курсів, заняття з репетиторами, і в підсумку лише одиниці можуть похвалитися хорошим розмовною та письмовою англійською мовою.

Чому хтось зміг вивчити англійську за 1 рік, хтось за два роки, а деякі начебто вчать з дитячого садка, а в підсумку і двох слів зв’язати не можуть. Або ж можуть читати, писати, розуміють англомовну мова, але говорити, як і раніше не можуть або говорять з великими труднощами.

У чому секрет тих, хто вивчив англійську мову до розмовної рівня за один рік? Чому вони змогли вивчити англійську мову за малий термін?В першу чергу у вас повинна бути сильна мотивація, і бажання вчити англійську. Постарайтеся відповісти на прості запитання, навіщо мені англійську мову? Що я отримаю від того що вивчу англійську? Які перспективи переді мною з’являться, якщо я буду знати англійську? Чим мені взагалі може знадобитися знання англійської мови?

Чому так важлива мотивація? Відповідь проста, без неї ви просто закинете своє навчання. Все що нам не цікаво ми запам’ятовуємо набагато важче або взагалі не запам’ятовуємо. Тому якщо мова нам цікавий, то і вивчити ми його зможемо набагато швидше.

Якщо ви починаєте вивчати англійську мову з нуля, то обов’язково найміть собі хорошого викладача не скупіться “Скупий платить двічі”. Чому новачкам краще всього найняти викладача? Хороший викладач дасть вам базові знання, від яких ви надалі зможете відштовхуватися і вчити англійську самостійно. У випадку якщо ви почнете вчити з нуля англійська самі, то вас не кому буде виправляти вашу вимову, помилки, і пояснити тонкощі граматики.

Читайте також:  Розповідь Моя улюблена пора року, твір англійською мовою, есе

У вас має бути кілька підручників з граматики, які ви завжди легко зможете зазирнути і знайти відповідь на своє питання. Твори в оригіналі англійською. Жанри можуть бути різні від казок з простою лексикою до романів відомих письменників. Головне ви повинні читати більше англійською мовою.

І тепер дуже важливий момент, я поставлю для початку питання ви хочете говорити на англійській мові? Думаю відповідь ствердна — так. Так починайте говорити. Найкращий варіант це поїхати у відрядження в будь-яку країну з англомовним населенням.

Намагайтеся говорити з іноземцями, не знаєте не одного іноземця? Познайомтеся і говоріть з ним про погоду, про себе, і т. д. Тем для розмов достатньо. Спілкуйтеся з друзями, колегами, найголовніше не соромтеся говорити англійською. Хтось не чекає від вас чистого англійської вимови.

Поступово ваша мова буде ставати більш вільніше. І вам не доведеться задавати собі питання:Чому я так довго вчу англійську мову?

Підіб’ємо, як підсумок ваші заняття повинні бути регулярними. Вчіть завжди і скрізь. Як говоритися “Вік живи – вік учись!” Пориньте у середу англійської мови. І ви самі здивуєтеся, як швидко ви почнете все засвоювати.

Сподобалася стаття? Поділитися з друзями: