Диктант з англійської мови – ресурси для написання диктантів англійською мовою онлайн

Написання диктантів – хороша практика для тих, хто хоче грамотно писати англійською мовою. Однак не у всіх є час відвідувати мовні класи або репетитора. Якщо ви хочете попрактикуватися у написанні диктантів з англійської, рекомендуємо скористатися декількома корисними ресурсами, призначеними спеціально для цього.

1. Dictationsonline.com – сайт, на якому можна знайти коротенькі диктанти англійською мовою онлайн на різні теми, розділені за рівнями складності від Elementary до Advanced. Тексти, зібрані на сайті, читають носії мови.

0563cb9887234a868ca84bcb0c94e5d2 Диктант з англійської мови   ресурси для написання диктантів англійською мовою онлайнУ цей збірник коротких диктантів входять як прості уривки, так і голови з художньої літератури. Щоб почати писати, виберіть сподобався уривок, і в новій вкладці, відкриється робоче вікно. Перед тим, як включити запис, ви можете ознайомитися з деякими словами (власними іменами), які будуть зустрічатися в тексті. Далі ви слухаєте і пишіть.

Читають уривок два рази, диктуючи пунктуацію. Кожне речення в перший раз читають повільно, щоб ви встигли все записати. Другий раз, коли ви включите запис, текст читають в нормальному темпі, щоб ви могли перевірити написане, але розділові знаки вже не зазначаються. Після ви перевіряєте себе на наявність помилок, відкривши текст.

Dictationsonline.com – ресурс, інтуїтивно зрозумілий навіть для новачків. Записи тут коротенькі, максимальна тривалість становить близько 35 секунд. Займатися можна хоч кожен день. Варто приділити хоча б 5 хвилин щодня, щоб ваші заняття англійською приносили результат.

2. Englishclub.com – досить зручно структурований сайт. Тут є поділ текстів за рівнями складності. Коротенькі пропозиції розраховані на тих, хто тільки почав займатися, а середні і великі уривки підійдуть більш просунутим користувачам. У кожному з трьох рівнів складності тексти розбиті по тематиці. Широкий вибір тем, вибирайте для вивчення будь придивилася.

Читайте також:  Топік "Люди і телебачення" (People and Television)

17289957c7aeaf57b51495fd59c203c3 Диктант з англійської мови   ресурси для написання диктантів англійською мовою онлайнВибравши тему, клацніть по ній, і перед вами з’явиться список сторінок з вправами. Зверніть увагу на літерне позначення від A до F. Кожна літера позначає етап проходження диктанту, тобто він починається з літери A, натиснувши на яку, ви почуєте читання речення у середньому темпі. Наступним кроком буде буква B, натиснувши на яку, вам продиктують фразу повільніше. В цей час ви повинні записати її у віконце під літерою C. Як і на попередньому ресурсі, вас попередять про знаки пунктуації.

Після того як ви пройдете пункт C, натисніть D і ви почуєте те ж саме пропозицію, що читається в нормальному темпі. Так ви зможете перевірити правильність його написання. Натиснувши на літеру E, ви зможете подивитися текст. Він буде перебувати в віконці під F.

Englishclub.com – ефективний і зручний ресурс, який допоможе перевірити свої знання, повторити граматику і вивчити нові фрази, які вам обов’язково знадобляться.

3. Breakingnewsenglish.com. Цей сайт цікавий тим, що ви будете слухати не якісь незрозумілі уривки, а свіжі новини з усього світу.

Підійде даний ресурс не всім, так як аудіозаписи не адаптовані. Людині з початковим рівнем володіння англійською буде дуже складно сприймати мову, тому цей сайт рекомендується тим, чий рівень не нижче Intermediate. Оскільки фрази беруться з цих новин, диктор може навіть не мати класичного британського вимови, а його акцент і швидка мова можуть ускладнити завдання.

Щоб почати роботу, відкрийте вкладку, на якій вам запропонують написати лише одну пропозицію. Потім включайте запис і пишіть диктант з англійської мови. Пропозицію можна писати не все відразу. Якщо сумніваєтеся, вводите в спеціальне віконце по одному слову і перевіряйте окремо частини пропозиції.

Читайте також:  Американський варіант англійської мови: howdy bro!

Так ви навчитеся розуміти «живу» англійську мову без адаптацій на слух. Заходьте на ресурс раз в два дні, коли з’являються нові вправи для диктантів.

3166510d25b277d4270949880b8b3ed9 Диктант з англійської мови   ресурси для написання диктантів англійською мовою онлайн4. Lim-english.com. Даний сайт не є спеціалізованим для написання диктантів, але не можемо про нього не розповісти, т. до це наша власна розробка. Ресурс являє собою онлайн-сервіс з навчання англійської мови, проте, диктант входить до складу уроку окремою вправою.

Користуватися сервісом дуже зручно. Текст розбитий на короткі пропозиції. Ви можете програвати фразу стільки разів, скільки необхідно. Введіть текст з клавіатури в окреме поле. Система сама вкаже на помилки, а після закінчення вправи проведе роботу над помилками!

Слід зазначити, що всі аудіозаписи дуже хорошої якості і записані американськими носіями мови.

Lim-english.com – підійде тим, хто віддає перевагу комплексое вивчення англійської мови.

Більш детально ознайомитись з даним ресурсом, Ви можете за цим посиланням

Сподобалася стаття? Поділитися з друзями: