Домашня робота, вона ж Homework, вона ж домашка в ED Class

Hello folks! Сьогодні ми хотіли б поговорити про виконання домашнього завдання на платформі ED Class. Як це працює і чому це так важливо.

Якщо ви думаєте, що виконання домашньої роботи після заняття англійською — нудне і непотрібне заняття, то ви помиляєтеся. Адже наша команда розробників, дизайнерів і методистів подбали про те, щоб виконання homework було максимально різноманітним та ефективним.

Типи завдань

Якщо ви вже познайомилися з нашою платформою, то могли помітити, що homework поділяється на 2 частини: required (обов’язкова) and optional (необов’язкова). До обов’язкової частини відносяться такі види завдань:

  • vocabulary
  • get to know
  • let’s practice
  • write it up

В розділ Vocabulary або Словника входять 15 слів, які пов’язані з темою уроку і допоможуть вам виконати подальші практичні завдання. Всі слова існують у трьох видах вправ: прослухати слово і вибрати правильний переклад, прослухати слово і написати його по пам’яті, зіставити російський варіант з англійським еквівалентом. Після роботи зі словником ви переходите до теорії в граматиці.

Ми підготували для вас короткі відео з основними граматичними правилами і прикладами. Так що, якщо ви забули те, що говорив вам викладач на занятті, ще раз є можливість послухати матеріал.

  Домашня робота, вона ж Homework, вона ж домашка в ED Class

Після теоретичної частини переходимо до практичної, ми називаємо її let’s Practice. Вам буде запропоновано виконати 10 пропозицій використовуючи різні види тренувань: виправити помилку, вибрати правильний варіант, перевести пропозицію з російської на англійську або ж правильно вписати слово в потрібній формі. За кожну правильну відповідь, він підсвічується зеленим, ви отримуєте одне очко досвіду або XP, але якщо ви даєте неправильну відповідь, то варіант виділяється червоним, і ви не отримуєте окуляри.

Читайте також:  Вчимося читати по англійськи з нуля і вчимо дитину - онлайн приклади слів

  Домашня робота, вона ж Homework, вона ж домашка в ED Class

До речі, всі результати автоматично відправляються вашому викладачеві і на наступному занятті ви зможете більш детально розібрати моменти, де і чому ви зробили помилку.

Останньою частиною обов’язкового домашнього завдання є Write it up. Тут ви зможете проявити свою креативність, а також знання лексики та граматики. Вам можуть запропонувати скласти невелику історію, дати визначення слову або виразу, написати невеликий текст на зображенні, написати листа одному або есе на визначену тему. Вид завдання залежить від курсу, який ви для себе обрали і лексичної теми.

  Домашня робота, вона ж Homework, вона ж домашка в ED Class

Наступна частина homework є необов’язковою, але цікавою. У неї входять:

  • Reading
  • Chatting
  • Watch It
  • Phrasebook

І почнемо ми з розділу Reading. Тут у вас є можливість прочитати глави книг з класичної англійської чи американської літератури: пригоди Еркюля Пуаро Агати Крісті, детективні розповіді про Шерлока Холмса Конан Дойля, Старий і море Ернеста Хемінгуея та інше. У міру читання можна виділяти незнайомі слова і додавати їх в Словник на вивчення, а потім ще і потренувати їх в мобільному додатку ED Words.

Далі нас чекає Chatting, де вам пропонується створити діалог на певну тему, але вже з комп’ютером. Ви зможете потренувати вивчену лексику і запам’ятати парочку іншу нових розмовних фраз.

  Домашня робота, вона ж Homework, вона ж домашка в ED Class

Watching допоможе з навичками аудіювання або розуміння мови на слух. Усі відеоролики взяті з Youtube. Тематика може бути різною: фільми, серіали, подорожі, наука, технології та інше. А найменшим нашим учням ми пропонуємо до перегляду короткі мультфільми.

And last but not least — Phrasebook — більш просунутий вид словника. Він являє собою вже готові набори фраз теми з перекладом і озвученням, а також декількома типами завдань на закріплення фраз: зібрати пропозицію по шматочку, вписати слово або вибрати потрібну форму із трьох варіантів.

Читайте також:  Текст і переклад пісні Imagine Dragons: Believer

Всі завдання з домашньої роботи оцінюються та звіт пересилається вашого викладача. Показники успішності у відсотках ви завжди зможете побачити в розділі Homework review.

 Домашня робота, вона ж Homework, вона ж домашка в ED Class

Наше знайомство зі структурою домашнього завдання в ED Class закінчилося, так давайте ж обговоримо таке питання. Навіщо потрібно виконувати домашні завдання після кожного уроку?

1. Повторити вже пройдений матеріал

Виконуючи домашню роботу ви ще раз опрацьовує матеріал, який вивчили на уроці. Таке повторення сприяє кращому запам’ятовуванню правил, нових слів і конструкцій. А це нам якраз і потрібно.

2. Виявити незрозумілий матеріал

Коли ви на занятті з викладачем, то все здається простим і зрозумілим. Але як тільки починаєте виконувати homework, та ще через кілька днів, можуть виникнути труднощі. Ви просто призабули деякі моменти з матеріалу, який викладач пояснював на уроці. У цьому разі виконання домашньої роботи відразу дозволить виявити незрозумілий або забутий вами матеріал.

3. Створювати безперервну мовне середовище

Якщо ви ходите на заняття через день, то виконуючи домашню роботу, виходить, що англійським ви займаєтеся кожен день. Займатися англійською кожен день набагато ефективніше, ніж 2-3 рази в тиждень.

4. Тренувати навички письма

Як правило, на заняттях тренують навички говоріння, аудіювання та читання. Під час виконання домашньої роботи ви можете прокачати свій skill in writing. Напишіть невеличке есе або лист одного. Також, грамотна письмова мова — це плюс вам в карму. І на міжнародних іспитів IELTS, FCE, CAE, TOEFL, цей вид завдання є обов’язковим.

Давайте підведемо підсумки. Домашня робота допомагає зробити процес навчання більш ефективним, краще запам’ятати правила та слова, тренувати письмовий навик. Домашню роботу необхідно робити завжди, якщо дійсно хочете просуватися в своєму навчанні і отримати 100% результат від занять.

Читайте також:  140 правильних дієслів в англійській мові

Сподобалася стаття? Поділитися з друзями: