Додаток для вивчення англійської ED Courses

Hello ladies and gentlemen! Сьогодні самостійне вивчення англійської мови не є чимось новим, а більше схоже на необхідність, особливо зараз — у час мобільний. Ми в EnglishDom вже давно розробляємо свої власні курси з вивчення англійської, з ними ви можете ознайомитись на нашому сайті за посиланням Online Courses.

Але лише нещодавно на основі наших онлайн-курсів ми розробили мобільний додаток ED Courses.

Це додаток для тих, хто вивчає англійську мову. Займаючись кожен день, ви зможете збільшити словниковий запас, пригадати або вивчити англійську граматику, застосовувати вивчену теорію на практиці, прокачати навички аудіювання та говоріння. Сьогодні ми пропонуємо детально розглянути наше новий додаток.

 Додаток для вивчення англійської ED Courses

Наповнення курсів

Після входу в додатку ви відразу ж потрапляєте у вкладку Мої курси. Тут будуть відображатися всі курси, які ви додасте на навчання. Відкривши вкладку Всі курси ви потрапляєте на головну сторінку. Все для навчання доступне 14 курсів:

  • 4 базових курсу для вивчення англійської для дорослих: від elementary до upper intermediate.
  • 2 базових курсу для вивчення англійської мови для підлітків: від elementary до pre-intermediate.
  • 8 спеціалізованих курсів: англійська для IT-фахівців, бізнесу, співбесід, для подорожей, підготовка до IELTS, підготовка до ЄДІ, неправильні дієслова, розмовна англійська з носієм.

Вибирайте той, який більше відповідаємо вашим цілям вивчення.

Базові курси складаються з 25 уроків, спеціалізовані — з 5, 10 або 15 уроків. Все залежить від курсу і програми.

Види вправ в уроці

При створенні ED Courses ми взяли за основу комунікативну методику, комбінуючи матеріали видань Oxford and Cambridge. Кожен урок у додатку складається з кількох розділів:

Читайте також:  Ігрове навчання англійської мови

Словник — це 4 види тренувань на запам’ятовування слів (вибрати правильний переклад, аудіювання, зібрати слово з літер, надрукувати слово в рядку введення). Всі слова тренуються з допомогою флеш-карток. До кожної картки ми підібрали картинку-асоціацію, щоб полегшити запам’ятовування нових слів. Також до кожного слова йде переклад, транскрипція слова і озвучка. Для заучування слів використовуємо розумний алгоритм інтервальних повторень, заснований на кривої забування слів Еббінгаузом. В кожному уроці ми даємо 30 нових слів на вивчення.

Теорія складається з 4 коротких відеороликів, де простим і зрозумілим мовою пояснюються граматичні правила. Всі приклади дублюються текстом і звуком. Також у цьому розділі ви можете знайти інфографіку з виїмками з правил і прикладів.

Практика — це письмові вправи для закріплення вивченого матеріалу теорії. Тут ви можете виконати 4 види тренувань: вибрати правильний варіант, переклад пропозиції, поставити слово в потрібну форму або знайти і виправити помилку.

Life story — завдання, спрямовані на розвиток навичок аудіювання і читання на живих прикладах YouTube відео. В кожному матеріалі до 30% нової лексики.

Розмовник — вправа, де можна тренуватися складати фрази англійською для закріплення нової лексики.

Діалог допоможе вам попрактикувати розмовну мову. Тут ви будете вести діалог з комп’ютером. Закріплюючи правила використовуючи їх в усному мовленні.

Розмовний урок — тут ми зібрали для вас 10 запитань, які допоможуть з практикою розмовних навичок і в розумінні співрозмовника на слух.

Останнім завданням в уроці є тест. Перевірте, як ви засвоїли матеріал і підведіть підсумки. Домашнього завдання в цих курсах ви не побачите, але у вас завжди є можливість пройти урок ще раз, якщо це необхідно.

Читайте також:  Уроки з англійської мови - Урок 93

 Додаток для вивчення англійської ED Courses

Який пакет вибрати

У кожному курсі перший урок є ознайомчим і повністю доступний для проходження, в наступних уроках тільки 3 завдання: Словник, Теорія і Практика відкриті для всіх користувачів. Всі інші завдання будуть доступні після купівлі одного з пакетів.

  • Купівля назавжди тільки одного курсу.
  • Пакет «Швидкий старт» включає в себе 5 курсів.
  • Пакет « Все включено» включає всі курси. Цей пакет дасть довічний доступ до всіх існуючих курсів, а так само до тих які будуть додаватися в подальшому.

Який пакет купувати — вирішуйте самі.

Ще в додатку ED Courses є вкладка з розкладом розмовних клубів. На цих заняттях у вас буде можливість застосувати на практиці отримані знання та покращити розмовну мову.

Завантажити додаток на Android або iOS.

Вивчати англійську мову самостійно і без викладача — досить складно, але ми сподіваємося, що додаток ED Courses допоможе вам досягти цілей і покращити англійську мову.

Сподобалася стаття? Поділитися з друзями: