Цікаві слова англійською: selfiediction і всі похідні від селфи

Ніщо не виникає так швидко, як цікаві слова в англійській мові. Стрімко, миттєво, блискавично з приходом нових модних тенденцій, кулінарії, цифрових технологій нові слова вриваються в наше життя, кардинально змінюючи світ зсередини.

Те, що раніше могло називатися просто посмішкою, пізніше отримало назву смайл, а зараз це вже emoji. До речі, цей термін увійшов в англійську та російську з японського і, як ми бачимо, відмінно вписався в словник. У даній статті Ви знайдете багато цікаві слова, які зараз активно використовуються в мові.

Немає сенсу говорити про selfie, слові, яке досягло піку популярності і продовжує набирати обороти з приходом кожного нового сезону. Від селфи сталася маса новоутворень, про яких Ви, можливо, ще не чули. Це selfie stick – палиця для селфи, або монопод. Є також слова, які сталися в результаті злиття двох основ. До такої категорії належить selfiecidal (selfie + suicidal) – людина, що намагається зробити знімок в небезпечних умовах, наприклад, на мосту, на даху вагона поїзда або на краю висотного будинку. Якщо Ви відчуваєте залежність від селфи, то можна сказати, що у Вас selfiediction. А у кого зараз її немає?

Існує ще одна лексична одиниця, яка позначає боязнь робити власні знімки – selfie-conscious. Різновидами селфи є shoefie, фотографія власної взуття, і legsie – фото власних ніг, зазвичай на тлі моря. Втім, знімки ніг і взуття на будь-якому фоні завжди будуть називатися однаково, тому не відмовляйте собі в задоволенні відобразити мандрівний черевик.

Думаєте, з селфи закінчили? Немає. Багато хто з Вас самостійно можуть придумати пару-трійку слів, які незабаром стануть популярними. Однією такою новинкою виявилося brofie – фото з братом. Пам’ятаєте, як наші батьки купували книги і виставляли їх на відкриті полиці? Така тенденція мати домашню бібліотеку була практично в кожній родині. Часи змінювалися, бібліотеки відходили в минуле, і на зміну їм приходили електронні книги, що містять одночасно все, що було необхідно. Але зараз знову ми повертаємося до паперовим виданням. Швидше за все, Рей Бредбері відчував, що все буде саме так, коли писав: «Ви знаєте, як пахнуть нові книги? Палітурка, папір, шрифт? Це як свіжий хліб для голодного». Сьогодні знову популярні не лише книги, але й фотографії книжкових полиць, які називаються shelfie.

Читайте також:  Випуск 18 - ГРАМАТИКА

interesnye slova na anglijjskom: selfiediction i vse proizvodnye ot selfi25 Цікаві слова англійською: selfiediction і всі похідні від селфи

Не дивно, що існує і слово bookfie – фотографія книг, адже це не тільки красиво, але і характеризує свого власника як людину розумного й освіченого. Brewfie – фотографія людини з напоєм. Foodfie – знімок їжі або з їжею. Welfie – фотографії, зроблені під час тренування або роботи. Знаючи всі численні “-fie”, можна сміливо використовувати теги і позначати знімки або шукати потрібні кадри в мережі. Тепер, коли секрет словотворення розкритий, в Інтернеті з’являться нові фото з різними підписами.

Можливо, Ви вже почали створювати нові словникові шедеври? Неодмінно чекаємо їх у коментарях!

Сподобалася стаття? Поділитися з друзями: