Цікаві книги англійською: we read to know we’re not alone

Читання допомагає нам зануритися в унікальний світ, відкриває давно забуті переживання і внутрішні почуття. За словами П. А. Павленко, «вчасно прочитана книга – величезний успіх. Вона здатна змінити життя, як не змінить її кращий друг або наставник».

І справді, як часто ми усвідомлюємо, що саме такий свіжої думки нам не вистачало, в результаті чого після прочитання книги залишається наснагу, майстерно переплетене з переживанням.

Дана стаття буде присвячена цікавих книжок англійською мовою, які варто прочитати. Сьогодні не буде ні слова про класику, адже про неї і так багато написано. Ми приділимо увагу сучасним бестселлерам, які справили фурор і змінили життя багатьох з нас.

Почнемо, мабуть, з «The Thirteenth Tale» (by Diane Setterfield). Головною героїнею неоготичного твору, написаного скромною вчителькою, стає Маргарет. Її світ – це сцени з класичних книг, які вона читає постійно. Але одного разу, після пропозиції від письменниці Види Вінтер, її життя докорінно змінюється. Вирушаючи в похмурий особняк, в яких мешкають привиди, Маргарет відкриває таємницю «тринадцятої казки», яка ось вже багато років мучить читачів. Будьте готові побачити класичний англійський, адже навіть критики висловилися про те, що дана книга стала початком повернення золотого століття британського роману.

Класичний англійський детектив «The cuckoo’s Calling» (by Robert Galbraith) розкриває таємницю смерті моделі Лули Лендрі приватним детективом Кормораном Страйком. Людина, у житті якої і без цього багато проблем, сам не вірить у те, що модель могла когось вбити, тому береться за справу неохоче. Однак подальші міркування призводять його до нових і нових відкриттів, в результаті яких йому доводиться знайомитися з багатими і бідними людьми для з’ясування обставин. Вбивця все ж знайдено. І хто він? Про це Ви дізнаєтесь, прочитавши атмосферне детектив, повний драматизму.

Наступним детективом, який виразно подарує бажання миттєво розкрити таємницю родини Вангер, стає «The Girl with the Dragon Tattoo» (by Stieg Larsson). Мікаель Блумвист, співвласник журналу «Міленіум», виявляється втягнутим в історію клану Вангер. Героєві належить розкрити таємницю зникнення племінниці Харієт. Хенрік Вангер ось вже 40 років веде своє власне розслідування, яке заходить у глухий кут, проте квіти, які він отримує протягом 40 років з різних країн, змушують його задуматися про те, що історія все ж має продовження. Що відбувається з Мікаелем і юної хакершою, яка вирішується йому допомогти, і через які випробування доводиться пройти цій незвичайній парі, Ви дізнаєтеся, прочитавши запаморочливий детектив.

Якщо Ви з тих, кого цікавлять романи, викликають сльози, тоді неодмінно стане Вашою книгою «The Fault in Our Stars» (by John Green). Головними героями стають Хейзел і Огастус, які борються за свою любов, незважаючи на всі перешкоди, що виникають у них на шляху. Любов здатна творити чудеса, і це висвітлено в кожній главі, але книга відрізняється тим, що в ній немає чорт, властивих даному жанру: ні секретів, ні любовних трикутників, немає проблем американських підлітків. Про англійською: книгу варто прочитати тим, хто ще не досяг вищого рівня пілотажу. Проста мова, мінімум сленгу і максимум сучасного англійської, — це саме те, що допоможе підвищити словниковий запас.

Дізнатися про останні новинки літератури можна тут і тут.

Читайте і пам’ятайте про те, що «у книгах ми жадібно читаємо про те, на що не звертаємо уваги в житті». (Еміль Лагідний)

interesnye knigi na anglijjskom: we read to know were not alone18 Цікаві книги англійською: we read to know were not alone

Сподобалася стаття? Поділитися з друзями: