Цікаві фрази англійською: in love we often doubt what we most believe

«Мудрість є не що інше, як наука про щастя» Дідро

Кожен день в Інтернеті ми зустрічаємо найцікавіші фрази англійською мовою, які можуть стати в нагоді при написанні листів або листівок. Для того щоб не забути усі потрібні фрази, ми зберемо їх в одній статті.

Трохи раніше ми вже робили підбірку цитат відомих людей, а сьогодні приділимо увагу написам, які можуть бути корисними при оформленні блокнотів і навіть складанні привітань з днем народження.

Якщо Вам потрібні фрази про щастя, зверніть увагу на наступні:

Happiness consists of a solid faith, good health, and a bad memory. Щастя складається з твердої віри, міцного здоров’я і поганої пам’яті.

The inevitable price we pay for our happiness is eternal fear to lose it. Неминуча ціна, яку ми платимо за щастя, – одвічний страх його втратити.

It is not a lack of love, but a lack of friendship that makes unhappy marriages. Нещасним шлюб робить ні брак любові, а недолік дружби.

Одна висловлена багато століть тому мудрість говорить, що для того, щоб зрозуміти, що таке щастя, не потрібно шукати поради у оточуючих людей і намагатися досягти досконалості, догоджаючи кожному з них. Щоб досягти суті, потрібно самому стати майстром і виліпити щастя таким, яким ми бачимо його в голові. І якщо результат не задовольнить Вас, згодом досить буде однієї миті, щоб розкрити цю таємницю. Комусь достатньо променя сонця, яке відбилося на ідеальній поверхні, комусь- прочитаної книги або усмішки дитини, а комусь- тиші. Кожен з Вас зможе заповнити свій глечик щастя обсягом своєї душі.

Про мрії чимало написано, адже мріяти – значить жити і прагнути до кращого, однак не варто забувати про те, що мрії – це всього лише думки, які потрібно реалізовувати.

Читайте також:  Самовчитель з англійської мови - Урок 9

Only my dream keeps me alive. Мене гріє тільки моя мрія.

We frequently die in our own dreams. Часто ми вмираємо у своїх мріях.

My dreams come true. Мої мрії збуваються.

It’s better to have ideals and dreams than nothing. Краще мати мрії та ідеали, ніж нічого.

People радуйся at the Sun, and i’m dreaming of the Moon. Люди радіють сонцю, а я мрію про місяць.

A dream becomes a goal when action is taken toward its achievement. Мрія стає метою, коли зроблено дію для її досягнення.

interesnye frazy na anglijjskom: in love we often doubt what we most believe2 Цікаві фрази англійською: in love we often doubt what we most believe

Думки – родоначальники ідей і вчинків, тому мислити треба вкрай обережно. Багато хто кажуть, що думки матеріальні, однак так це чи ні, кожен вирішує сам.

Be careful with your thoughts – they are the beginning of deeds. Будьте уважні до своїх думок – вони початок вчинків.

Мислителі посилалися на те, що в голові зосереджена вся влада, яка може зіграти як на користь людини, так і принести йому нещастя. Особливо це відбувається з тими, хто дозволяє планами, переживань, негараздам і радощів залишатися в голові.

Remember that the most dangerous prison is the one in your head. Пам’ятай, що немає в’язниці, страшніше, ніж в голові.

Розвивайтеся, вивчайте себе, даруєте собі миті радості і пам’ятайте про те, що тільки спустившись в безодню, можна знайти скарб. (Only having descended the gulf, you can acquire treasure).

Сподобалася стаття? Поділитися з друзями: