Цитати англійською мовою про життя

Складно уявити своє життя без висловів відомих людей, тим більше, якщо це цитати про життя.

Відома Мерилін Монро говорила: «Я можу бути егоїстичною, нетерплячий і трохи невпевненою. Я роблю помилки, стаю некерованою і часом зі мною важко впоратися. Але якщо ти не можеш справитися зі мною, коли мені зовсім погано, тоді ти точно не заслуговуєш мене, коли я на висоті».

“I’m selfish, impatient and a little insecure. I make mistakes, I am out of control and at times hard to handle. But if you can’t handle me at my worst, then you sure as hell don’t deserve me at my best.”

А ось Оскар Уайльд був упевнений в тому, що «життя – це рідкісна річ на землі. Шкода, що деякі люди просто існують.» (“To live is the rarest thing in the world. Most people exist, that is all.”) З автором можна не погодитися. Незважаючи на часом складні життєві ситуації, ніколи не втрачайте зовнішній вигляд, дотримуйтеся внутрішнього стрижня і живіть по повній.

Американська актриса, драматург і сценарист Мей Уест дотримувалася такого правила: «Ти живеш тільки один раз, але якщо робиш це правильно, одного разу достатньо». (“You only live once, but if you do it right, once is enough.”)

Аллен Саундерс, американський письменник, журналіст і мультиплікатор стверджував, що «життя – це те, що трапляється з тобою, поки ти жваво будуєш інші плани». (“Life is what happens to you while you’re busy making other plans.”) Як часто ми не замислюємося про те, що життя – це те, що відбувається з нами тут і зараз, тому не варто чекати настання кращих часів, варто жити тим, що є сьогодні.

Читайте також:  Дієслова стану в англійській мові (Stative Verbs): список і використання

А ось Марк Твен дотримувався наступної думки: «Хороші друзі, хороші книги і спокійна совість – це і є ідеальна життя». (“Good friends, good books, and a sleepy conscience: this is the ideal life.”)

Багато авторів сучасності висловлювали свою думку про життя і про те, ким є людина порівняно з величезної всесвіту. Джоан Роулінг, британська письменниця, автор романів про Гаррі Поттера і володарка стану в півмільйона фунтів стерлінгів, завжди говорить, що “it does not do to dwell on dreams and forget to live.” – «людині не слід жити у мріях і забувати про життя».

Основоположник кубізму, іспанський художник і скульптор Пабло Пікассо, чиї роботи продаються за сотні мільйонів доларів, вважає, що «все, що ти можеш уявити – є реальністю». (“Everything you can imagine is real.”) Можливо, тому його картини наповнені глибоким змістом, а людські тіла зображені в оригінальній манері, як поєднані воєдино площині.

citaty na anglijjskom yazyke o zhizni9 Цитати англійською мовою про життя

Ірландський драматург і письменник, відомий діяч у галузі літератури, написав «Пігмаліон», «Женева», «Візок з яблуками» Джордж Бернард Шоу дотримувався думки про те, що «життя – це не пошук себе. Життя – це створення себе». (“Life isn’t about finding yourself. Life is about creating yourself.”)

Зверніть увагу на те, що багато знаменитостей закликали нас зрозуміти, що життя – це привід створити себе такою, якою ми хочемо бачити себе в майбутньому. Тут варто відзначити, що будь-який вплив і будь-який розвиток сприяє творчому і кар’єрному зростанню. А це означає, що відкриваючи для себе нові горизонти, всі ми здатні досягти максимальних висот.

Сподобалася стаття? Поділитися з друзями: