Цілі, мотивація і план вивчення англійської мови

c6b00fc5c44e807a08fedbf483f60dca Цілі, мотивація і план вивчення англійської мови

Цілі вивчення англійської мови

Треба вчити англійську! Скільки разів ми чули цю фразу, або вимовляли її самі? А дійсно, чому б і не вивчити? Тим більше в наш час, коли у величезній кількості доступні різноманітні сервіси для вивчення англійської мови, сайти та навчальні інтернет-програми, навчання англійської мови перестало бути проблемою з точки зору місця і часу навчання. Тепер ви можете вивчати мову в будь-який час і практично скрізь, де забажаєте. Та й час, який ви готові приділити навчанню, ви можете визначити самі.

Добре відомо, що іноземна мова може істотно допомогти в роботі або спілкуванні. А ви ніколи не замислювалися, що вивчення англійської мови, як занурення в нову діяльність, може стати паличкою-виручалочкою в найрізноманітніших життєвих ситуаціях? Поговоримо про тих метою вивчення англійської мови, про яких Ви, можливо, навіть не замислювалися.

  • Прекрасний спосіб відволіктися від тисячі домашніх справ.

fc753c8d9ab315bd2ec2d5ef7a4ac3b5 Цілі, мотивація і план вивчення англійської мови Наприклад, Ви – молода матуся. Народження дитини вирвало Вас зі звичного середовища і ось вже Вам здається, що крім будинку коляски, памперсів і пляшечок, у Вашому житті більше нічого цікавого немає. А між тим, це чудова нагода вивчити англійську мову.

На цілу годину, надівши навушники, Ви можете перенестися в іншу реальність. Вслухаючись у голос диктора, повторюючи незнайомі слова і поступово виявляючи, що повна абракадабра, яку Ви чули всього лише пару тижнів назад, поступово перетворюється на зрозумілу мову, і Ви не тільки розумієте, що розповідає Вам диктор, але й самі можете сказати кілька фраз по-англійськи пізно повернувся чоловікові або наспівати англійську пісеньку своєму малюкові.

І ось Вам уже не здається, що Ваше життя укладена між кухнею і найближчим продуктовим магазином. У будь-який час за допомогою англійської мови та цікавих уроків Ви можете створити таку реальність, яку захочете. Вивчення англійської мови онлайн стане для Вас чудовим приводом відволіктися від нескінченних домашніх справ.

  • Ефективна допомога дитині у вивченні англійської мови.
Читайте також:  Як навчитися говорити по-англійськи, або 3 методи, які дійсно працюють

da4cf346eed584add1ba8821804a9780 Цілі, мотивація і план вивчення англійської мови Або давайте розглянемо іншу ситуацію. Не будемо, мабуть, відходити від батьківського теми. Ваш малюк підріс, позаду перший клас. Здавалося б, найважче позаду. Але першого вересня Ви згадуєте, що у Вашого чада в розкладі з’явився англійський! Боже! Що за програма! Шкільних знань …надцатилетней давності точно не вистачить, щоб допомогти дитині зробити ці нереальні завдання, а самі діти, на жаль, розуміють «цей англійський» не більше Вашого. І як результат – після першої, максимум після другої чверті, втомившись боротися з незрозумілими завданнями, Ви терміново шукаєте репетитора, вишукуючи чималі гроші, і з полегшенням перекладаючи непідйомну ношу вивчення англійської мови на його плечі. А може бути – є інший вихід?

Літом, коли не потрібно робити з дитиною уроки, і, виявляється, залишається вільний час вечорами, можна знайти собі курс самостійного навчання англійської мови і – спробувати! Вивчення англійської мови онлайн – прекрасний спосіб послухати, повторити і згадати. І, до того моменту, коли Ваша дитина з переляканими оченятами притягне Вам у вересні барвистий підручник і запитає, що ж з усім цим робити, Ви будете у всеозброєнні. Конструкції під картинками будуть Вам практично рідними, пісеньки на диску – абсолютно зрозумілими, а лічилки – не набором малозрозумілих звуків, а веселими кумедними віршами. Так, вивчення англійської мови для Вашої дитини стане не каторгою, де все страшно і незрозуміло, а веселою і легкою грою, тому що його чудовий тато (або мама) – супер-батько, який для своєї дитини не пошкодував трохи часу, і підучив англійську мову самостійно, вибравши відповідний онлайн сервіс.

  • Саморозвиток і розширення горизонтів.

А може бути, Вам за 30, і в один прекрасний (або не дуже) вечір, раптом Вам в голову приходить думка, що як-то все в житті звично і буденно. Начебто все добре і на роботі і вдома, але тільки якось… нудно, чи що. Можна, звичайно, піти і швиденько записатися на заняття танго або фламенко. Але після роботи…увечері…їхати кудись- на такий героїзм Ви поки не наскучали.

Читайте також:  Ділова англійська мова - стандартні фрази англійською для початківців

І ось тут-то ідея вивчення англійської мови стане саме тією щасливою думкою, яка поверне гармонію Вашому нудьгуючому внутрішнього «Я». Увечері, зручно влаштувавшись в кріслі з чашкою кави (або хто віддає перевагу в цей час доби), одягаємо навушники – і як кажуть, нехай весь світ зачекає! Ми слухаємо, пишемо, говоримо! І адже виходить! І є в цьому щось із дитинства і юності – радість і гордість за себе, за невеликі перемоги над собою, над рутиною, над своєю лінню. Вивчити англійську мову самостійно онлайн – це справді досягнення, яких по праву можна пишатися.

Всього через якийсь місяць в караоке з друзями Ви будете співати пісні англійською мовою не просто повторюючи незнайомі слова, а точно розуміючи, про що саме пісня, що безсумнівно додасть задоволення процесу і проникливості Вашому голосу. Просуваючись від курсу до курсу у вивченні мови онлайн, Ви відкриваєте для себе необмежені можливості в єдиному світовому інформаційному просторі. Нові хобі і знайомства не змусять себе довго чекати.

  • Приємний і корисний дозвілля.

0f5fafbb69c3873929d27f53df878b06 Цілі, мотивація і план вивчення англійської мовиНу і ще одна знайома ситуація. Ваша дружина любить шопінг. І все б нічого, але їй обов’язково потрібно тягнути Вас з собою за всім цим нескінченним бутіках, магазинах і магазинчиках. Причому найчастіше Ваша місія обмежується сидінням на моторошно незручних диванчиках, уткнувшись в давно обридлу іграшку в телефоні, піднімаючи час від часу очі на досить щебечущие дружину в черговий обновці, і повторювати – так, люба, звичайно, дуже добре. Задоволення ніякого, день втрачено, а куди діватися? Спробуйте замість іграшки поставити навчальну програму англійською мовою.

Різноманітні онлайн сервіси для вивчення англійської мови підходять для цієї ситуації як не можна краще – будь торговий центр забезпечить Вам вай-фай доступ до інтернету. Та й нескінченна низка нарядів і бутиків дуже сприяє підвищенню мотивації до вивчення англійської мови. Таким чином, відчуття даремно витраченого часу точно піде, а от свідомість власної організованості і корисного проведення часу безумовно додасть Вам самоповаги.

Читайте також:  Mr. H. Potter The Cupboard under the Stairs: як написати адресу на англійській

План вивчення англійської мови

Скласти план вивчення англійської мови для новачка завдання не просте. І дійсно, з чого почати? З алфавіту? Паперового самовчителя або інтернет ресурсу?

Навчальний онлайн-ресурс Lim English спеціально розроблений для новачків і пропонує свій власний план вивчення англійської, в який, крім набору необхідного словникового запасу, включено вивчення і відпрацювання базових граматичних конструкцій.

Там же Ви знайдете граматичний довідник, у якому є вся необхідна інформація, підкріплена уроками з кожної представленої граматичної теми. Крім того, користувачі з “нульовим” рівнем зможуть плавно увійти в мовне середовище через елементарні уроки – так званий “дріллінг” (drilling), не потребує ніяких початкових знань.

Навчальний матеріал онлайн самовчителя англійської мови Lim English побудований за принципом “від простого – до складного”. Користувач з будь-яким початковим рівнем зможе знайти відповідний курс і побудувати для себе індивідуальний план навчання.

Подивіться відео проходження уроку “Переклад”

e03d9c5b93a3b0a581c65ad7ed8e1913 Цілі, мотивація і план вивчення англійської мови

Вчиш англійський алфавіт?

Зроби наступний крок – пройди онлайн-курс “Букви та звуки”.

Пройти курс

Мотивація вивчення англійської мови.

0250193e61b6e2ce875b726a13c53604 Цілі, мотивація і план вивчення англійської мови

Важливим питанням в процесі вивчення будь-якої іноземної мови є питання мотивації. Найважливішим засобом підвищення мотивації до вивчення англійської мови є наочне підтвердження успіхів і відстеження прогресу в навчанні. На сайті Lim-English.com для користувачів розроблена спеціальна система балів і нагород. Ваш прогрес фіксується і відзначається спеціальними нагородами. При цьому ви зможете відстежувати свій прогрес як з точки зору кількості пройденого матеріалу, так і з точки зору часу, витраченого на вивчення англійської мови.

Отже, якщо Ви задумалися про вивчення англійської мови, точно знаєте, для чого Вам потрібно його вивчити, хочете максимально комфортно, у зручний для себе час і з мінімальними витратами отримати відчутний результат, то онлайн самовчитель Lim-English – це чудовий варіант для старту. Головне – зробити крок вперед і просто спробувати.

Сподобалася стаття? Поділитися з друзями: